Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38434000 Анализатори
Допълнителна класификация (cpv): 38437000 Лабораторни пипети и принадлежности, 33696500 Лабораторни реактиви, 33696300 Химически реактиви
Място на изпълнение
Град: Olsztyn
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Olsztyński (PL622)
Държава: Полша
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38434000 Analysatorer
Supplerende klassifikation (cpv): 38437000 Laboratoriepipetter og tilbehør, 33696500 Laboratoriereagenser, 33696300 Kemiske reagenser
Udførelsessted
By: Olsztyn
Landsdel (NUTS): Olsztyński (PL622)
Land: Polen
423649-2026 - Wettbewerb
Polen – Analysatoren – Dzierżawa analizatorów laboratoryjnych wraz z dostawą odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa analizatorów laboratoryjnych wraz z dostawą odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatorów laboratoryjnych wraz z dostawą odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego oraz systemu pobierania krwi, zgodnie z podziałem zamówienia na 15 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w: - Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu asortymentowo-cenowym - Załączniku nr 6A i 6B do SWZ- Projektowane postanowienia umowy (części nr 1-5 - załącznik 6A, części nr 6-12 - załącznik nr 6B)
Interne KennungZPZ-43/06/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający skrócił termin składania ofert do 30 dni z uwagi, iż w postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. ustawy Prawo zamówień publicznych. Podstawa prawna art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych. Informacja o użyciu środków komunikacji elektronicznej - rozdział 14 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungCZĘŚĆ NR 1 – Dzierżawa analizatora hematologicznego oraz analizatora zastępczego (back-up) wraz z urządzeniem do automatycznego wykonywania i barwienia rozmazów i dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungCZĘŚĆ NR 2 – Dzierżawa automatycznego analizatora do badań immunotransfuzjologicznych wraz z manualnym back-upem oraz dostawy niezbędnych odczynników i materiałów zużywalnych do wykonania podanych ilości badań
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungCZĘŚĆ NR 3 – Dzierżawa analizatora do analizy osadu moczu oraz do badania ogólnego moczu wraz z zakupem odczynników
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungCZĘŚĆ NR 4– Dzierżawa analizatora do odczytu testów do wykrywania ludzkiej hemoglobiny w próbkach kału wraz z dostawą odczynników
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungCZĘŚĆ NR 5 – Dzierżawa analizatora immunofluorescencyjnego do odczytu testów kasetkowych w kierunku markerów grzybowych wraz z dostawą odczynników
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungCZĘŚĆ NR 6 – Sprzęt laboratoryjny drobny
Interne KennungCzęść nr 6
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
BeschreibungCZĘŚĆ NR 7 – Zużywalne sprzęty i akcesoria laboratoryjne
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
BeschreibungCZĘŚĆ NR 8 – Testy laboratoryjne do analizatora Elitech ELITE InGenius
Interne KennungCzęść nr 8
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
BeschreibungCZĘŚĆ NR 9 – Odczynniki do spektrometrii mas (analizator - firmy Bruker)
Interne KennungCzęść nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
BeschreibungCZĘŚĆ NR 10 – Odczynniki laboratoryjne
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
BeschreibungCZĘŚĆ NR 11 – Odczynniki do badań immunofenotypowych, kompatybilne z cyfrowym kompaktowym cytometrem przepływowym DxFlex (producent Beckman Coulter), 15 parametrów, 3 lasery, 13 kolorów
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
BeschreibungCZĘŚĆ NR 12 – Odczynniki i probówki do badań immunofenotypowych, kompatybilne z cyfrowym kompaktowym cytometrem przepływowym DxFlex (producent Beckman Coulter), 15 parametrów, 3 lasery, 13 kolorów
Interne KennungCzęść nr 12
423649-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZPZ-43/06/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38434000 Αναλυτές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα, 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων, 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCzęść nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων, 33696300 Χημικά αντιδραστήρια, 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCzęść nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςCzęść nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςCzęść nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 4
