2. Процедура
Процедура
Заглавие: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Описание: Demontáž a odstranění původních transformátorů včetně souvisejících stavebních úprav a jejich nahrazení novými, energeticky účinnějšími transformátory, čímž dojde k navýšení výkonu a úpravě zapojení transformátorů. Obměna se týká celkem 10 transformátorů ve Zlínském kraji, konkrétně v ŽST Valašské Meziříčí, ŽST Napajedla, ŽST Staré město u Uherského Hradiště a ŽST Zlín po 1 ks a ŽST Hulín, ŽST Tlumačov na Moravě a ŽST Otrokovice po 2ks. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je rovněž vyhotovení výchozí revizní zprávy pro UTZ/E a protokol způsobilosti.
Вътрешен идентификатор: 63526048
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31170000 Трансформатори
Допълнителна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия, 45213320 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради на релсовия транспорт
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия
424148-2026 - Zadávání
Česko – Transformátory – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevÚspory v LDS – Zlínský kraj
Interní identifikátor63526048
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31170000 Transformátory
Další klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie, 45213320 Stavební úpravy objektů sloužících železniční dopravě
5. Část
ČástLOT-0001
Další klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie
2. Procedure
Procedure
Titel: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Intern ID: 63526048
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31170000 Transformatorer
Supplerende klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet, 45213320 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger i tilknytning til jernbanetransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
424148-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Transformatoren – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚspory v LDS – Zlínský kraj
Interne Kennung63526048
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
424148-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Μετασχηματιστές – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςÚspory v LDS – Zlínský kraj
Εσωτερικό αναγνωριστικό63526048
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31170000 Μετασχηματιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός, 45213320 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια σχετιζόμενα με τις σιδηροδρομικές μεταφορές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
Title: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Internal identifier: 63526048
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31170000 Transformers
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity, 45213320 Construction work for buildings relating to railway transport
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
424148-2026 - Licitación
Chequia – Transformadores – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloÚspory v LDS – Zlínský kraj
Identificador interno63526048
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 31170000 Transformadores
Clasificación adicional (cpv): 09310000 Electricidad, 45213320 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el transporte ferroviario
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 09310000 Electricidad
424148-2026 - Hange
Tšehhi – Trafod – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriÚspory v LDS – Zlínský kraj
Sisemine tunnus63526048
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 31170000 Trafod
Täiendav liigitus (cpv): 09310000 Elekter, 45213320 Raudteetranspordiga seotud hoonete ehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 09310000 Elekter
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 63526048
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31170000 Muuntajat
Lisäluokitus (cpv): 09310000 Sähkö, 45213320 Rautatiekuljetuksiin liittyvien rakennusten rakentamistyöt
Osa: LOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 09310000 Sähkö
2. Procédure
Procédure
Titre: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Identifiant interne: 63526048
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31170000 Transformateurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 09310000 Électricité, 45213320 Travaux de construction de bâtiments liés aux transports ferroviaires
Nomenclature complémentaire (cpv): 09310000 Électricité
424148-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Transformers – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealÚspory v LDS – Zlínský kraj
Aitheantóir inmheánach63526048
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 31170000 Transformers
Aicmiú breise (cpv): 09310000 Electricity, 45213320 Construction work for buildings relating to railway transport
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 09310000 Electricity
2. Postupak
Postupak
Naslov: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Interna identifikacijska oznaka: 63526048
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31170000 Transformatori
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija, 45213320 Građevinski radovi na zgradama vezanim za željeznički promet
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 63526048
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31170000 Transformatoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09310000 Elektra, 45213320 Su geležinkelio transportu susijusių pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09310000 Elektra
424148-2026 - Konkurss
Čehija – Transformatori – Úspory v LDS – Zlínský kraj
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsÚspory v LDS – Zlínský kraj
Iekšējais identifikators63526048
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31170000 Transformatori
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība, 45213320 Ar dzelzceļa transportu saistītu ēku celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Wewnętrzny identyfikator: 63526048
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 31170000 Transformatory
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność, 45213320 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z transportem kolejowym
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
2. Procedimento
Procedimento
Título: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Identificador interno: 63526048
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31170000 Transformadores
Classificação adicional (cpv): 09310000 Electricidade, 45213320 Obras de construção de edifícios relacionados com o transporte ferroviário
Lote: LOT-0001
Classificação adicional (cpv): 09310000 Electricidade
2. Procedură
Procedură
Titlu: Úspory v LDS – Zlínský kraj
Identificator intern: 63526048
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31170000 Transformatoare
Clasificare suplimentară (cpv): 09310000 Electricitate, 45213320 Lucrări de construcţii de clădiri pentru transportul feroviar
Clasificare suplimentară (cpv): 09310000 Electricitate
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 63526048
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31170000 Transformatorji
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Elektrika, 45213320 Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Elektrika