2. Процедура
Процедура
Заглавие: INFORMACIJSKI SISTEM ZA INTEGRACIJO PODATKOV IZ VSADNIH NAPRAV ZA ELEKTROSTIMULACIJO SRCA
Описание: Predmet javnega naročila je dobava, implementacija in štiri letna podpora in vzdrževanje celovitega informacijskega sistema za avtomatizirano zbiranje, centralizirano obdelavo in varno integracijo podatkov iz vsadnih naprav za elektrostimulacijo srca (CIED) vseh proizvajalcev, ki jih uporablja naročnik.
Вътрешен идентификатор: JN-74083
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 48814000 Системи за информация в областта на медицината
Допълнителна класификация (cpv): 48814000 Системи за информация в областта на медицината
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 492822
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 492822
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-74083
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 48814000 Sistemas de información médica
Clasificación adicional (cpv): 48814000 Sistemas de información médica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 492822
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74083
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 48814000 Meditsiiniinfosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 48814000 Meditsiiniinfosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 492822
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74083
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48814000 Terveydenhuollon tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48814000 Terveydenhuollon tietojärjestelmät
Sisäinen tunniste: 492822
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74083
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 48814000 Medicinski informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48814000 Medicinski informacijski sustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 492822
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-74083
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48814000 Sistemi ta’ l-informazzjoni medika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48814000 Sistemi ta’ l-informazzjoni medika
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 492822
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: JN-74083
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48814000 Medische-informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48814000 Medische-informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 492822
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-74083
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48814000 Systemy informacji medycznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48814000 Systemy informacji medycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 492822
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 48814000 Sistemas de informação médica
Classificação adicional (cpv): 48814000 Sistemas de informação médica
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74083
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 48814000 Sistem de informare în domeniul medical
Clasificare suplimentară (cpv): 48814000 Sistem de informare în domeniul medical
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 492822
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-74083
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 48814000 Lekárske informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48814000 Lekárske informačné systémy
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 492822
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74083
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48814000 Medicinski informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48814000 Medicinski informacijski sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 492822