424808-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи – Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku”
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku.” Zamówienie jest realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” oraz w formule „wybuduj” - obejmuje sporządzenie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych. 2. Na potrzeby realizacji zamówienia zostało podpisane Porozumienie pomiędzy Gminą Miasta Gdańska a Gdańską Infrastrukturą Wodociągowo-Kanalizacyjną Sp. z o.o., przy udziale DRMG. 3. Niniejsze zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza (FEP) na lata 2021-2027 w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku – Faza II”. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 4.1. W ramach zamówienia występują dwa zakresy podzielone na następujące przedmioty odbioru: a) Zakres nr 1 Zabezpieczenie budynku komunalnego przy ul. Pod Zrębem 6 w celu możliwości prowadzenia robót - realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 1) I przedmiot odbioru - Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zabezpieczenia budynku przy ul. Pod Zrębem 6 w celu przeprowadzenia robót w ramach realizacji zadania pn. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku.” wraz z określeniem harmonogramu robót i prac oraz uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót; 2) II przedmiot odbioru – Kompleksowe wykonanie robót budowlanych polegających na zabezpieczeniu budynku w oparciu o zatwierdzoną dokumentację projektową wykonaną w ramach I przedmiotu odbioru. b) Zakres nr 2 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku”. 3) III przedmiot odbioru - Kompleksowe wykonanie robót budowlanych. 4.2. Pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej Przedmiotem odbioru nr I. 5. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace (w tym projektowe), czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym między innymi: 5.1. Zakres finansowany przez DRMG: Zakres nr 1: Zabezpieczenie budynku komunalnego przy ul. Pod Zrębem 6 w celu możliwości prowadzenia robót - realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Opracowanie dokumentacji technicznej dla zabezpieczenia budynku z częściową rozbiórką oraz monitorowaniem jego stanu w celu możliwości prowadzenia robót, uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych oraz kompleksową realizację robót budowlanych. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” niezbędnych, prawidłowych i kompleksowych prac projektowych, uzyskanie wszelkich koniecznych do wykonania przedmiotu zamówienia warunków technicznych, opinii, uzgodnień, zezwoleń, pozwoleń, decyzji administracyjnych, zgłoszeń itp. (zwanych dalej „zezwoleniami”) oraz wykonanie wszystkich robót, które okażą się konieczne dla wykonania zadania określonego powyżej, a także wykonanie dokumentacji odbiorowej i wszelkich dokumentów wymaganych umową oraz pełnienie nadzoru autorskiego. W ramach zadania należy wykonać kompletną dokumentację projektową wraz z decyzjami umożliwiającymi realizację robót oraz wykonanie na tej podstawie robót budowlanych. 5.2. Zakres finansowany przez DRMG i GIWK: Zakres nr 2: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku”. 1) Zakres finansowany przez DRMG: • przebudowa jezdni i chodników w ul. Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, fragm. Augustyńskiego i Żabi Kruk, • budowa i przebudowa alejek parkowych Placu Wałowego z odtworzeniem historycznego układu, • przebudowa, remont i budowa infrastruktury technicznej: oświetleniowej, sieci i przyłączy instalacji elektroenergetycznej, • przebudowa kanalizacji deszczowej wraz z budową wylotu do Motławy, • remont odcinka kanalizacji deszczowej w ulicy Augustyńskiego wraz z usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną, • budowa monitoringu wizyjnego i kanału technologicznego, • likwidacji kolizji z sieciami, • pielęgnacja istniejącej zieleni, odtworzenie szpalerów drzew i wykonanie nowych nasadzeń, • budowa elementów małej architektury, • budowa fontanny, 2) Zakres finansowany przez GIWK sp. z o.o.: • Przebudowa i budowa sieci i przyłączy wodociągowych wraz z wymianą i przepięciem istniejących przyłączy w ul. Augustyńskiego, Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, • Przebudowa i budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą i przepięciem istniejących przyłączy w ul. Augustyńskiego, Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, • Usunięcie kolizji kanału tłocznego KS z kanalizacją deszczową, • Unieczynnienia istniejących sieci; oraz: • Przebudowy i budowy sieci wodociągowej DN100 i DN150 wraz z wymianą i przepięciem istniejących przyłączy w ul. Plac Wałowy, Pod Zrębem i Dolna Brama w Gdańsku, • Unieczynnienia istniejących sieci, • Odtworzenie nawierzchni oraz elementów środowiska po robotach sieciowych w obszarze nie objętym zakresem Inwestora Wiodącego tj. Gminy Miasta Gdańska, w imieniu której działa DRMG. 7. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiących załączniki nr 1 do OPZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
