See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zajištění provozu systémů VZT na roky 2027 - 2029
Описание: 3.1 Předmětem VZ je provádění pravidelných servisních prohlídek, údržby, revizí, kontrol a dalších úkonů technologií klimatizačních a VZT systémů a chladicích zařízení, v rozsahu daném provozními řády jednotlivých technologických systémů, návodů výrobců, legislativou a dle platných norem ČSN EN. Požadované servisní činnosti se vztahují rovněž na související technická zařízení v majetku Agentury hospodaření s nemovitým majetkem Ministerstva obrany (rozvodů, distribučních elementů, rekuperace, systémů měření a regulace).
Вътрешен идентификатор: SpMO 31647/2026-1322
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 50530000 Услуги по ремонт и поддържане на машини, 50730000 Услуги по ремонт и поддържане на хладилни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Praha
Описание: Předmětem VZ je provádění pravidelných servisních prohlídek, údržby, revizí, kontrol a dalších úkonů technologií klimatizačních a VZT systémů a chladicích zařízení, v rozsahu daném provozními řády jednotlivých technologických systémů, návodů výrobců, legislativou a dle platných norem ČSN EN. Požadované servisní činnosti se vztahují rovněž na související technická zařízení v majetku Agentury hospodaření s nemovitým majetkem Ministerstva obrany (rozvodů, distribučních elementů, rekuperace, systémů měření a regulace).
Вътрешен идентификатор: 3
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s § 100 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, vyhrazuje opční právo a případné další vyhrazené změny závazku ze smlouvy uzavřené na základě tohoto zadávacího řízení. Konkrétní obsah, rozsah, povaha a podmínky uplatnění opčního práva, včetně finančního dopadu, jsou upraveny v čl. 10 smlouvy, která tvoří přílohu zadávací dokumentace. Uplatnění opčního práva nepředstavuje podstatnou změnu závazku ve smyslu § 222 ZZVZ a je možné pouze v mezích a způsobem stanoveným ve smlouvě.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Litoměřice
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Hradec Králové
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Brno
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pardubice
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Olomouc
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Plzeň
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: České Budějovice
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: okolí Prahy
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Čáslav
Вътрешен идентификатор: 7
424367-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorSpMO 31647/2026-1322
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50000000 Opravy a údržba
Další klasifikace (cpv): 50530000 Opravy a údržba strojů a zařízení, 50730000 Opravy a údržba skupin chladících zařízení
5. Část
ČástLOT-0004
NázevPraha
Interní identifikátor3
Možnosti
ČástLOT-0005
NázevLitoměřice
Interní identifikátor4
ČástLOT-0011
NázevHradec Králové
Interní identifikátor10
ČástLOT-0001
NázevBrno
Interní identifikátor1
ČástLOT-0009
NázevPardubice
Interní identifikátor8
ČástLOT-0003
NázevOlomouc
Interní identifikátor2
ČástLOT-0006
NázevPlzeň
Interní identifikátor5
ČástLOT-0010
NázevČeské Budějovice
Interní identifikátor9
ČástLOT-0007
Názevokolí Prahy
Interní identifikátor6
ČástLOT-0008
NázevČáslav
Interní identifikátor7
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SpMO 31647/2026-1322
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 50530000 Reparation og vedligeholdelse af maskiner, 50730000 Reparation og vedligeholdelse af køleanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Praha
Intern ID: 3
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Litoměřice
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Hradec Králové
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Brno
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pardubice
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Olomouc
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Plzeň
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: České Budějovice
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: okolí Prahy
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Čáslav
Intern ID: 7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SpMO 31647/2026-1322
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50530000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανημάτων, 50730000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ψυκτικών συγκροτημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Praha
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Litoměřice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Hradec Králové
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Brno
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pardubice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Olomouc
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Plzeň
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: České Budějovice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: okolí Prahy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Čáslav
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SpMO 31647/2026-1322
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria, 50730000 Servicios de reparación y mantenimiento de grupos refrigeradores
5. Lote
Lote: LOT-0004
Título: Praha
Identificador interno: 3
Opciones:
Lote: LOT-0005
Título: Litoměřice
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0011
Título: Hradec Králové
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0001
Título: Brno
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0009
Título: Pardubice
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0003
Título: Olomouc
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0006
Título: Plzeň
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0010
Título: České Budějovice
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0007
Título: okolí Prahy
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0008
Título: Čáslav
Identificador interno: 7
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SpMO 31647/2026-1322
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 50530000 Koneiden korjaus ja huolto, 50730000 Kylmälaitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Praha
Sisäinen tunniste: 3
Optiot:
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Litoměřice
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Hradec Králové
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Brno
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Pardubice
Sisäinen tunniste: 8
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Olomouc
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Plzeň
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: České Budějovice
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: okolí Prahy
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Čáslav
Sisäinen tunniste: 7
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SpMO 31647/2026-1322
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
Nomenclature complémentaire (cpv): 50530000 Services de réparation et d'entretien de machines, 50730000 Services de réparation et d'entretien de groupes de réfrigération
5. Lot
Lot: LOT-0004
Titre: Praha
Identifiant interne: 3
Options:
Lot: LOT-0005
Titre: Litoměřice
Identifiant interne: 4
Lot: LOT-0011
Titre: Hradec Králové
Identifiant interne: 10
Lot: LOT-0001
