2. Процедура
Процедура
Заглавие: IZBIRA IZVAJALCEV STORITEV NA TERMINALU ZA AVTOMOBILE ZA LETA 2025 DO 2027 (nadomestni izvajalec)
Описание: Predmet naročila je izbira nadomestnega izvajalca storitev na terminalu za avtomobile. Naročnik je marca 2026 odpovedal okvirni sporazum z enim od petih izvajalcev, zato je začel s postopki za oddajo javnega naročila za enega nadomestnega izvajalca za obdobje do poteka veljavnosti obstoječih okvirnih sporazumov s štirimi obstoječimi izvajalci.
Вътрешен идентификатор: JN 52/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 63110000 Услуги по обработка на товари
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 492810
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN 52/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 63110000 Manipulace s nákladem
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 492810
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN 52/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 492810
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN 52/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 63110000 Υπηρεσίες διακίνησης εμπορευμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 492810
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN 52/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63110000 Cargo handling services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 492810
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN 52/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 63110000 Lasti käitlemisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 492810
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN 52/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 63110000 Rahdinkäsittelypalvelut
Sisäinen tunniste: 492810
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN 52/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 63110000 Árukezelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 492810
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN 52/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 63110000 Krovinių tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 492810
Iekšējais identifikators: JN 52/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63110000 Kravu pārkraušanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 492810
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN 52/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 63110000 Servizzi tat-tqandil tal-merkanzija
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 492810
Interne identificatiecode: JN 52/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63110000 Vrachtbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 492810
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN 52/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63110000 Usługi przeładunku towarów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 492810
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN 52/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 63110000 Servicii de manipulare a încărcăturilor
Identificator intern: 492810