Вътрешен идентификатор44/BZP-U.500.9.2026/MS
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 108 ust. 1 ustawy. 3. Zamawiający przewiduje wykluczenie wykonawcy na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy. 4. Podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) - 6) SWZ. 5. Na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 7 ust. 1 w/w ustawy. Na podstawie Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie wyklucza się wykonawcę w okolicznościach, o których mowa w art. 5k w/w Rozporządzenia. Na potwierdzenie, że w stosunku do wykonawcy nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa wyżej w niniejszym punkcie, wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, składa oświadczenie o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ wraz z oświadczeniem o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ składa każdy z wykonawców wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia). 6. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie zgodne z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. Zamawiający może w każdym czasie w zależności od potrzeby wezwać danego wykonawcę lub wszystkich lub część wykonawców do złożenia oświadczenia o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ aktualnego na dzień jego złożenia lub do potwierdzenia jego aktualności. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (Jednolity europejski dokument zamówienia), także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. Wraz z oświadczeniem, o którym mowa w zdaniu poprzednim, wykonawca składa oświadczenie tego podmiotu zgodne ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ. Zamawiający może w każdym czasie w zależności od potrzeby wezwać danego wykonawcę lub wszystkich lub część wykonawców do złożenia oświadczenia o treści zgodnej z wzorem stanowiącym załącznik nr 5a do SWZ aktualnego na dzień jego złożenia lub do potwierdzenia jego aktualności. 8. Zamawiający żąda od wykonawcy, który polega na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy, przedstawienia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w ust. VI lit. A pkt 4 ppkt 1) oraz ppkt 3) - 6) SWZ, dotyczących tych podmiotów, potwierdzających, że nie zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia z postępowania. 9. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zostały wskazane w ust. VII SWZ, dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 11. Oprócz informacji zawartych w treści niniejszego ogłoszenia podmiotowe środki dowodowe, których zamawiający żąda w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, zostały wskazane w ust. VI lit. B pkt 1 ppkt 1) - 2) SWZ.
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45111200 Работи по оформяне и разчистване на строителната площадка, 45111300 Работи по събаряне, 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища, 45233253 Строителни работи по полагане на пътна настилка на пешеходни улици, 45232460 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на санитарни инсталации, 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45231220 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни газопроводи, 45232150 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на разпределителни водопроводи, 45231400 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни електропроводи, 45232300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на далекосъобщителни линии и спомагателни съоръжения, 71220000 Архитектурно проектиране, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71248000 Контрол на проекта и документация, 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради, 45211340 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на многофамилни жилищни сгради
