2. Процедура
Процедура
Заглавие: Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Oleśnicy w latach 2026-2029 z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Roboty na nawierzchniach bitumicznych Zadanie 2 – Remonty chodników i odwodnienia Zadanie 3 – Prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe Zadanie 5 - Prace elektro – energetyczne
Описание: Bieżące utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Oleśnicy w latach 2026-2029 z podziałem na zadania: Zadanie 1 – Roboty na nawierzchniach bitumicznych Zadanie 2 – Remonty chodników i odwodnienia Zadanie 3 – Prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe Zadanie 5 - Prace elektro – energetyczne
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.22.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą) 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). [art. 125 ust. 1 i 2 Pzp] 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. [art. 125 ust. 4 Pzp] 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. [art. 125 ust. 5 Pzp] 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia. MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45233220 Строителни работи по полагане на пътна настилка на други пътища
Допълнителна класификация (cpv): 45233260 Строителни и монтажни работи на пешеходни пътища, 45233280 Работи по поставяне на пътни бариери, 45233280 Работи по поставяне на пътни бариери, 45233222 Строителни работи по полагане на пътна настилка от павета и асфалтова настилка, 45233290 Работи по поставяне на указателни табели, 90600000 Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги, 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи, 50230000 Услуги по ремонт, поддържане на други транспортни съоръжения и свързаните с тях услуги, 79715000 Услуги по патрулиране, 50232200 Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1 – Roboty na nawierzchniach bitumicznych
Описание: Przedmiotem zamówienia są roboty na nawierzchniach bitumicznych
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Основна класификация (cpv): 45233142 Работи по ремонт на пътища
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2 – Remonty chodników i odwodnienia
Описание: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Основна класификация (cpv): 45233260 Строителни и монтажни работи на пешеходни пътища
Допълнителна класификация (cpv): 45232451 Дренажни работи и работи на повърхността
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3 - Utrzymanie urządzeń elektroenergetycznych, sygnalizacji oraz oświetlenia
Описание: Przedmiotem zamówienia są prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Основна класификация (cpv): 45233280 Работи по поставяне на пътни бариери
Допълнителна класификация (cpv): 45233290 Работи по поставяне на указателни табели, 45233292 Работи по поставяне на предпазни съоръжения, 45233221 Работи по пътна маркировка на пътища
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Описание: Przedmiotem zamówienia są prace utrzymaniowe
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90600000 Услуги по почистване и възстановяване и подобни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи, 77211400 Услуги по сеч на дървета, 79715000 Услуги по патрулиране, 45500000 Услуги по даване под наем на строителни машини и оборудване, с оператор
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5 - Prace elektro – energetyczne
Вътрешен идентификатор: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Основна класификация (cpv): 50232200 Услуги по поддържане на съоръжения за сигнализация
Допълнителна класификация (cpv): 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи, 50230000 Услуги по ремонт, поддържане на други транспортни съоръжения и свързаните с тях услуги, 71314000 Услуги, свързани с енергийни системи, 50232100 Услуги по поддържане на общественото осветление
424268-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Práce - Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorOWR.D-3.2421.22.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 45233220 Povrchová úprava silnic
Další klasifikace (cpv): 45233260 Výstavba cest pro pěší, 45233280 Instalace a montáž silničních svodidel, 45233280 Instalace a montáž silničních svodidel, 45233222 Dláždění a asfaltování, 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby, 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch, 50230000 Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby, 79715000 Hlídkování, 50232200 Údržba dopravní světelné signalizace
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorOWR.D-3.2421.22-1.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 45233142 Práce na opravě silnic
ČástLOT-0002
Interní identifikátorOWR.D-3.2421.22-2.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 45233260 Výstavba cest pro pěší
Další klasifikace (cpv): 45232451 Drenážní a povrchové práce
ČástLOT-0003
Interní identifikátorOWR.D-3.2421.22-3.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
Další klasifikace (cpv): 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 45233292 Instalace a montáž bezpečnostního zařízení, 45233221 Nátěry povrchu silnic
ČástLOT-0004
NázevZadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Interní identifikátorOWR.D-3.2421.22-4.2026
