424699-2026 - Състезателна процедура
Полша – Различни медицински уреди и изделия – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla SPZOZ w Sanoku
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla SPZOZ w Sanoku
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest : zakup o charakterze sukcesywnym sprzętu medycznego jednorazowego użytku i wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego, implantów dla SPZOZ w Sanoku –wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.19.00.00-8 - różne urządzenia i produkty medyczne CPV – 33.14.00.00-3 - materiały medyczne CPV – 33.14.10.00-0 - jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne CPV - 33.18.41.00-4 - Implanty chirurgiczne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu lub używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. 3. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 4. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 5. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w negatywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Вътрешен идентификаторSPZOZ/PN/06/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи, 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба, 33184100 Хирургически имплантанти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавиеstrzykawki do TBC
Описаниеstrzykawki do TBC Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 1
Обособена позицияLOT-0002
Заглавиеshunty szyjne
Описаниеshunty szyjne Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 2
Обособена позицияLOT-0003
Заглавиеdreny, cewniki
Описаниеdreny, cewniki Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 3
Обособена позицияLOT-0004
Заглавиеkońcówki do odsysania, osłony,dreny
Описаниеkońcówki do odsysania, osłony,dreny Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 4
Обособена позицияLOT-0005
Заглавиеprzyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych
Описаниеprzyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 5
Обособена позицияLOT-0006
Заглавиеrękawy sterylizacyjne
Описаниеrękawy sterylizacyjne Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 6
Обособена позицияLOT-0007
Заглавиеdreny do pompy objętościowej Braun
Описаниеdreny do pompy objętościowej Braun Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 7
Обособена позицияLOT-0008
Заглавиеzestawy do drenażu nadłonowego
Описаниеzestawy do drenażu nadłonowego Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 8
Обособена позицияLOT-0009
Заглавиеkaniule dotętnicze
Описаниеkaniule dotętnicze Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 9
Обособена позицияLOT-0010
Заглавиеkaniule do wlewów dożylnych
Описаниеkaniule do wlewów dożylnych Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 10
Обособена позицияLOT-0011
Заглавиеworki na zwłoki
Описаниеworki na zwłoki Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 11
Обособена позицияLOT-0012
Заглавиеnebulizatory z maską dla dzieci
Описаниеnebulizatory z maską dla dzieci Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 12
Обособена позицияLOT-0013
Заглавиеukłady oddechowe do respiratora
Описаниеukłady oddechowe do respiratora Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 13
Обособена позицияLOT-0014
Заглавиеsiatki poliestrowe
Описаниеsiatki poliestrowe Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 14
Обособена позицияLOT-0015
Заглавиеsiatki przepuklinowe
Описаниеsiatki przepuklinowe Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 15
Обособена позицияLOT-0016
Заглавиеzestawy do zakładania szwów
Описаниеzestawy do zakładania szwów Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 16
Обособена позицияLOT-0017
Заглавиеprzyrządy do aspiracji mini-spike
Описаниеprzyrządy do aspiracji mini-spike Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 17
Обособена позицияLOT-0018
Заглавиеwiertła i ostrza
Описаниеwiertła i ostrza Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 18
Обособена позицияLOT-0019
Заглавиеintroduktory z koszulką interwencyjną
Описаниеintroduktory z koszulką interwencyjną Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 19
Обособена позицияLOT-0020
Заглавиеzestawy do wewnętrznego szynowania moczowodów półroczny
Описаниеzestawy do wewnętrznego szynowania moczowodów półroczny Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 20
Обособена позицияLOT-0021
Заглавиеartykuły w włókniny, fartuchy
Описаниеartykuły w włókniny, fartuchy Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu przedmiotu zamówienia cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ.
