2. Процедура
Процедура
Заглавие: Levering van abonnementen GMDSS-communicatie - Rijkswaterstaat CIV
Описание: Met deze aanbesteding beoogt Rijkswaterstaat (RWS) te voorzien in de inkoopbehoefte voor de levering van abonnementen GMDSS-communicatie ten behoeve van de zeeschepen van de Rijksrederij. Deze GMDSS-communicatiemiddelen dienen voor het uitzenden van noodsignalen door de schepen van de Rijksrederij en daarnaast voor het ontvangen van noodsignalen van andere schepen wanneer de Rijksrederij haar assisterende rol bij incidenten vervult. Om dit te bereiken wordt met deze inkoop voorzien in de levering van abonnementen inclusief aansluiting voor de noodradio’s van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2031, met aansluitend twee optionele verlengingen van één jaar. Voorts wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten. Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Вътрешен идентификатор: 31218990
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 64200000 Далекосъобщителни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 64210000 Услуги по пренос на данни и съобщения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Levering van abonnementen GMDS-communicatie
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 31218990
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 64200000 Telekomunikační služby
Další klasifikace (cpv): 64210000 Telefonní služby a přenos dat
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 31218990
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 64200000 Telekommunikation
Supplerende klassifikation (cpv): 64210000 Telefon- og datatransmissionstjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 31218990
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 31218990
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
Clasificación adicional (cpv): 64210000 Servicios telefónicos y de transmisión de datos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 31218990
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 64200000 Telekommunikatsiooniteenused
Täiendav liigitus (cpv): 64210000 Telefoni- ja andmeedastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 31218990
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 64200000 Services de télécommunications
Nomenclature complémentaire (cpv): 64210000 Services de téléphonie et de transmission de données
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 31218990
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 64200000 Telecommunications services
Aicmiú breise (cpv): 64210000 Telephone and data transmission services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 31218990
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 64200000 Távközlési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 64210000 Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 31218990
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 64200000 Telekomunikacijų paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 64210000 Telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 31218990
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64200000 Telekomunikāciju pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 31218990
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 64210000 Servizzi tat-trasmissjoni tal-telefon u tad-data
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Interne identificatiecode: 31218990
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 31218990
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 64200000 Usługi telekomunikacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 64210000 Usługi telefoniczne i przesyłu danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 31218990
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Verwezen wordt naar de aanbestedingsdocumenten.
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 64200000 Servicii de telecomunicaţii
Clasificare suplimentară (cpv): 64210000 Servicii de telefonie şi de transmisie de date
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 31218990
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 64200000 Telekomunikačné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 64210000 Telefónne služby a prenos údajov
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 31218990
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64200000 Telekomunikacijske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 64210000 Telefonske storitve in storitve prenosa podatkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1