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku.” Zamówienie jest realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” oraz w formule „wybuduj” - obejmuje sporządzenie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych. 2. Na potrzeby realizacji zamówienia zostało podpisane Porozumienie pomiędzy Gminą Miasta Gdańska a Gdańską Infrastrukturą Wodociągowo-Kanalizacyjną Sp. z o.o., przy udziale DRMG. 3. Niniejsze zamówienie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza (FEP) na lata 2021-2027 w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku – Faza II”. 4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 4.1. W ramach zamówienia występują dwa zakresy podzielone na następujące przedmioty odbioru: a) Zakres nr 1 Zabezpieczenie budynku komunalnego przy ul. Pod Zrębem 6 w celu możliwości prowadzenia robót - realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 1) I przedmiot odbioru - Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zabezpieczenia budynku przy ul. Pod Zrębem 6 w celu przeprowadzenia robót w ramach realizacji zadania pn. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku.” wraz z określeniem harmonogramu robót i prac oraz uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót; 2) II przedmiot odbioru – Kompleksowe wykonanie robót budowlanych polegających na zabezpieczeniu budynku w oparciu o zatwierdzoną dokumentację projektową wykonaną w ramach I przedmiotu odbioru. b) Zakres nr 2 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku”. 3) III przedmiot odbioru - Kompleksowe wykonanie robót budowlanych. 4.2. Pełnienie nadzoru autorskiego w zakresie realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej Przedmiotem odbioru nr I. 5. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wszystkie prace (w tym projektowe), czynności i roboty konieczne dla wykonania zadania inwestycyjnego, w tym między innymi: 5.1. Zakres finansowany przez DRMG: Zakres nr 1: Zabezpieczenie budynku komunalnego przy ul. Pod Zrębem 6 w celu możliwości prowadzenia robót - realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Opracowanie dokumentacji technicznej dla zabezpieczenia budynku z częściową rozbiórką oraz monitorowaniem jego stanu w celu możliwości prowadzenia robót, uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych oraz kompleksową realizację robót budowlanych. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” niezbędnych, prawidłowych i kompleksowych prac projektowych, uzyskanie wszelkich koniecznych do wykonania przedmiotu zamówienia warunków technicznych, opinii, uzgodnień, zezwoleń, pozwoleń, decyzji administracyjnych, zgłoszeń itp. (zwanych dalej „zezwoleniami”) oraz wykonanie wszystkich robót, które okażą się konieczne dla wykonania zadania określonego powyżej, a także wykonanie dokumentacji odbiorowej i wszelkich dokumentów wymaganych umową oraz pełnienie nadzoru autorskiego. W ramach zadania należy wykonać kompletną dokumentację projektową wraz z decyzjami umożliwiającymi realizację robót oraz wykonanie na tej podstawie robót budowlanych. 5.2. Zakres finansowany przez DRMG i GIWK: Zakres nr 2: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Placu Wałowego w ramach projektu „Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku”. 1) Zakres finansowany przez DRMG: • przebudowa jezdni i chodników w ul. Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, fragm. Augustyńskiego i Żabi Kruk, • budowa i przebudowa alejek parkowych Placu Wałowego z odtworzeniem historycznego układu, • przebudowa, remont i budowa infrastruktury technicznej: oświetleniowej, sieci i przyłączy instalacji elektroenergetycznej, • przebudowa kanalizacji deszczowej wraz z budową wylotu do Motławy, • remont odcinka kanalizacji deszczowej w ulicy Augustyńskiego wraz z usunięciem kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną, • budowa monitoringu wizyjnego i kanału technologicznego, • likwidacji kolizji z sieciami, • pielęgnacja istniejącej zieleni, odtworzenie szpalerów drzew i wykonanie nowych nasadzeń, • budowa elementów małej architektury, • budowa fontanny, 2) Zakres finansowany przez GIWK sp. z o.o.: • Przebudowa i budowa sieci i przyłączy wodociągowych wraz z wymianą i przepięciem istniejących przyłączy w ul. Augustyńskiego, Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, • Przebudowa i budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą i przepięciem istniejących przyłączy w ul. Augustyńskiego, Pod Zrębem, Plac Wałowy, Dolna Brama, • Usunięcie kolizji kanału tłocznego KS z kanalizacją deszczową, • Unieczynnienia istniejących sieci; oraz: • Przebudowy i budowy sieci wodociągowej DN100 i DN150 wraz z wymianą i przepięciem istniejących przyłączy w ul. Plac Wałowy, Pod Zrębem i Dolna Brama w Gdańsku, • Unieczynnienia istniejących sieci, • Odtworzenie nawierzchni oraz elementów środowiska po robotach sieciowych w obszarze nie objętym zakresem Inwestora Wiodącego tj. Gminy Miasta Gdańska, w imieniu której działa DRMG. 6. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w Programie funkcjonalno-użytkowym, stanowiących załączniki nr 1 do OPZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 45111200 Příprava staveniště a odklizovací práce, 45111300 Demontážní práce, 45233120 Výstavba silnic, 45233253 Práce na povrchové úpravě stezek pro pěší, 45232460 Sanitární práce, 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí, 45231220 Stavební práce na výstavbě plynovodů, 45232150 Práce vztahující se k vodovodnímu potrubí, 45231400 Stavební práce pro elektrické vedení, 45232300 Stavební a pomocné práce pro telefonní a telekomunikační vedení, 71220000 Architektonická řešení, 71320000 Technické projektování, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací, 45210000 Bytová výstavba, 45211340 Výstavba bytových domů