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςCzęść nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 5
ΠαρτίδαLOT-0006
ΤίτλοςCzęść nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςCzęść nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 7
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςCzęść nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςCzęść nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 9
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696300 Χημικά αντιδραστήρια
ΠαρτίδαLOT-0010
ΤίτλοςCzęść nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 10
ΠαρτίδαLOT-0011
ΤίτλοςCzęść nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 11
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςCzęść nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść nr 12
423649-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZPZ-43/06/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
Additional classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 33696500 Laboratory reagents, 33696300 Chemical reagents
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1
Internal identifierCzęść nr 1
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 33696300 Chemical reagents, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2
Internal identifierCzęść nr 2
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3
Internal identifierCzęść nr 3
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4
Internal identifierCzęść nr 4
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 5
Internal identifierCzęść nr 5
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6
Internal identifierCzęść nr 6
Main classification (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories
LotLOT-0007
TitleCzęść nr 7
Internal identifierCzęść nr 7
LotLOT-0008
TitleCzęść nr 8
Internal identifierCzęść nr 8
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
LotLOT-0009
TitleCzęść nr 9
Internal identifierCzęść nr 9
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
LotLOT-0010
TitleCzęść nr 10
Internal identifierCzęść nr 10
LotLOT-0011
TitleCzęść nr 11
Internal identifierCzęść nr 11
LotLOT-0012
TitleCzęść nr 12
Internal identifierCzęść nr 12
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38434000 Analizadores
Clasificación adicional (cpv): 38437000 Pipetas de laboratorio y sus accesorios, 33696500 Reactivos de laboratorio, 33696300 Reactivos químicos
Lugar de ejecución
Localidad: Olsztyn
Subdivisión del país (NUTS): Olsztyński (PL622)
País: Polonia
423649-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZPZ-43/06/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38434000 Analüsaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud, 33696500 Laboratooriumireaktiivid, 33696300 Keemilised reaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCzęść nr 1
Sisemine tunnusCzęść nr 1
Täiendav liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid, 33696300 Keemilised reaktiivid, 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud
OsaLOT-0002
PealkiriCzęść nr 2
Sisemine tunnusCzęść nr 2
OsaLOT-0003
PealkiriCzęść nr 3
Sisemine tunnusCzęść nr 3
Täiendav liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
OsaLOT-0004
PealkiriCzęść nr 4
Sisemine tunnusCzęść nr 4
OsaLOT-0005
PealkiriCzęść nr 5
Sisemine tunnusCzęść nr 5
OsaLOT-0006
PealkiriCzęść nr 6
Sisemine tunnusCzęść nr 6
Peamine liigitus (cpv): 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud
OsaLOT-0007
PealkiriCzęść nr 7
Sisemine tunnusCzęść nr 7
OsaLOT-0008
PealkiriCzęść nr 8
Sisemine tunnusCzęść nr 8
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
OsaLOT-0009
PealkiriCzęść nr 9
Sisemine tunnusCzęść nr 9
Täiendav liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid
OsaLOT-0010
PealkiriCzęść nr 10
Sisemine tunnusCzęść nr 10
OsaLOT-0011
PealkiriCzęść nr 11
Sisemine tunnusCzęść nr 11
OsaLOT-0012
PealkiriCzęść nr 12
Sisemine tunnusCzęść nr 12
423649-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZPZ-43/06/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38434000 Analysaattorit
Lisäluokitus (cpv): 38437000 Laboratoriopipetit ja tarvikkeet, 33696500 Laboratorioreagenssit, 33696300 Kemialliset reagenssit
Ilmoituksen nimiCzęść nr 1
Sisäinen tunnisteCzęść nr 1
Lisäluokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit, 33696300 Kemialliset reagenssit, 38437000 Laboratoriopipetit ja tarvikkeet
Ilmoituksen nimiCzęść nr 2
Sisäinen tunnisteCzęść nr 2
Ilmoituksen nimiCzęść nr 3
Sisäinen tunnisteCzęść nr 3
Lisäluokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Ilmoituksen nimiCzęść nr 4
Sisäinen tunnisteCzęść nr 4
Ilmoituksen nimiCzęść nr 5
Sisäinen tunnisteCzęść nr 5
Ilmoituksen nimiCzęść nr 6
Sisäinen tunnisteCzęść nr 6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38437000 Laboratoriopipetit ja tarvikkeet
Ilmoituksen nimiCzęść nr 7
Sisäinen tunnisteCzęść nr 7
Ilmoituksen nimiCzęść nr 8
Sisäinen tunnisteCzęść nr 8
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Ilmoituksen nimiCzęść nr 9
Sisäinen tunnisteCzęść nr 9
Lisäluokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
Ilmoituksen nimiCzęść nr 10
Sisäinen tunnisteCzęść nr 10
Ilmoituksen nimiCzęść nr 11
Sisäinen tunnisteCzęść nr 11
Ilmoituksen nimiCzęść nr 12
Sisäinen tunnisteCzęść nr 12
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38434000 Analyseurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires, 33696500 Réactifs de laboratoire, 33696300 Réactifs chimiques
Lieu d’exécution
Ville: Olsztyn
Subdivision pays (NUTS): Olsztyński (PL622)
Pays: Pologne
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38434000 Analysers
Aicmiú breise (cpv): 38437000 Laboratory pipettes and accessories, 33696500 Laboratory reagents, 33696300 Chemical reagents
An áit feidhmíochta
Baile: Olsztyn
Foroinn tíre (NUTS): Olsztyński (PL622)
Tír: An Pholainn
423649-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZPZ-43/06/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38434000 Analizatori
Dodatna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete i pribor, 33696500 Laboratorijski reagensi, 33696300 Kemijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść nr 1
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi, 33696300 Kemijski reagensi, 38437000 Laboratorijske pipete i pribor
GrupaLOT-0002
NaslovCzęść nr 2
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 2
GrupaLOT-0003
NaslovCzęść nr 3
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
GrupaLOT-0004
NaslovCzęść nr 4
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 4
GrupaLOT-0005
NaslovCzęść nr 5
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 5
GrupaLOT-0006
NaslovCzęść nr 6
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 6
Glavna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete i pribor
GrupaLOT-0007
NaslovCzęść nr 7
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 7
GrupaLOT-0008
NaslovCzęść nr 8
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 8
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
GrupaLOT-0009
NaslovCzęść nr 9
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 9
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696300 Kemijski reagensi
GrupaLOT-0010
NaslovCzęść nr 10
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 10
GrupaLOT-0011
NaslovCzęść nr 11
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 11
GrupaLOT-0012
NaslovCzęść nr 12
Interna identifikacijska oznakaCzęść nr 12
423649-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZPZ-43/06/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38434000 Analizátorok
További osztályozás (cpv): 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok, 33696500 Laboratóriumi reagensek, 33696300 Kémiai reagensek
5. Rész
RészLOT-0001
CímCzęść nr 1
Belső azonosítóCzęść nr 1
További osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek, 33696300 Kémiai reagensek, 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok
RészLOT-0002
CímCzęść nr 2
Belső azonosítóCzęść nr 2
RészLOT-0003
CímCzęść nr 3
Belső azonosítóCzęść nr 3
További osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
RészLOT-0004
CímCzęść nr 4
Belső azonosítóCzęść nr 4
RészLOT-0005
CímCzęść nr 5
Belső azonosítóCzęść nr 5
RészLOT-0006
CímCzęść nr 6
Belső azonosítóCzęść nr 6
Fő osztályozás (cpv): 38437000 Laboratóriumi pipetták és tartozékok
RészLOT-0007
CímCzęść nr 7
Belső azonosítóCzęść nr 7
RészLOT-0008
CímCzęść nr 8
Belső azonosítóCzęść nr 8
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
RészLOT-0009
CímCzęść nr 9
Belső azonosítóCzęść nr 9
További osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
RészLOT-0010
CímCzęść nr 10
Belső azonosítóCzęść nr 10
RészLOT-0011
CímCzęść nr 11
Belső azonosítóCzęść nr 11
RészLOT-0012
CímCzęść nr 12
Belső azonosítóCzęść nr 12
423649-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZPZ-43/06/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è accelerata
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38434000 Analizzatori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38437000 Pipette da laboratorio e accessori, 33696500 Reattivi per laboratorio, 33696300 Reattivi chimici