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90600000 Čistící a hygienické služby v městských a venkovských oblastech a související služby
Další klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch, 77211400 Kácení stromů, 79715000 Hlídkování, 45500000 Pronájem stavebních a demoličních strojů a zařízení s obsluhou
ČástLOT-0005
Interní identifikátorOWR.D-3.2421.22-5.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 50232200 Údržba dopravní světelné signalizace
Další klasifikace (cpv): 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch, 50230000 Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby, 71314000 Energetické a související služby, 50232100 Údržba pouličního osvětlení
2. Procedure
Procedure
Intern ID: OWR.D-3.2421.22.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 45233220 Belægningsarbejde på veje
Supplerende klassifikation (cpv): 45233260 Bygge-anlægsarbejde: gangstier, 45233280 Opstilling af autoværn, 45233280 Opstilling af autoværn, 45233222 Vejbelægningsarbejde, 45233290 Installation af vejtavler, 90600000 Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester, 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder, 50230000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr, 79715000 Patruljetjenester, 50232200 Vedligeholdelse af trafikfyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Primær klassifikation (cpv): 45233142 Reparation af veje
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Primær klassifikation (cpv): 45233260 Bygge-anlægsarbejde: gangstier
Supplerende klassifikation (cpv): 45232451 Dræningsarbejde og overjordiske arbejder
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Primær klassifikation (cpv): 45233280 Opstilling af autoværn
Supplerende klassifikation (cpv): 45233290 Installation af vejtavler, 45233292 Installation af sikkerhedsudstyr, 45233221 Vejmalingsarbejder
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Intern ID: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90600000 Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder, 77211400 Skovning, 79715000 Patruljetjenester, 45500000 Udlejning af entreprenørmateriel og -udstyr med betjeningspersonale
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Primær klassifikation (cpv): 50232200 Vedligeholdelse af trafikfyr
Supplerende klassifikation (cpv): 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder, 50230000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr, 71314000 Energi og hermed beslægtet virksomhed, 50232100 Vedligeholdelse af vejbelysning
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 45233280 Anbringen von Leitplanken, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen, 79715000 Streifendienste, 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Los: LOT-0002
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Haupteinstufung (cpv): 45233260 Bau von Fußgängerwegen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten
Los: LOT-0003
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Haupteinstufung (cpv): 45233280 Anbringen von Leitplanken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern, 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
Los: LOT-0004
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211400 Fällen von Bäumen, 79715000 Streifendienste, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
Los: LOT-0005
Interne Kennung: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
424268-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόOWR.D-3.2421.22.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233220 Επιφανειακές εργασίες οδοστρώματος οδών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233260 Κατασκευαστικές εργασίες για πεζοδρόμους, 45233280 Τοποθέτηση φραγμάτων ασφαλείας οδών, 45233280 Τοποθέτηση φραγμάτων ασφαλείας οδών, 45233222 Κατασκευαστικές εργασίες για έργα οδοστρωσίας και ασφαλτόστρωσης, 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες, 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου, 50230000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό, 79715000 Υπηρεσίες περιπόλου, 50232200 Συντήρηση εγκαταστάσεων φωτεινών σηματοδοτών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόOWR.D-3.2421.22-1.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233142 Εργασίες επισκευής οδών
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόOWR.D-3.2421.22-2.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233260 Κατασκευαστικές εργασίες για πεζοδρόμους
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45232451 Εργασίες σε δίκτυο αποστράγγισης και έργα επιφανείας
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόOWR.D-3.2421.22-3.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233280 Τοποθέτηση φραγμάτων ασφαλείας οδών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233290 Εγκατάσταση οδικών πινακίδων, 45233292 Εγκατάσταση εξοπλισμού ασφαλείας, 45233221 Εργασίες διαγράμμισης οδικών επιφανειών
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςZadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Εσωτερικό αναγνωριστικόOWR.D-3.2421.22-4.2026
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90600000 Υπηρεσίες καθαριότητας και εξυγίανσης σε αστικές ή αγροτικές ζώνες, καθώς και συναφείς υπηρεσίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου, 77211400 Υπηρεσίες κοπής δένδρων, 79715000 Υπηρεσίες περιπόλου, 45500000 Ενοικίαση κατασκευαστικών μηχανημάτων και εξοπλισμού για έργα πολιτικού μηχανικού με χειριστή