5. Část
Část: LOT-0001
424808-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern ID44/BZP-U.500.9.2026/MS
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45111200 Terrænregulering og rydning af byggeplads, 45111300 Demonteringsarbejde, 45233120 Anlæg af vej, 45233253 Belægningsarbejde på gangstier, 45232460 Arbejder i forbindelse med sanitetsinstallationer, 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger, 45231220 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med gasrørledninger, 45232150 Arbejder i forbindelse med vanddistributionsledninger, 45231400 Arbejder i forbindelse med stærkstrømsluftledninger, 45232300 Arbejder og følgearbejder i forbindelse med telefon- og kommunikationsledninger, 71220000 Arkitektprojektering, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71248000 Projektledelse og –dokumentation, 45210000 Byggearbejde, 45211340 Opførelse af ejendomme med flere boliger
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Internal identifier: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45111200 Site preparation and clearance work, 45111300 Dismantling works, 45233120 Road construction works, 45233253 Surface work for footpaths, 45232460 Sanitary works, 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45231220 Construction work for gas pipelines, 45232150 Works related to water-distribution pipelines, 45231400 Construction work for electricity power lines, 45232300 Construction and ancillary works for telephone and communication lines, 71220000 Architectural design services, 71320000 Engineering design services, 71248000 Supervision of project and documentation, 45210000 Building construction work, 45211340 Multi-dwelling buildings construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
424808-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno44/BZP-U.500.9.2026/MS
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45111200 Trabajos de explanación y limpieza del terreno, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45233120 Trabajos de construcción de carreteras, 45233253 Trabajos de pavimentación de caminos peatonales, 45232460 Trabajos sanitarios, 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45231220 Construcción de gasoducto, 45232150 Trabajos relacionados con tuberías de distribución de agua, 45231400 Trabajos de construcción de líneas de conducción eléctrica, 45232300 Trabajos de construcción y obras auxiliares de líneas telefónicas y de comunicación, 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 71320000 Servicios de diseño técnico, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45211340 Trabajos de construcción de inmuebles de viviendas colectivas
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45111200 Ehitusplatsi ettevalmistus- ja puhastustööd, 45111300 Lahtirakestamine, 45233120 Teeehitustööd, 45233253 Jalgteede pindamistööd, 45232460 Sanitaartehnilised tööd, 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45231220 Gaasijuhtmete ehitustööd, 45232150 Vesivarustustorudega seotud tööd, 45231400 Elektriliinide ehitustööd, 45232300 Telefoni- ja sideliinide ehitus- ja abitööd, 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve, 45210000 Hoonete ehitustööd, 45211340 Korterelamute ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
424808-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste44/BZP-U.500.9.2026/MS
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45111200 Rakennustyömaan valmistelu- ja raivaustyöt, 45111300 Purkutyöt, 45233120 Tienrakennustyöt, 45233253 Kävelyteiden päällystystyöt, 45232460 Saniteettitilojen työt, 45231300 Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt, 45231220 Kaasuputkien rakennustyöt, 45232150 Vesiputkityöt, 45231400 Sähkölinjojen rakennustyöt, 45232300 Puhelin- ja tietoliikennelinjojen rakennustyöt ja niihin liittyvät työt, 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta, 45210000 Talonrakentaminen, 45211340 Rivi- ja kerrostalojen rakennustyöt
OsaLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45111200 Terep-előkészítési és eltakarítási munka, 45111300 Szétszerelési munka, 45233120 Közút építése, 45233253 Gyalogút burkolása, 45232460 Szaniterszerelési munka, 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése, 45231220 Gázvezetékek építése, 45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka, 45231400 Erősáramú vezeték építése, 45232300 Távbeszélő és hírközlési vezetékek építése és kapcsolódó munka, 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció, 45210000 Magasépítési munka, 45211340 Többlakásos épületek kivitelezése
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45111200 Lavori di preparazione del sito e sgombero, 45111300 Lavori di smantellamento, 45233120 Lavori di costruzione di strade, 45233253 Lavori di superficie per strade pedonali, 45232460 Lavori sanitari, 45231300 Lavori di costruzione di condotte idriche e fognarie, 45231220 Lavori di costruzione di gasdotti, 45232150 Impianti associati a reti di distribuzione idrica, 45231400 Lavori generali di costruzione di linee elettriche, 45232300 Lavori di costruzione di linee telefoniche e linee di comunicazione e lavori ausiliari, 71220000 Servizi di progettazione architettonica, 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione, 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici, 45211340 Lavori di costruzione di condomini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45111200 Statybvietės parengimo ir valymo darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45233120 Kelių tiesimo darbai, 45233253 Pėsčiųjų takų dangos darbai, 45232460 Sanitariniai darbai, 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai, 45231220 Dujotiekio tiesimo darbai, 45232150 Darbai, susiję su vandens paskirstymo vamzdynais, 45231400 Elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45232300 Telefono ir ryšių linijų tiesimo bei pagalbiniai darbai, 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra, 45210000 Pastatų statybos darbai, 45211340 Daugiabučių pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
424808-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
Iekšējais identifikators44/BZP-U.500.9.2026/MS
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45111200 Būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 45111300 Demontēšanas darbi, 45233120 Ceļu būvdarbi, 45233253 Gājēju celiņu seguma būvdarbi, 45232460 Sanitārtehniskie darbi, 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45231220 Gāzes cauruļvadu būvdarbi, 45232150 Darbi, kas saistīti ar ūdensapgādes cauruļvadiem, 45231400 Elektrolīniju būvdarbi, 45232300 Telefona un komunikāciju līniju izbūve un palīgdarbi, 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība, 45210000 Ēku celtniecības darbi, 45211340 Daudzdzīvokļu ēku celtniecības darbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Interne identificatiecode: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45111200 Bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45233120 Wegenbouwwerken, 45233253 Wegdekwerkzaamheden voor voetpaden, 45232460 Sanitaire installaties, 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45231220 Bouwen van gaspijpleidingen, 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen, 45231400 Bouwwerkzaamheden voor hoogspanningsleidingen, 45232300 Aanleg van en aanvullende werkzaamheden voor telefoon- en communicatieleidingen, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 45210000 Bouwen van gebouwen, 45211340 Bouwen van meergezinswoningen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 44/BZP-U.500.9.2026/MS
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45233120 Roboty w zakresie budowy dróg, 45233253 Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych, 45232460 Roboty sanitarne, 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków, 45231220 Roboty budowlane w zakresie gazociągów, 45232150 Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody, 45231400 Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, 45232300 Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych, 71220000 Usługi projektowania architektonicznego, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją, 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków, 45211340 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111200 Pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 45111300 Razstavljanje, 45233120 Gradbena dela na cestah, 45233253 Dela na zgornjem ustroju pešpoti, 45232460 Sanitarni objekti, 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45231220 Gradbena dela na plinovodih, 45232150 Dela, povezana s cevovodi za distribucijo vode, 45231400 Gradbena dela na elektroenergetskih vodih, 45232300 Gradbena dela in druga dela na telefonskih in komunikacijskih vodih, 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije, 45210000 Gradbena dela na stavbah, 45211340 Gradbena dela na večstanovanjskih stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0001