Вътрешен идентификаторpakiet nr 21
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SPZOZ/PN/06/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible, 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos, 33184100 Implantes quirúrgicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: strzykawki do TBC
Identificador interno: pakiet nr 1
Lote: LOT-0002
Título: shunty szyjne
Identificador interno: pakiet nr 2
Lote: LOT-0003
Título: dreny, cewniki
Identificador interno: pakiet nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: pakiet nr 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: pakiet nr 5
Lote: LOT-0006
Título: rękawy sterylizacyjne
Identificador interno: pakiet nr 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: pakiet nr 7
Lote: LOT-0008
Título: zestawy do drenażu nadłonowego
Identificador interno: pakiet nr 8
Lote: LOT-0009
Título: kaniule dotętnicze
Identificador interno: pakiet nr 9
Lote: LOT-0010
Título: kaniule do wlewów dożylnych
Identificador interno: pakiet nr 10
Lote: LOT-0011
Título: worki na zwłoki
Identificador interno: pakiet nr 11
Lote: LOT-0012
Título: nebulizatory z maską dla dzieci
Identificador interno: pakiet nr 12
Lote: LOT-0013
Título: układy oddechowe do respiratora
Identificador interno: pakiet nr 13
Lote: LOT-0014
Título: siatki poliestrowe
Identificador interno: pakiet nr 14
Lote: LOT-0015
Título: siatki przepuklinowe
Identificador interno: pakiet nr 15
Lote: LOT-0016
Título: zestawy do zakładania szwów
Identificador interno: pakiet nr 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: pakiet nr 17
Lote: LOT-0018
Título: wiertła i ostrza
Identificador interno: pakiet nr 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: pakiet nr 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: pakiet nr 20
Lote: LOT-0021
Título: artykuły w włókniny, fartuchy
Identificador interno: pakiet nr 21
424699-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSPZOZ/PN/06/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Täiendav liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad, 33184100 Kirurgilised implantaadid
5. Osa
OsaLOT-0001
Pealkiristrzykawki do TBC
Sisemine tunnuspakiet nr 1
OsaLOT-0002
Pealkirishunty szyjne
Sisemine tunnuspakiet nr 2
OsaLOT-0003
Pealkiridreny, cewniki
Sisemine tunnuspakiet nr 3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnuspakiet nr 4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnuspakiet nr 5
OsaLOT-0006
Pealkirirękawy sterylizacyjne
Sisemine tunnuspakiet nr 6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnuspakiet nr 7
OsaLOT-0008
Pealkirizestawy do drenażu nadłonowego
Sisemine tunnuspakiet nr 8
OsaLOT-0009
Pealkirikaniule dotętnicze
Sisemine tunnuspakiet nr 9
OsaLOT-0010
Pealkirikaniule do wlewów dożylnych
Sisemine tunnuspakiet nr 10
OsaLOT-0011
Pealkiriworki na zwłoki
Sisemine tunnuspakiet nr 11
OsaLOT-0012
Pealkirinebulizatory z maską dla dzieci
Sisemine tunnuspakiet nr 12
OsaLOT-0013
Pealkiriukłady oddechowe do respiratora
Sisemine tunnuspakiet nr 13
OsaLOT-0014
Pealkirisiatki poliestrowe
Sisemine tunnuspakiet nr 14
OsaLOT-0015
Pealkirisiatki przepuklinowe
Sisemine tunnuspakiet nr 15
OsaLOT-0016
Pealkirizestawy do zakładania szwów
Sisemine tunnuspakiet nr 16
OsaLOT-0017
Sisemine tunnuspakiet nr 17
OsaLOT-0018
Pealkiriwiertła i ostrza
Sisemine tunnuspakiet nr 18
OsaLOT-0019
Sisemine tunnuspakiet nr 19
OsaLOT-0020
Sisemine tunnuspakiet nr 20
OsaLOT-0021
Pealkiriartykuły w włókniny, fartuchy
Sisemine tunnuspakiet nr 21
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SPZOZ/PN/06/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux, 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques, 33184100 Implants chirurgicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: strzykawki do TBC
Identifiant interne: pakiet nr 1
Lot: LOT-0002
Titre: shunty szyjne
Identifiant interne: pakiet nr 2
Lot: LOT-0003
Titre: dreny, cewniki