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόOWR.D-3.2421.22-5.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50232200 Συντήρηση εγκαταστάσεων φωτεινών σηματοδοτών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου, 50230000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό, 71314000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με την ενέργεια και συναφείς υπηρεσίες, 50232100 Συντήρηση εγκαταστάσεων δημόσιου φωτισμού
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: OWR.D-3.2421.22.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45233220 Trabajos de pavimentación de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45233260 Trabajos de construcción de vías peatonales, 45233280 Instalación de barreras viarias, 45233280 Instalación de barreras viarias, 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado, 45233290 Instalación de señales de tráfico, 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos, 79715000 Servicios de patrullas, 50232200 Servicios de mantenimiento de señales de tráfico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Clasificación principal (cpv): 45233142 Trabajos de reparación de carreteras
Lote: LOT-0002
Identificador interno: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Clasificación principal (cpv): 45233260 Trabajos de construcción de vías peatonales
Clasificación adicional (cpv): 45232451 Trabajos de drenaje y de superficie
Lote: LOT-0003
Identificador interno: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Clasificación principal (cpv): 45233280 Instalación de barreras viarias
Clasificación adicional (cpv): 45233290 Instalación de señales de tráfico, 45233292 Instalación de equipo de seguridad, 45233221 Trabajos de pintura de la superficie de la calzada
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Identificador interno: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Clasificación adicional (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 77211400 Servicios de tala de árboles, 79715000 Servicios de patrullas, 45500000 Alquiler de maquinaria y equipo de construcción y de ingeniería civil con maquinista
Lote: LOT-0005
Identificador interno: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Clasificación principal (cpv): 50232200 Servicios de mantenimiento de señales de tráfico
Clasificación adicional (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes, 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos, 71314000 Servicios de energía y servicios conexos, 50232100 Servicios de mantenimiento de alumbrado público de calles
424268-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Ehitustööd - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusOWR.D-3.2421.22.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 45233220 Teede pindamistööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233260 Kõnniteede ehitustööd, 45233280 Põrkepiirete paigaldamine, 45233280 Põrkepiirete paigaldamine, 45233222 Sillutus- ja asfalteerimistööd, 45233290 Teemärkide paigaldamine, 90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused, 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused, 50230000 Teede ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused, 79715000 Patrulliteenused, 50232200 Liiklustähiste hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusOWR.D-3.2421.22-1.2026
Peamine liigitus (cpv): 45233142 Teeremonditööd
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusOWR.D-3.2421.22-2.2026
Peamine liigitus (cpv): 45233260 Kõnniteede ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45232451 Drenaaži- ja pinnatööd
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusOWR.D-3.2421.22-3.2026
Peamine liigitus (cpv): 45233280 Põrkepiirete paigaldamine
Täiendav liigitus (cpv): 45233290 Teemärkide paigaldamine, 45233292 Turvaseadmete paigaldamine, 45233221 Teepinna värvimistööd
OsaLOT-0004
PealkiriZadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Sisemine tunnusOWR.D-3.2421.22-4.2026
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90600000 Puhastus- ja kanalisatsiooniteenused linna- ja maapiirkonnas ning nendega seonduvad teenused
Täiendav liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused, 77211400 Puulangetamisteenused, 79715000 Patrulliteenused, 45500000 Operaatoriga ehitus- ja tsiviilehitusmasinate ja seadmete rent
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusOWR.D-3.2421.22-5.2026
Peamine liigitus (cpv): 50232200 Liiklustähiste hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused, 50230000 Teede ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused, 71314000 Energia- ja sellega seotud teenused, 50232100 Tänavavalgustuse hooldusteenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.22.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233220 Teiden päällystystyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233260 Jalankulkuteiden rakennustyöt, 45233280 Tieaitausten rakennustyöt, 45233280 Tieaitausten rakennustyöt, 45233222 Katukiveys- ja asfaltointityöt, 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla, 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut, 50230000 Teiden ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, kunnossapito ja muut palvelut, 79715000 Partiointipalvelut, 50232200 Liikennevalojen huolto
