424067-2026 - Състезателна процедура
Пopтyгaлия – Услуги по поддържане и ремонт на софтуер – PRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги - Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
ОписаниеPRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
Вътрешен идентификаторPRC_0134/2026_TII
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаCaracterísticas e regras do processo descritas nas peças do procedimento.
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Допълнителен характер на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 72267000 Услуги по поддържане и ремонт на софтуер
Допълнителна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PRC_0134/2026_TII
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 72267000 Údržba a opravy programového vybavení
Další klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PRC_0134/2026_TII
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Supplerende kontrakttype: Varer
Primær klassifikation (cpv): 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
424067-2026 - Διαγωνισμός
Πορτογαλία – Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού – PRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες - Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPRC_0134/2026_TII
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PRC_0134/2026_TII
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Lepingu täiendav olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PRC_0134/2026_TII
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Täydentävä hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
424067-2026 - Iomaíocht
An Phortaingéil – Software maintenance and repair services – PRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí - Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPRC_0134/2026_TII
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Cineál breise an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
Aicmiú breise (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
424067-2026 - Nadmetanje
Portugal – Usluge održavanja i popravaka programske podrške – PRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge - Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaPRC_0134/2026_TII
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Dodatna priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
5. Grupa
GrupaLOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PRC_0134/2026_TII
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
A szerződés kiegészítő jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PRC_0134/2026_TII
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Natura aggiuntiva dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48000000 Pacchetti software e sistemi di informazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PRC_0134/2026_TII
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Kiti sutarties objektai: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
424067-2026 - Procedura konkurencyjna
Portugalia – Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania – PRC_0134/2026_TII- Renovação de Licenciamento, Manutenção Operativa e Evolutiva do Sistema Aplicacional INLAB LIMS® da Águas do Norte, S.A
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi - Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorPRC_0134/2026_TII
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Dodatkowy charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PRC_0134/2026_TII
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Natura suplimentară a contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software
Clasificare suplimentară (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 72267000 Služby na údržbu a opravu softvéru
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PRC_0134/2026_TII
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme
Dodatna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PRC_0134/2026_TII
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72267000 Underhåll och reparation av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000