Titre: Brno
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0009
Titre: Pardubice
Identifiant interne: 8
Lot: LOT-0003
Titre: Olomouc
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0006
Titre: Plzeň
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0010
Titre: České Budějovice
Identifiant interne: 9
Lot: LOT-0007
Titre: okolí Prahy
Identifiant interne: 6
Lot: LOT-0008
Titre: Čáslav
Identifiant interne: 7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SpMO 31647/2026-1322
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Aicmiú breise (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery, 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Praha
Aitheantóir inmheánach: 3
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Litoměřice
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Hradec Králové
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Brno
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Pardubice
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Olomouc
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Plzeň
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: České Budějovice
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: okolí Prahy
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Čáslav
Aitheantóir inmheánach: 7
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SpMO 31647/2026-1322
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50000000 Usluge popravaka i održavanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 50530000 Usluge popravaka i održavanja strojeva, 50730000 Usluge popravaka i održavanja rashladnih skupina
5. Grupa
Grupa: LOT-0004
Naslov: Praha
Interna identifikacijska oznaka: 3
Opcije:
Grupa: LOT-0005
Naslov: Litoměřice
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0011
Naslov: Hradec Králové
Interna identifikacijska oznaka: 10
Grupa: LOT-0001
Naslov: Brno
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pardubice
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0003
Naslov: Olomouc
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0006
Naslov: Plzeň
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0010
Naslov: České Budějovice
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0007
Naslov: okolí Prahy
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0008
Naslov: Čáslav
Interna identifikacijska oznaka: 7
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SpMO 31647/2026-1322
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50000000 Javítási és karbantartási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 50530000 Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások, 50730000 Hűtőaggregáttal (rendszerrel) kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0004
Cím: Praha
Belső azonosító: 3
Opciók:
Rész: LOT-0005
Cím: Litoměřice
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0011
Cím: Hradec Králové
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0001
Cím: Brno
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0009
Cím: Pardubice
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0003
Cím: Olomouc
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0006
Cím: Plzeň
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0010
Cím: České Budějovice
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0007
Cím: okolí Prahy
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0008
Cím: Čáslav
Belső azonosító: 7
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50530000 Servizi di riparazione e manutenzione di macchinari, 50730000 Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento
5. Lotto
Lotto: LOT-0004
Titolo: Praha
Identificativo interno: 3
Opzioni:
Lotto: LOT-0005
Titolo: Litoměřice
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0011
Titolo: Hradec Králové
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0001
Titolo: Brno
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pardubice
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0003
Titolo: Olomouc
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0006
Titolo: Plzeň
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0010
Titolo: České Budějovice
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0007
Titolo: okolí Prahy
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0008
Titolo: Čáslav
Identificativo interno: 7
Wewnętrzny identyfikator: SpMO 31647/2026-1322
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn, 50730000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Praha
Wewnętrzny identyfikator: 3
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Litoměřice
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Hradec Králové
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Brno
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pardubice
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Olomouc
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Plzeň
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: České Budějovice
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: okolí Prahy
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Čáslav
Wewnętrzny identyfikator: 7
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50000000 Serviços de reparação e manutenção
Classificação adicional (cpv): 50530000 Serviços de reparação e manutenção de máquinas, 50730000 Serviços de reparação e manutenção de grupos de refrigeração
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SpMO 31647/2026-1322
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50000000 Opravárske a údržbárske služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50530000 Opravy a údržba strojov, 50730000 Opravy a údržba chladiacich zostáv
5. Časť
Časť: LOT-0004
Názov: Praha
Interný identifikátor: 3
Možnosti:
Časť: LOT-0005
Názov: Litoměřice
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0011
Názov: Hradec Králové
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0001
Názov: Brno
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0009
Názov: Pardubice
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0003
Názov: Olomouc
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0006
Názov: Plzeň
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0010
Názov: České Budějovice
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0007
Názov: okolí Prahy
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0008
Názov: Čáslav
Interný identifikátor: 7
424367-2026 - Javni razpis
Češka – Storitve popravila in vzdrževanja – Zajištění provozu systémů VZT na roky 2027 - 2029
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorSpMO 31647/2026-1322
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 50530000 Storitve popravila in vzdrževanja strojev, 50730000 Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
5. Sklop
SklopLOT-0004
NaslovPraha
Notranji identifikator3
SklopLOT-0005
NaslovLitoměřice
Notranji identifikator4
SklopLOT-0011
NaslovHradec Králové
Notranji identifikator10
SklopLOT-0001
NaslovBrno
Notranji identifikator1
SklopLOT-0009
NaslovPardubice
Notranji identifikator8
SklopLOT-0003
NaslovOlomouc
Notranji identifikator2
SklopLOT-0006
NaslovPlzeň
Notranji identifikator5
SklopLOT-0010
NaslovČeské Budějovice
Notranji identifikator9
SklopLOT-0007
Naslovokolí Prahy
Notranji identifikator6
SklopLOT-0008
NaslovČáslav
Notranji identifikator7
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SpMO 31647/2026-1322
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 3
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 7