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233142 Teiden korjaustyöt
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233260 Jalankulkuteiden rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45232451 Vedenpoisto- ja pintatyöt
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233280 Tieaitausten rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233290 Liikennemerkkien ja tienviittojen asennustyöt, 45233292 Turvalaitteiden asennustyöt, 45233221 Tiemerkintöjen maalaustyöt
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
Lisäluokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut, 77211400 Puunkaato, 79715000 Partiointipalvelut, 45500000 Maa-, tie- ja vesirakentamisessa ja muissa rakennustöissä käytettävien koneiden ja laitteiden vuokraus käyttäjän kanssa
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50232200 Liikennevalojen huolto
Lisäluokitus (cpv): 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut, 50230000 Teiden ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, kunnossapito ja muut palvelut, 71314000 Energia ja siihen liittyvät palvelut, 50232100 Katuvalojen huolto
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OWR.D-3.2421.22.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą) 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). [art. 125 ust. 1 i 2 Pzp] 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. [art. 125 ust. 4 Pzp] 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. [art. 125 ust. 5 Pzp] 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt 4)-7) rozporządzenia. MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 45233220 Travaux de revêtement de routes
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233260 Travaux de construction de voies piétonnes, 45233280 Pose de barrières routières, 45233280 Pose de barrières routières, 45233222 Travaux de pavage et de resurfaçage de chaussées, 45233290 Installation de panneaux de signalisation, 90600000 Services de propreté et d'hygiénisation en milieu urbain ou rural, et services connexes, 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts, 50230000 Services de réparation, d'entretien et services connexes relatifs au transport routier et à d'autres équipements, 79715000 Services de patrouille, 50232200 Services d'entretien des installations de signalisation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Nomenclature principale (cpv): 45233142 Travaux de réparation de routes
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Nomenclature principale (cpv): 45233260 Travaux de construction de voies piétonnes
Nomenclature complémentaire (cpv): 45232451 Travaux de drainage et travaux de surface
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Nomenclature principale (cpv): 45233280 Pose de barrières routières
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233290 Installation de panneaux de signalisation, 45233292 Installation de dispositifs de sécurité, 45233221 Travaux de marquage routier
Lot: LOT-0004
Titre: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Identifiant interne: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90600000 Services de propreté et d'hygiénisation en milieu urbain ou rural, et services connexes
Nomenclature complémentaire (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts, 77211400 Services d'abattage d'arbres, 79715000 Services de patrouille, 45500000 Location de machines et de matériel de construction et de génie civil avec opérateur
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Nomenclature principale (cpv): 50232200 Services d'entretien des installations de signalisation
Nomenclature complémentaire (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts, 50230000 Services de réparation, d'entretien et services connexes relatifs au transport routier et à d'autres équipements, 71314000 Énergie et services connexes, 50232100 Services d'entretien de l'éclairage public
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OWR.D-3.2421.22.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 45233220 Surface work for roads
Aicmiú breise (cpv): 45233260 Pedestrian ways construction work, 45233280 Erection of road-barriers, 45233280 Erection of road-barriers, 45233222 Paving and asphalting works, 45233290 Installation of road signs, 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment, 79715000 Patrol services, 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Príomhaicmiú (cpv): 45233142 Road-repair works
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Príomhaicmiú (cpv): 45233260 Pedestrian ways construction work
Aicmiú breise (cpv): 45232451 Drainage and surface works
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Príomhaicmiú (cpv): 45233280 Erection of road-barriers
Aicmiú breise (cpv): 45233290 Installation of road signs, 45233292 Installation of safety equipment, 45233221 Road-surface painting work