Identifiant interne: pakiet nr 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: pakiet nr 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: pakiet nr 5
Lot: LOT-0006
Titre: rękawy sterylizacyjne
Identifiant interne: pakiet nr 6
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: pakiet nr 7
Lot: LOT-0008
Titre: zestawy do drenażu nadłonowego
Identifiant interne: pakiet nr 8
Lot: LOT-0009
Titre: kaniule dotętnicze
Identifiant interne: pakiet nr 9
Lot: LOT-0010
Titre: kaniule do wlewów dożylnych
Identifiant interne: pakiet nr 10
Lot: LOT-0011
Titre: worki na zwłoki
Identifiant interne: pakiet nr 11
Lot: LOT-0012
Titre: nebulizatory z maską dla dzieci
Identifiant interne: pakiet nr 12
Lot: LOT-0013
Titre: układy oddechowe do respiratora
Identifiant interne: pakiet nr 13
Lot: LOT-0014
Titre: siatki poliestrowe
Identifiant interne: pakiet nr 14
Lot: LOT-0015
Titre: siatki przepuklinowe
Identifiant interne: pakiet nr 15
Lot: LOT-0016
Titre: zestawy do zakładania szwów
Identifiant interne: pakiet nr 16
Lot: LOT-0017
Identifiant interne: pakiet nr 17
Lot: LOT-0018
Titre: wiertła i ostrza
Identifiant interne: pakiet nr 18
Lot: LOT-0019
Identifiant interne: pakiet nr 19
Lot: LOT-0020
Identifiant interne: pakiet nr 20
Lot: LOT-0021
Titre: artykuły w włókniny, fartuchy
Identifiant interne: pakiet nr 21
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SPZOZ/PN/06/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos, 33184100 Chirurginiai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: strzykawki do TBC
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: shunty szyjne
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: dreny, cewniki
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: rękawy sterylizacyjne
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: zestawy do drenażu nadłonowego
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: kaniule dotętnicze
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: kaniule do wlewów dożylnych
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: worki na zwłoki
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: nebulizatory z maską dla dzieci
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: układy oddechowe do respiratora
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: siatki poliestrowe
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: siatki przepuklinowe
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: zestawy do zakładania szwów
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: wiertła i ostrza
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: artykuły w włókniny, fartuchy
Vidaus identifikatorius: pakiet nr 21
424699-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsSPZOZ/PN/06/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli, 33184100 Ķirurģiskie implanti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Nosaukumsstrzykawki do TBC
Iekšējais identifikatorspakiet nr 1
DaļaLOT-0002
Nosaukumsshunty szyjne
Iekšējais identifikatorspakiet nr 2
DaļaLOT-0003
Nosaukumsdreny, cewniki
Iekšējais identifikatorspakiet nr 3
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorspakiet nr 4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorspakiet nr 5
DaļaLOT-0006
Nosaukumsrękawy sterylizacyjne
Iekšējais identifikatorspakiet nr 6
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikatorspakiet nr 7
DaļaLOT-0008
Nosaukumszestawy do drenażu nadłonowego
Iekšējais identifikatorspakiet nr 8
DaļaLOT-0009
Nosaukumskaniule dotętnicze
Iekšējais identifikatorspakiet nr 9
DaļaLOT-0010
Nosaukumskaniule do wlewów dożylnych
Iekšējais identifikatorspakiet nr 10
DaļaLOT-0011
Nosaukumsworki na zwłoki
Iekšējais identifikatorspakiet nr 11
DaļaLOT-0012
Iekšējais identifikatorspakiet nr 12
DaļaLOT-0013
Iekšējais identifikatorspakiet nr 13
DaļaLOT-0014
Nosaukumssiatki poliestrowe
Iekšējais identifikatorspakiet nr 14
DaļaLOT-0015
Nosaukumssiatki przepuklinowe