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloCzęść nr 1
Identificativo internoCzęść nr 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio, 33696300 Reattivi chimici, 38437000 Pipette da laboratorio e accessori
LottoLOT-0002
TitoloCzęść nr 2
Identificativo internoCzęść nr 2
LottoLOT-0003
TitoloCzęść nr 3
Identificativo internoCzęść nr 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
LottoLOT-0004
TitoloCzęść nr 4
Identificativo internoCzęść nr 4
LottoLOT-0005
TitoloCzęść nr 5
Identificativo internoCzęść nr 5
LottoLOT-0006
TitoloCzęść nr 6
Identificativo internoCzęść nr 6
Classificazione principale (cpv): 38437000 Pipette da laboratorio e accessori
LottoLOT-0007
TitoloCzęść nr 7
Identificativo internoCzęść nr 7
LottoLOT-0008
TitoloCzęść nr 8
Identificativo internoCzęść nr 8
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
LottoLOT-0009
TitoloCzęść nr 9
Identificativo internoCzęść nr 9
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696300 Reattivi chimici
LottoLOT-0010
TitoloCzęść nr 10
Identificativo internoCzęść nr 10
LottoLOT-0011
TitoloCzęść nr 11
Identificativo internoCzęść nr 11
LottoLOT-0012
TitoloCzęść nr 12
Identificativo internoCzęść nr 12
423649-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZPZ-43/06/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38434000 Analizatoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai, 33696500 Laboratoriniai reagentai, 33696300 Cheminiai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasCzęść nr 1
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai, 33696300 Cheminiai reagentai, 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasCzęść nr 2
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasCzęść nr 3
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasCzęść nr 4
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasCzęść nr 5
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść nr 6
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasCzęść nr 7
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasCzęść nr 8
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasCzęść nr 9
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 9
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasCzęść nr 10
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasCzęść nr 11
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasCzęść nr 12
Vidaus identifikatoriusCzęść nr 12
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38434000 Analizzaturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38437000 Pipetti tal-laboratorju u aċċessorji, 33696500 Reaġenti tal-laboratorju, 33696300 Reaġenti kimiċi
Post tal-prestazzjoni
Belt: Olsztyn
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Olsztyński (PL622)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434000 Analysatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren, 33696500 Laboratoriumreagentia, 33696300 Chemische reagentia
Plaats van uitvoering
Stad: Olsztyn
Onderverdeling land (NUTS): Olsztyński (PL622)
423649-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZPZ-43/06/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38434000 Analizatory
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne, 33696500 Odczynniki laboratoryjne, 33696300 Odczynniki chemiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść nr 1
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne, 33696300 Odczynniki chemiczne, 38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCzęść nr 2
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułCzęść nr 3
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCzęść nr 4
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułCzęść nr 5
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułCzęść nr 6
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 6
Główna klasyfikacja (cpv): 38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
Część zamówieniaLOT-0007
TytułCzęść nr 7
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułCzęść nr 8
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 8
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Część zamówieniaLOT-0009
TytułCzęść nr 9
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 9
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne
Część zamówieniaLOT-0010
TytułCzęść nr 10
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 10
Część zamówieniaLOT-0011
TytułCzęść nr 11
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 11