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Aitheantóir inmheánach: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Aicmiú breise (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77211400 Tree-cutting services, 79715000 Patrol services, 45500000 Hire of construction and civil engineering machinery and equipment with operator
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Príomhaicmiú (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
Aicmiú breise (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment, 71314000 Energy and related services, 50232100 Street-lighting maintenance services
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 45233220 Lavori di superficie per strade
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233260 Lavori di costruzione di vie pedonali, 45233280 Costruzione di barriere di protezione, 45233280 Costruzione di barriere di protezione, 45233222 Lavori di lastricatura e asfaltatura, 45233290 Installazione di cartelli stradali, 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi, 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi, 50230000 Riparazione, manutenzione e servizi affini connessi alle strade ed altre attrezzature, 79715000 Servizi di pattugliamento, 50232200 Servizi di manutenzione di impianti di segnalazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 45233142 Lavori di riparazione stradale
Lotto: LOT-0002
Classificazione principale (cpv): 45233260 Lavori di costruzione di vie pedonali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45232451 Lavori di drenaggio e di superficie
Lotto: LOT-0003
Classificazione principale (cpv): 45233280 Costruzione di barriere di protezione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233290 Installazione di cartelli stradali, 45233292 Installazione di dispositivi di sicurezza, 45233221 Lavori di verniciatura della segnaletica orizzontale
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi, 77211400 Servizi di taglio alberi, 79715000 Servizi di pattugliamento, 45500000 Noleggio di macchinari e attrezzature per lavori edili e di genio civile con operatore
Lotto: LOT-0005
Classificazione principale (cpv): 50232200 Servizi di manutenzione di impianti di segnalazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi, 50230000 Riparazione, manutenzione e servizi affini connessi alle strade ed altre attrezzature, 71314000 Servizi energetici e affini, 50232100 Servizi di manutenzione di impianti di illuminazione stradale
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.22.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233220 Kelių dangos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233260 Pėsčiųjų kelių statybos darbai, 45233280 Kelio užtvarų statymas, 45233280 Kelio užtvarų statymas, 45233222 Grindimo ir asfalto klojimo darbai, 45233290 Kelio ženklų montavimas, 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos, 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos, 50230000 Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais, 79715000 Patrulių paslaugos, 50232200 Šviesoforų priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233142 Kelių remonto darbai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233260 Pėsčiųjų kelių statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45232451 Drenažo ir paviršiaus darbai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233280 Kelio užtvarų statymas
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233290 Kelio ženklų montavimas, 45233292 Saugos įrenginių montavimas, 45233221 Kelių dangos žymėjimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos, 77211400 Medžių kirtimo paslaugos, 79715000 Patrulių paslaugos, 45500000 Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50232200 Šviesoforų priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos, 50230000 Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais, 71314000 Energijos ir susijusios paslaugos, 50232100 Gatvių apšvietimo priežiūros paslaugos
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.22.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233220 Ceļu seguma būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233260 Gājēju celiņu būvdarbi, 45233280 Ceļa barjeru uzstādīšana, 45233280 Ceļa barjeru uzstādīšana, 45233222 Ielu bruģēšanas un asfaltēšanas darbi, 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi, 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām, 79715000 Patrulēšanas pakalpojumi, 50232200 Luksoforu tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233142 Ceļu remontdarbi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233260 Gājēju celiņu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45232451 Drenāžas un virszemes darbi
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233280 Ceļa barjeru uzstādīšana
Papildu klasifikācija (cpv): 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 45233292 Drošības aprīkojuma uzstādīšana, 45233221 Ceļu seguma krāsošana
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90600000 Tīrīšanas un sanitārie pakalpojumi lauku apvidos vai pilsētu teritorijās un saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi, 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi, 79715000 Patrulēšanas pakalpojumi, 45500000 Būvniecības un inženiertehniskās būvniecības iekārtu un aprīkojuma noma, ieskaitot apkalpojošo personālu
