2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vakliteratuur en abonnementen
Описание: De aard van de opdracht is een dienstverlenende opdracht, waarbij opdrachtnemer(s) twee verschillende aanpalende diensten uitvoeren voor zowel fysieke als digitale levering van; 1) Boeken, seriewerken en abonnementen (perceel 1) en 2) Dag-, week- en opiniebladen (perceel 2). Het doel van de opdracht voor deze aanbesteding is om (pro-)actief relevante vakkennis en informatie bij de juiste persoon op het juiste moment aan te bieden tegen zo min mogelijk kosten en met het grootst mogelijke gebruiksgemak. De maximale waarde is berekend over de duur van de raamovereenkomst, inclusief de opties tot verlenging en exclusief btw. De maximale waarde per perceel betreft: Perceel 1: € 100.000.000,00 Perceel 2: € 15.000.000,00
Вътрешен идентификатор: IUC25-602
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79980000 Услуги по абонамент за вестници и периодични издания
Допълнителна класификация (cpv): 22200000 Вестници, специализирани, периодични и илюстровани списания
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Perceel 1 - Boeken, seriewerken en abonnementen
Описание: Perceel 1 betreft dienstverlening ten behoeve van de individuele levering van en de dienstverlening van nationale en internationale (abonnementen op) vakbladen, losbladigen, periodieken, seriewerken, datafeeds, databases, toegang tot websites met vakinformatie, vakportals, boeken, elektronische dragers, grijze literatuur en het toegankelijk houden van bestaande en eerder gekochte uitgaven. Het betreft vakinformatie in brede zin, zowel qua inhoud als qua verschijningsvorm. Deze vormen moeten, indien beschikbaar, zowel in print (fysiek) als digitaal afgenomen kunnen worden. Perceel 1 wordt ter bevordering van de leesbaarheid ‘Boeken, seriewerken en abonnementen’ genoemd. De maximale waarde is berekend over de duur van de raamovereenkomst, inclusief de opties tot verlenging en exclusief btw. De maximale waarde per betreft: Perceel 1: € 100.000.000,00
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: N.v.t.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Perceel 2 – Dag-, week- en opiniebladen
Описание: Perceel 2 betreft dienstverlening ten behoeve van de individuele levering van en de dienstverlening op regionale, nationale en internationale dag-, week- en opiniebladen. Deze moeten eveneens, indien beschikbaar zowel in print (fysiek) als digitaal afgenomen kunnen worden. Binnen de dienstverlening van perceel 2 valt ook de bezorging op vooraf aangegeven afleveradressen binnen specifieke tijdskaders. De bezorging moet op elk Nederlands adres maar ook in het buitenland kunnen plaatsvinden. Binnen de reikwijdte vallen (zowel fysiek als digitaal): - Vakbladen - Losbladigen - Periodieken - Seriewerken - Boeken - Elektronische dragers - Grijze literatuur - Dagbladen - Weekbladen - Opiniebladen - Herdrukken - Abonnementenbeheer - Databank De maximale waarde is berekend over de duur van de raamovereenkomst, inclusief de opties tot verlenging en exclusief btw. De maximale waarde betreft: Perceel 2: € 15.000.000,00
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Název: Vakliteratuur en abonnementen
Interní identifikátor: IUC25-602
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79980000 Předplatitelské služby
Další klasifikace (cpv): 22200000 Noviny, odborné časopisy, periodika a magazíny
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: N.v.t.
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Titel: Vakliteratuur en abonnementen
Intern ID: IUC25-602
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79980000 Tjenesteydelser vedrørende abonnementer
Supplerende klassifikation (cpv): 22200000 Aviser, fagtidsskrifter, tidsskrifter og magasiner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: N.v.t.
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IUC25-602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22200000 Zeitungen, Fachzeitschriften, Periodika und Zeitschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Vakliteratuur en abonnementen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IUC25-602
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79980000 Υπηρεσίες συνδρομών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 22200000 Εφημερίδες, περιοδικές εκδόσεις και περιοδικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: N.v.t.
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Title: Vakliteratuur en abonnementen
Internal identifier: IUC25-602
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79980000 Subscription services
Additional classification (cpv): 22200000 Newspapers, journals, periodicals and magazines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: N.v.t.
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vakliteratuur en abonnementen
Identificador interno: IUC25-602
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79980000 Servicios de suscripción
Clasificación adicional (cpv): 22200000 Periódicos, revistas especializadas, publicaciones periódicas y revistas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: N.v.t.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Vakliteratuur en abonnementen
Sisemine tunnus: IUC25-602
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79980000 Kirjanduse tellimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 22200000 Ajalehed, ajakirjad, perioodikaväljaanded ja pildiajakirjad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: N.v.t.
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Vakliteratuur en abonnementen
Sisäinen tunniste: IUC25-602
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79980000 Tilauspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 22200000 Sanomalehdet, aikakauskirjat, -julkaisut ja -lehdet
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: N.v.t.
Sisäinen tunniste: 2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Vakliteratuur en abonnementen
Belső azonosító: IUC25-602
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79980000 Előfizetési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 22200000 Újságok, folyóiratok, időszakos kiadványok és magazinok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: N.v.t.
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: IUC25-602
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79980000 Prenumeratos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 22200000 Laikraščiai, dienraščiai, periodiniai leidiniai ir žurnalai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: N.v.t.
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Iekšējais identifikators: IUC25-602
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79980000 Abonēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 22200000 Avīzes, laikraksti, periodiskie izdevumi un žurnāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: N.v.t.
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Vakliteratuur en abonnementen
Identifikatur intern: IUC25-602
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79980000 Servizzi ta' l-abbonament
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 22200000 Gazzetti, ġurnali, perjodiċi u magazines
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: N.v.t.
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Interne identificatiecode: IUC25-602
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79980000 Abonnementsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 22200000 Kranten, vaktijdschriften, periodieken en geïllustreerde tijdschriften
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Vakliteratuur en abonnementen
Wewnętrzny identyfikator: IUC25-602
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79980000 Usługi prenumeraty
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 22200000 Gazety, dzienniki, czasopisma i magazyny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
Opis opcji: N.v.t.
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79980000 Serviços de assinatura
Classificação adicional (cpv): 22200000 Jornais, revistas especializadas, publicações periódicas e revistas
Opções:
Descrição das opções: N.v.t.
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: IUC25-602
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79980000 Servicii de abonare
Clasificare suplimentară (cpv): 22200000 Ziare, reviste specializate, periodice şi reviste
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: N.v.t.
Identificator intern: 2
2. Postup
Postup
Názov: Vakliteratuur en abonnementen
Interný identifikátor: IUC25-602
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79980000 Predplatiteľské služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 22200000 Noviny, denníky, periodiká a časopisy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Naslov: Vakliteratuur en abonnementen
Notranji identifikator: IUC25-602
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79980000 Naročniške storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 22200000 Časopisi, strokovne revije, periodične publikacije in revije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: N.v.t.
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IUC25-602
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: N.v.t.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2