Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66516400 Застраховка "Обща гражданска отговорност"
Варианти:
Описание на опциите: Eventuale proroga tecnica per la definizione della procedura di gara (6 mesi).
Място на изпълнение
Град: A.O.U. "G. Martino" - Messina MESSINA (ME)
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Messina (ITG13)
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66516400 Pojištění všeobecné odpovědnosti za škodu
Možnosti:
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Messina (ITG13)
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66516400 Generelle ansvarsforsikringstjenester
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Messina (ITG13)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516400 Γενική ασφάλεια αστικής ευθύνης
Επιλογές:
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Messina (ITG13)
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516400 General liability insurance services
Options:
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Messina (ITG13)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516400 Servicios de seguros de responsabilidad civil general
Opciones:
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Messina (ITG13)
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66516400 Üldvastutuskindlustusteenused
Täiendavad hankevõimalused:
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Messina (ITG13)
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 66516400 Yleisvastuuvakuutuspalvelut
Optiot:
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Messina (ITG13)
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 66516400 Services d'assurance responsabilité civile générale
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Messina (ITG13)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Roghanna:
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Messina (ITG13)
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66516400 Usluge osiguranja opće odgovornosti
Opcije:
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Messina (ITG13)
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66516400 Servizi di assicurazione di responsabilità civile generale
Opzioni:
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Messina (ITG13)
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66516400 Bendrosios civilinės atsakomybės draudimo paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Messina (ITG13)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66516400 Vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Iespējas:
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Messina (ITG13)
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66516400 Servizzi ta' l-assigurazzjoni ta' responsabbiltà ġenerali
Għażliet:
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Messina (ITG13)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516400 Algemene aansprakelijkheidsverzekeringen
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Messina (ITG13)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66516400 Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
Opcje:
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Messina (ITG13)
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66516400 Serviços de seguros de responsabilidade civil global
Opções:
Local de execução
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66516400 Servicii de asigurare de răspundere civilă generală
Opțiuni:
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Messina (ITG13)
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66516400 Všeobecné poistenie zodpovednosti
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Messina (ITG13)
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 66516400 Storitve zavarovanja splošne odgovornosti
Kraj izvajanja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66516400 Allmänna ansvarsförsäkringar
Optioner:
Leveransplats
Del av land (NUTS): Messina (ITG13)