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Galvenā klasifikācija (cpv): 50232200 Luksoforu tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi, 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām, 71314000 Enerģijas un saistītie pakalpojumi, 50232100 Ielu apgaismojuma tehniskās apkopes pakalpojumi
424268-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
Interne identificatiecodeOWR.D-3.2421.22.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233260 Bouwen van voetwegen, 45233280 Plaatsen van middenbermbeveiliging, 45233280 Plaatsen van middenbermbeveiliging, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 45233290 Plaatsen van verkeersborden, 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 79715000 Patrouillediensten, 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeOWR.D-3.2421.22-1.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233142 Herstellen van wegen
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeOWR.D-3.2421.22-2.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233260 Bouwen van voetwegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45232451 Afwaterings- en oppervlaktewerkzaamheden
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeOWR.D-3.2421.22-3.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233280 Plaatsen van middenbermbeveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 45233290 Plaatsen van verkeersborden, 45233292 Installatie van beveiligingsuitrusting, 45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
PerceelLOT-0004
TitelZadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Interne identificatiecodeOWR.D-3.2421.22-4.2026
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77211400 Vellen van bomen, 79715000 Patrouillediensten, 45500000 Verhuur van bouw- en civieltechnische installaties en uitrusting met bedieningspersoneel
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeOWR.D-3.2421.22-5.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 71314000 Energie en aanverwante diensten, 50232100 Onderhoud van straatverlichting
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.22.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233260 Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych, 45233280 Wznoszenie barier drogowych, 45233280 Wznoszenie barier drogowych, 45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania, 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu, 79715000 Usługi patrolowe, 50232200 Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 45233142 Roboty w zakresie naprawy dróg
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 45233260 Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45232451 Roboty odwadniające i nawierzchniowe
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 45233280 Wznoszenie barier drogowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233290 Instalowanie znaków drogowych, 45233292 Instalowanie urządzeń ochronnych, 45233221 Malowanie nawierzchi
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 77211400 Usługi wycinania drzew, 79715000 Usługi patrolowe, 45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 50232200 Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych, 50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu, 71314000 Usługi energetyczne i podobne, 50232100 Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: OWR.D-3.2421.22.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 45233220 Lucrări de îmbrăcare a drumurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 45233260 Lucrări de construcţii de căi de acces pentru pietoni, 45233280 Instalare de bariere rutiere, 45233280 Instalare de bariere rutiere, 45233222 Lucrări de pavare şi de asfaltare, 45233290 Instalare de indicatoare rutiere, 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe, 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi, 50230000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul rutier şi pentru alte echipamente, 79715000 Servicii de patrulare, 50232200 Servicii de întreţinere a semafoarelor
Identificator intern: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Clasificarea principală (cpv): 45233142 Lucrări de reparare a drumurilor
Identificator intern: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Clasificarea principală (cpv): 45233260 Lucrări de construcţii de căi de acces pentru pietoni
Clasificare suplimentară (cpv): 45232451 Lucrări de drenaj şi lucrări de suprafaţă
Identificator intern: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Clasificarea principală (cpv): 45233280 Instalare de bariere rutiere
Clasificare suplimentară (cpv): 45233290 Instalare de indicatoare rutiere, 45233292 Instalare de dispozitive de securitate, 45233221 Lucrări de marcaj rutier
Titlu: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Identificator intern: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi, 77211400 Servicii de tăiere a arborilor, 79715000 Servicii de patrulare, 45500000 Închiriere de utilaje şi de echipament de construcţii şi de lucrări publice cu operator
Identificator intern: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Clasificarea principală (cpv): 50232200 Servicii de întreţinere a semafoarelor