Iekšējais identifikatorspakiet nr 15
DaļaLOT-0016
Nosaukumszestawy do zakładania szwów
Iekšējais identifikatorspakiet nr 16
DaļaLOT-0017
Iekšējais identifikatorspakiet nr 17
DaļaLOT-0018
Nosaukumswiertła i ostrza
Iekšējais identifikatorspakiet nr 18
DaļaLOT-0019
Iekšējais identifikatorspakiet nr 19
DaļaLOT-0020
Iekšējais identifikatorspakiet nr 20
DaļaLOT-0021
Nosaukumsartykuły w włókniny, fartuchy
Iekšējais identifikatorspakiet nr 21
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: SPZOZ/PN/06/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali, 33184100 Impjanti kirurġiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: strzykawki do TBC
Identifikatur intern: pakiet nr 1
Lott: LOT-0002
Titlu: shunty szyjne
Identifikatur intern: pakiet nr 2
Lott: LOT-0003
Titlu: dreny, cewniki
Identifikatur intern: pakiet nr 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: pakiet nr 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: pakiet nr 5
Lott: LOT-0006
Titlu: rękawy sterylizacyjne
Identifikatur intern: pakiet nr 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: pakiet nr 7
Lott: LOT-0008
Titlu: zestawy do drenażu nadłonowego
Identifikatur intern: pakiet nr 8
Lott: LOT-0009
Titlu: kaniule dotętnicze
Identifikatur intern: pakiet nr 9
Lott: LOT-0010
Titlu: kaniule do wlewów dożylnych
Identifikatur intern: pakiet nr 10
Lott: LOT-0011
Titlu: worki na zwłoki
Identifikatur intern: pakiet nr 11
Lott: LOT-0012
Titlu: nebulizatory z maską dla dzieci
Identifikatur intern: pakiet nr 12
Lott: LOT-0013
Titlu: układy oddechowe do respiratora
Identifikatur intern: pakiet nr 13
Lott: LOT-0014
Titlu: siatki poliestrowe
Identifikatur intern: pakiet nr 14
Lott: LOT-0015
Titlu: siatki przepuklinowe
Identifikatur intern: pakiet nr 15
Lott: LOT-0016
Titlu: zestawy do zakładania szwów
Identifikatur intern: pakiet nr 16
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: pakiet nr 17
Lott: LOT-0018
Titlu: wiertła i ostrza
Identifikatur intern: pakiet nr 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: pakiet nr 19
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: pakiet nr 20
Lott: LOT-0021
Titlu: artykuły w włókniny, fartuchy
Identifikatur intern: pakiet nr 21
424699-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorSPZOZ/PN/06/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne, 33184100 Implanty chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Tytułstrzykawki do TBC
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 1
Część zamówieniaLOT-0002
Tytułshunty szyjne
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
Tytułdreny, cewniki
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 5
Część zamówieniaLOT-0006
Tytułrękawy sterylizacyjne
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 6
Część zamówieniaLOT-0007
Tytułdreny do pompy objętościowej Braun
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 7
Część zamówieniaLOT-0008
Tytułzestawy do drenażu nadłonowego
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 8
Część zamówieniaLOT-0009
Tytułkaniule dotętnicze
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 9
Część zamówieniaLOT-0010
Tytułkaniule do wlewów dożylnych
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 10
Część zamówieniaLOT-0011
Tytułworki na zwłoki
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 11
Część zamówieniaLOT-0012
Tytułnebulizatory z maską dla dzieci
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 12
Część zamówieniaLOT-0013
Tytułukłady oddechowe do respiratora
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 13
Część zamówieniaLOT-0014
Tytułsiatki poliestrowe
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 14
Część zamówieniaLOT-0015
Tytułsiatki przepuklinowe
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 15
Część zamówieniaLOT-0016
Tytułzestawy do zakładania szwów
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 16