Część zamówieniaLOT-0012
TytułCzęść nr 12
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 12
423649-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZPZ-43/06/26
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38434000 Analisadores
Classificação adicional (cpv): 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios, 33696500 Reagentes de laboratório, 33696300 Reagentes químicos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść nr 1
Identificador internoCzęść nr 1
Classificação adicional (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório, 33696300 Reagentes químicos, 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios
LoteLOT-0002
TítuloCzęść nr 2
Identificador internoCzęść nr 2
LoteLOT-0003
TítuloCzęść nr 3
Identificador internoCzęść nr 3
Classificação adicional (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
LoteLOT-0004
TítuloCzęść nr 4
Identificador internoCzęść nr 4
LoteLOT-0005
TítuloCzęść nr 5
Identificador internoCzęść nr 5
LoteLOT-0006
TítuloCzęść nr 6
Identificador internoCzęść nr 6
Classificação principal (cpv): 38437000 Pipetas de laboratório e acessórios
LoteLOT-0007
TítuloCzęść nr 7
Identificador internoCzęść nr 7
LoteLOT-0008
TítuloCzęść nr 8
Identificador internoCzęść nr 8
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
LoteLOT-0009
TítuloCzęść nr 9
Identificador internoCzęść nr 9
Classificação adicional (cpv): 33696300 Reagentes químicos
LoteLOT-0010
TítuloCzęść nr 10
Identificador internoCzęść nr 10
LoteLOT-0011
TítuloCzęść nr 11
Identificador internoCzęść nr 11
LoteLOT-0012
TítuloCzęść nr 12
Identificador internoCzęść nr 12
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38434000 Analizoare
Clasificare suplimentară (cpv): 38437000 Pipete de laborator şi accesorii, 33696500 Reactivi de laborator, 33696300 Reactivi chimici
Locul de executare
Localitate: Olsztyn
Subdiviziunea țării (NUTS): Olsztyński (PL622)
Țara: Polonia
423649-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZPZ-43/06/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38434000 Analyzátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo, 33696500 Laboratórne činidlá, 33696300 Chemické činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCzęść nr 1
Interný identifikátorCzęść nr 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá, 33696300 Chemické činidlá, 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo
ČasťLOT-0002
NázovCzęść nr 2
Interný identifikátorCzęść nr 2
ČasťLOT-0003
NázovCzęść nr 3
Interný identifikátorCzęść nr 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
ČasťLOT-0004
NázovCzęść nr 4
Interný identifikátorCzęść nr 4
ČasťLOT-0005
NázovCzęść nr 5
Interný identifikátorCzęść nr 5
ČasťLOT-0006
NázovCzęść nr 6
Interný identifikátorCzęść nr 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 38437000 Laboratórne pipety a príslušenstvo
ČasťLOT-0007
NázovCzęść nr 7
Interný identifikátorCzęść nr 7
ČasťLOT-0008
NázovCzęść nr 8
Interný identifikátorCzęść nr 8
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
ČasťLOT-0009
NázovCzęść nr 9
Interný identifikátorCzęść nr 9
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
ČasťLOT-0010
NázovCzęść nr 10
Interný identifikátorCzęść nr 10
ČasťLOT-0011
NázovCzęść nr 11
Interný identifikátorCzęść nr 11
ČasťLOT-0012
NázovCzęść nr 12
Interný identifikátorCzęść nr 12
423649-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZPZ-43/06/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38434000 Analysatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör, 33696500 Laboratoriereagenser, 33696300 Kemiska reagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść nr 1
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 33696300 Kemiska reagenser, 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść nr 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść nr 3
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść nr 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść nr 5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCzęść nr 6
Huvudklassificering (cpv): 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareCzęść nr 7
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierareCzęść nr 8
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Del (anbudsområde)LOT-0009
Intern identifierareCzęść nr 9
Ytterligare klassificering (cpv): 33696300 Kemiska reagenser
Del (anbudsområde)LOT-0010
Intern identifierareCzęść nr 10
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierareCzęść nr 11
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierareCzęść nr 12