Clasificare suplimentară (cpv): 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi, 50230000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul rutier şi pentru alte echipamente, 71314000 Servicii de energie electrică şi servicii conexe, 50232100 Servicii de întreţinere a iluminatului public
424268-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233220 Práce vrchnej stavby ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233260 Stavebné práce na stavbe ciest pre chodcov, 45233280 Montáž cestných bariér, 45233280 Montáž cestných bariér, 45233222 Dláždiace práce, 45233290 Inštalácia dopravných značiek, 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby, 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch, 50230000 Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení, 79715000 Hliadkové služby, 50232200 Údržba dopravných návestí
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233142 Práce na oprave ciest
ČasťLOT-0002
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233260 Stavebné práce na stavbe ciest pre chodcov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45232451 Odvodňovacie a povrchové práce
ČasťLOT-0003
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233280 Montáž cestných bariér
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233290 Inštalácia dopravných značiek, 45233292 Inštalácia bezpečnostného zariadenia, 45233221 Natieračské práce povrchu vozoviek
ČasťLOT-0004
NázovZadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch, 77211400 Orezávanie stromov, 79715000 Hliadkové služby, 45500000 Prenájom stavebných strojov a zariadení a strojov a zariadení stavebného inžinierstva s obsluhou
ČasťLOT-0005
Hlavná klasifikácia (cpv): 50232200 Údržba dopravných návestí
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch, 50230000 Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení, 71314000 Energetika a súvisiace služby, 50232100 Údržba pouličného osvetlenia
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233220 Dela na zgornjem ustroju cest
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233260 Gradbena dela na poteh za pešce, 45233280 Postavljanje cestnih ograj, 45233280 Postavljanje cestnih ograj, 45233222 Tlakovanje in asfaltiranje, 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve, 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin, 50230000 Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo, 79715000 Storitve patruljnih služb, 50232200 Storitve vzdrževanja prometne signalizacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233142 Popravila cest
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233260 Gradbena dela na poteh za pešce
Dodatna klasifikacija (cpv): 45232451 Dela na odvodnjavanju in dela na površini
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233280 Postavljanje cestnih ograj
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 45233292 Postavljanje varnostne opreme, 45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin
Sklop: LOT-0004
Naslov: Zadanie 4 - Prace utrzymaniowe
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90600000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve v urbanih ali podeželskih območjih in pripadajoče storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin, 77211400 Storitve sečnje dreves, 79715000 Storitve patruljnih služb, 45500000 Dajanje strojev in opreme za visoko in nizko gradnjo v najem, skupaj z upravljavci
Sklop: LOT-0005
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50232200 Storitve vzdrževanja prometne signalizacije
Dodatna klasifikacija (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin, 50230000 Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo, 71314000 Storitve na področju energetike, 50232100 Storitve vzdrževanja cestne razsvetljave
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.22.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45233220 Ytbehandling av vägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233260 Anläggningsarbeten för gångvägar, 45233280 Uppförande av vägräcken, 45233280 Uppförande av vägräcken, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233290 Montering av vägmärken, 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning, 79715000 Patrullering, 50232200 Underhåll av trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.22-1.2026
Huvudklassificering (cpv): 45233142 Vägreparationer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.22-2.2026
Huvudklassificering (cpv): 45233260 Anläggningsarbeten för gångvägar
Ytterligare klassificering (cpv): 45232451 Dränerings- och markanläggningar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.22-3.2026
Huvudklassificering (cpv): 45233280 Uppförande av vägräcken
Ytterligare klassificering (cpv): 45233290 Montering av vägmärken, 45233292 Montering av säkerhetsutrustning, 45233221 Vägmarkeringsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.22-4.2026
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77211400 Trädfällning, 79715000 Patrullering, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: OWR.D-3.2421.22-5.2026
Huvudklassificering (cpv): 50232200 Underhåll av trafikljus
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 50230000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende vägar och annan utrustning, 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 50232100 Underhåll av gatubelysning