Część zamówieniaLOT-0017
Tytułprzyrządy do aspiracji mini-spike
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 17
Część zamówieniaLOT-0018
Tytułwiertła i ostrza
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 18
Część zamówieniaLOT-0019
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 19
Część zamówieniaLOT-0020
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 20
Część zamówieniaLOT-0021
Tytułartykuły w włókniny, fartuchy
Wewnętrzny identyfikatorpakiet nr 21
424699-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internSPZOZ/PN/06/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33140000 Consumabile medicale, 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice, 33184100 Implanturi chirurgicale
LotLOT-0001
Titlustrzykawki do TBC
Identificator internpakiet nr 1
LotLOT-0002
Titlushunty szyjne
Identificator internpakiet nr 2
LotLOT-0003
Titludreny, cewniki
Identificator internpakiet nr 3
LotLOT-0004
Identificator internpakiet nr 4
LotLOT-0005
Identificator internpakiet nr 5
LotLOT-0006
Titlurękawy sterylizacyjne
Identificator internpakiet nr 6
LotLOT-0007
Titludreny do pompy objętościowej Braun
Identificator internpakiet nr 7
LotLOT-0008
Titluzestawy do drenażu nadłonowego
Identificator internpakiet nr 8
LotLOT-0009
Titlukaniule dotętnicze
Identificator internpakiet nr 9
LotLOT-0010
Titlukaniule do wlewów dożylnych
Identificator internpakiet nr 10
LotLOT-0011
Titluworki na zwłoki
Identificator internpakiet nr 11
LotLOT-0012
Titlunebulizatory z maską dla dzieci
Identificator internpakiet nr 12
LotLOT-0013
Titluukłady oddechowe do respiratora
Identificator internpakiet nr 13
LotLOT-0014
Titlusiatki poliestrowe
Identificator internpakiet nr 14
LotLOT-0015
Titlusiatki przepuklinowe
Identificator internpakiet nr 15
LotLOT-0016
Titluzestawy do zakładania szwów
Identificator internpakiet nr 16
LotLOT-0017
Titluprzyrządy do aspiracji mini-spike
Identificator internpakiet nr 17
LotLOT-0018
Titluwiertła i ostrza
Identificator internpakiet nr 18
LotLOT-0019
Identificator internpakiet nr 19
LotLOT-0020
Identificator internpakiet nr 20
LotLOT-0021
Titluartykuły w włókniny, fartuchy
Identificator internpakiet nr 21
424699-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorSPZOZ/PN/06/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál, 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál, 33184100 Chirurgické implantáty
5. Časť
ČasťLOT-0001
Názovstrzykawki do TBC
Interný identifikátorpakiet nr 1
ČasťLOT-0002
Názovshunty szyjne
Interný identifikátorpakiet nr 2
ČasťLOT-0003
Názovdreny, cewniki
Interný identifikátorpakiet nr 3
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorpakiet nr 4
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorpakiet nr 5
ČasťLOT-0006
Názovrękawy sterylizacyjne
Interný identifikátorpakiet nr 6
ČasťLOT-0007
Názovdreny do pompy objętościowej Braun
Interný identifikátorpakiet nr 7
ČasťLOT-0008
Názovzestawy do drenażu nadłonowego
Interný identifikátorpakiet nr 8
ČasťLOT-0009
Názovkaniule dotętnicze
Interný identifikátorpakiet nr 9
ČasťLOT-0010
Názovkaniule do wlewów dożylnych
Interný identifikátorpakiet nr 10
ČasťLOT-0011
Názovworki na zwłoki
Interný identifikátorpakiet nr 11
ČasťLOT-0012
Názovnebulizatory z maską dla dzieci
Interný identifikátorpakiet nr 12
ČasťLOT-0013
Názovukłady oddechowe do respiratora
Interný identifikátorpakiet nr 13
ČasťLOT-0014
Názovsiatki poliestrowe
Interný identifikátorpakiet nr 14
ČasťLOT-0015
Názovsiatki przepuklinowe
Interný identifikátorpakiet nr 15
ČasťLOT-0016
Názovzestawy do zakładania szwów
Interný identifikátorpakiet nr 16
ČasťLOT-0017
Názovprzyrządy do aspiracji mini-spike
Interný identifikátorpakiet nr 17
ČasťLOT-0018
Názovwiertła i ostrza
Interný identifikátorpakiet nr 18
ČasťLOT-0019
Interný identifikátorpakiet nr 19
ČasťLOT-0020
Interný identifikátorpakiet nr 20
ČasťLOT-0021
Názovartykuły w włókniny, fartuchy
Interný identifikátorpakiet nr 21