See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Szennyvíziszap hasznosítás 4 részben DRV Zrt
Описание: Az ajánlatkérő célja és elvárása a keletkező szennyvíziszap átvétele, elszállítása és hasznosítása, az iszap ártalmatlanítását nem fogadja el teljesítésként. Amennyiben ajánlattevő ártalmatlanításra tesz ajánlatot, úgy ajánlata érvénytelen. Ajánlatkérő a hasznosítási módok közül azokat fogadja el, melyek esetében a környezetterhelési díjról szóló 2003. évi LXXXIX. törvény 2. számú melléklete alapján az iszap elhelyezési szorzó mértéke 0,8 (mezőgazdasági hasznosítás (felhasználás szántóföldön, fásított területen, pl. nemesnyár ültetvényben), engedélyezett rekultiváció, komposztálás). Ajánlatkérő az égetést, mint 1-es értékű iszap elhelyezési szorzójú hasznosítási módot nem fogadja el érvényes megajánlásként. A szennyvíztisztító telepeken keletkező települési szennyvíztisztításból származó iszap (HAK kód 190805) (továbbiakban: szennyvíziszap) kommunális jellegű.
Вътрешен идентификатор: EKR001073582026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Uniós, Nyílt eljárás
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90400000 Услуги, свързани с отпадъчни води
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Gárdony, Iváncsa,Pusztaszabolcs körzet
Описание: A várható szennyvíziszap alapmennyisége 4 170 tonna. Ajánlatkérő a keretmegállapodásban nem vállal kötelezettséget a várható mennyiség lehívására. Ajánlattevőnek a csatolt táblázatban leírt várható mennyiségű iszap kijelölt telephelyeken történő átvétele, felrakodása, eljuttatása a hasznosítás helyszínére, mérlegelése és hasznosítása a feladat részét képezi, a hulladék hasznosítás helyszínére történő eljuttatását az ajánlattevőnek kell megszervezni. Ajánlattevőnek a várható mennyiségű iszap a kijelölt átadási pontokról a gépkocsira történő továbbítása a feladat részét képezi, amelynek műszaki feltételeit az ajánlattevőnek kell megvalósítani. További részletek a Műszaki Leírásban és a csatolt mennyiségi adatok táblázatban.
Вътрешен идентификатор: EKR001073582026/1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Igal,Dombóvár,Kaposmérő körzet
Описание: A várható szennyvíziszap alapmennyisége 1 910 tonna. Ajánlatkérő a keretmegállapodásban nem vállal kötelezettséget a várható mennyiség lehívására. Ajánlattevőnek a csatolt táblázatban leírt várható mennyiségű iszap kijelölt telephelyeken történő átvétele, felrakodása, eljuttatása a hasznosítás helyszínére, mérlegelése és hasznosítása a feladat részét képezi, a hulladék hasznosítás helyszínére történő eljuttatását az ajánlattevőnek kell megszervezni. Ajánlattevőnek a várható mennyiségű iszap a kijelölt átadási pontokról a gépkocsira történő továbbítása a feladat részét képezi, amelynek műszaki feltételeit az ajánlattevőnek kell megvalósítani. További részletek a Műszaki Leírásban és a csatolt mennyiségi adatok táblázatban.
Вътрешен идентификатор: EKR001073582026/2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Siklós,Bóly,Villány körzet
Описание: A várható szennyvíziszap alapmennyisége 3 258 tonna. Ajánlatkérő a keretmegállapodásban nem vállal kötelezettséget a várható mennyiség lehívására. Ajánlattevőnek a csatolt táblázatban leírt várható mennyiségű iszap kijelölt telephelyeken történő átvétele, felrakodása, eljuttatása a hasznosítás helyszínére, mérlegelése és hasznosítása a feladat részét képezi, a hulladék hasznosítás helyszínére történő eljuttatását az ajánlattevőnek kell megszervezni. Ajánlattevőnek a várható mennyiségű iszap a kijelölt átadási pontokról a gépkocsira történő továbbítása a feladat részét képezi, amelynek műszaki feltételeit az ajánlattevőnek kell megvalósítani. További részletek a Műszaki Leírásban és a csatolt mennyiségi adatok táblázatban.
