424328-2026 - Състезателна процедура
Полша – Натриев хипохлорит – Dostawa podchlorynu sodu - chloranu sodu I w ilości 595,2 tony
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa podchlorynu sodu - chloranu sodu I w ilości 595,2 tony
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa podchlorynu sodu – chloranu sodu I w ilości 595,2 tony (dalej jako „Produkt”) używanego do dezynfekcji wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, transportem Wykonawcy do Zakładu Uzdatniania Wody Goczałkowice ul. Jeziorna 5, 43-230 Goczałkowice. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Przedmiotowe środki dowodowe: 4.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – OPZ Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia przez ludzi; 2) aktualne Pozwolenie na obrót produktem biobójczym - podchlorynem sodu - chloranem sodu I wydane na podstawie ustawy z dnia 9 października 2015 r. o produktach biobójczych (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 24.); 3) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 1 Załącznika nr 5 do SWZ – tj. w Charakterystyce Produktu. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania. Uwaga 2: Zamawiający w ramach Specyfikacji Technicznej oferowanego Produktu wymaga podania konkretnych wartości liczbowych (nie dotyczy wymogu postaci), potwierdzających spełnienie warunków zamówienia, określonych w punkcie 1 OPZ (Charakterystyka Produktu). Uwaga 3: Zamawiający wymaga, aby z przedstawionych przedmiotowych środków dowodowych jednoznacznie wynikało, iż dotyczą one podchlorynu sodu. 4.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, Wykonawca wezwany zostanie w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Вътрешен идентификаторOP/321/18/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 24312220 Натриев хипохлорит
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Количество595,2 тона
424328-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorOP/321/18/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24312220 Chlornan sodný
5. Část
ČástLOT-0001
Množství595,2 tuny
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OP/321/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312220 Natriumhypochlorit
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 595,2 Tonnen
424328-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόOP/321/18/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24312220 Υποχλωριώδες νάτριο
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Ποσότητα595,2 τόνοι
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OP/321/18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24312220 Sodium hypochlorite
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 595,2 tonnes
424328-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusOP/321/18/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 24312220 Naatriumhüpoklorit
5. Osa
OsaLOT-0001
Kogus595,2 tonni
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OP/321/18/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24312220 Natriumhypokloriitti
Osa: LOT-0001
Määrä: 595,2 tonnia
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OP/321/18/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 24312220 Hypochlorite de sodium
Quantité: 595,2 tonnes
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OP/321/18/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 595,2 tona
424328-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaOP/321/18/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 24312220 Natrijev hipoklorit
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Količina595,2 tona
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: OP/321/18/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24312220 Nátrium-hipoklorit
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 595,2 tonna
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OP/321/18/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 24312220 Ipoclorito di sodio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Quantità: 595,2 tonnellate
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: OP/321/18/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24312220 Natrio hipochloritas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiekis: 595,2 tonos
Iekšējais identifikators: OP/321/18/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24312220 Nātrija hipohlorīts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 595,2 tonnas
Interne identificatiecode: OP/321/18/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24312220 Natriumhypochloride
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 595,2 ton
424328-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorOP/321/18/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24312220 Podchloryn sodowy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Ilość595,2 tony
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: OP/321/18/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 24312220 Hipoclorito de sódio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Quantidade: 595,2 toneladas
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: OP/321/18/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24312220 Chlórnan sodný
5. Časť
Časť: LOT-0001
Množstvo: 595,2 tony
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OP/321/18/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24312220 Natriumhypoklorit
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 595,2 ton