424843-2026 - Състезателна процедура
Гъpция – ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
ОписаниеΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0002
Вътрешен идентификатор470041
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Místo plnění
Poštovní adresa: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Obec: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
PSČ: 45110
Nižší územní jednotka země (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Udførelsessted
By: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Postnummer: 45110
Landsdel (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Erfüllungsort
Stadt: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Postleitzahl: 45110
Land, Gliederung (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Sihtnumber: 45110
Riik – jaotus (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
424843-2026 - Mise en concurrence
Grèce – Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
5. Lot
LotLOT-0002
Identifiant interne470041
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
An áit feidhmíochta
Baile: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Cód poist: 45110
Foroinn tíre (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Mjesto izvršenja
Grad: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Poštanski broj: 45110
Zemlja – podregija (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
A teljesítés helye
Postacím: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Város: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Irányítószám: 45110
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Pašto kodas: 45110
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Izpildes vieta
Pilsēta: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Pasta indekss: 45110
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Post tal-prestazzjoni
Belt: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Kodiċi postali: 45110
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Plaats van uitvoering
Postadres: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Stad: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Postcode: 45110
Onderverdeling land (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Miejsce realizacji
Miejscowość: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Kod pocztowy: 45110
Podpodział krajowy (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
Local de execução
Cidade: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Código postal: 45110
Subdivisão do país (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
424843-2026 - Procedură concurențială
Grecia – Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă – ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΥΒΕΡΝΟΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΤΟΥ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Identificator intern470041
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Miesto plnenia
Mesto: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Ιωάννινα (EL543)
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Kraj izvajanja
Poštna številka: 45110
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Leveransplats
Postadress: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ort: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Del av land (NUTS): Ιωάννινα (EL543)