Вътрешен идентификатор: EKR001073582026/3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Siófok körzet
Описание: A várható szennyvíziszap alapmennyisége 2 790 tonna. Ajánlatkérő a keretmegállapodásban nem vállal kötelezettséget a várható mennyiség lehívására. Ajánlattevőnek a csatolt táblázatban leírt várható mennyiségű iszap kijelölt telephelyeken történő átvétele, felrakodása, eljuttatása a hasznosítás helyszínére, mérlegelése és hasznosítása a feladat részét képezi, a hulladék hasznosítás helyszínére történő eljuttatását az ajánlattevőnek kell megszervezni. Ajánlattevőnek a várható mennyiségű iszap a kijelölt átadási pontokról a gépkocsira történő továbbítása a feladat részét képezi, amelynek műszaki feltételeit az ajánlattevőnek kell megvalósítani. További részletek a Műszaki Leírásban és a csatolt mennyiségi adatok táblázatban.
Вътрешен идентификатор: EKR001073582026/4
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EKR001073582026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Uniós, Nyílt eljárás
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90400000 Kanalizace
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: EKR001073582026/1
Část: LOT-0002
Název: Igal,Dombóvár,Kaposmérő körzet
Interní identifikátor: EKR001073582026/2
Část: LOT-0003
Název: Siklós,Bóly,Villány körzet
Interní identifikátor: EKR001073582026/3
Část: LOT-0004
Název: Siófok körzet
Interní identifikátor: EKR001073582026/4
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EKR001073582026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Uniós, Nyílt eljárás
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90400000 Kloakvæsen
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: EKR001073582026/1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Igal,Dombóvár,Kaposmérő körzet
Intern ID: EKR001073582026/2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Siklós,Bóly,Villány körzet
Intern ID: EKR001073582026/3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Siófok körzet
Intern ID: EKR001073582026/4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001073582026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Uniós, Nyílt eljárás
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90400000 Υπηρεσίες αποχέτευσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001073582026/1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Igal,Dombóvár,Kaposmérő körzet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001073582026/2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Siklós,Bóly,Villány körzet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001073582026/3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Siófok körzet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001073582026/4
424830-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteEKR001073582026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Menettelyn tärkeimmät piirteetUniós, Nyílt eljárás
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90400000 Viemäröinti
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteEKR001073582026/1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteEKR001073582026/2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiSiklós,Bóly,Villány körzet
Sisäinen tunnisteEKR001073582026/3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiSiófok körzet
Sisäinen tunnisteEKR001073582026/4
424830-2026 - Mise en concurrence
Hongrie – Services des eaux usées – Szennyvíziszap hasznosítás 4 részben DRV Zrt
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneEKR001073582026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureUniós, Nyílt eljárás
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90400000 Services des eaux usées
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneEKR001073582026/1
LotLOT-0002
TitreIgal,Dombóvár,Kaposmérő körzet
Identifiant interneEKR001073582026/2
LotLOT-0003
TitreSiklós,Bóly,Villány körzet
Identifiant interneEKR001073582026/3
LotLOT-0004
TitreSiófok körzet
Identifiant interneEKR001073582026/4
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR001073582026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Uniós, Nyílt eljárás
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90400000 Nuotekų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR001073582026/1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: EKR001073582026/2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Siklós,Bóly,Villány körzet
Vidaus identifikatorius: EKR001073582026/3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Siófok körzet
Vidaus identifikatorius: EKR001073582026/4
Iekšējais identifikators: EKR001073582026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Uniós, Nyílt eljárás
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90400000 Notekūdeņu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: EKR001073582026/1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: EKR001073582026/2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Siklós,Bóly,Villány körzet
Iekšējais identifikators: EKR001073582026/3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Siófok körzet
Iekšējais identifikators: EKR001073582026/4
424830-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Servizzi tad-drenaġġ – Szennyvíziszap hasznosítás 4 részben DRV Zrt
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR001073582026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraUniós, Nyílt eljárás
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90400000 Servizzi tad-drenaġġ
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internEKR001073582026/1
LottLOT-0002
TitluIgal,Dombóvár,Kaposmérő körzet
Identifikatur internEKR001073582026/2
LottLOT-0003
TitluSiklós,Bóly,Villány körzet
Identifikatur internEKR001073582026/3
LottLOT-0004
TitluSiófok körzet
Identifikatur internEKR001073582026/4
Interne identificatiecode: EKR001073582026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Uniós, Nyílt eljárás
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR001073582026/1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EKR001073582026/2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: EKR001073582026/3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: EKR001073582026/4