2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sociaal secretariaat
Описание: Deze opdracht heeft tot doel een sociaal secretariaat aan te wijzen en een HRIS-oplossing te implementeren, met inbegrip van een systeem voor de registratie van de werktijd, een systeem voor het administratief beheer van het personeel en de loonberekening, alsook de daarmee samenhangende diensten van het sociaal secretariaat.
Вътрешен идентификатор: 2026-12
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79631000 Услуги, свързани с работните заплати на персонала
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 2026-12 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Titel: Sociaal secretariaat
Intern ID: 2026-12
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79631000 Tjenesteydelser i forbindelse med personale og lønninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 2026-12 - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Sociaal secretariaat
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-12
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79631000 Υπηρεσίες διοίκησης προσωπικού και μισθοδοσίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 2026-12 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Title: Sociaal secretariaat
Internal identifier: 2026-12
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79631000 Personnel and payroll services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-12 - 1
Internal identifier: 1
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Sociaal secretariaat
Sisemine tunnus: 2026-12
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79631000 Personali ja palgateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 2026-12 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: Secrétariat social
Description: Le présent marché vise à désigner un secrétariat social et l’implémentation d’une solution de type SIRH incluant un système d’enregistrement du temps de travail, un système de gestion administrative du personnel et du calcul de la paie ainsi que des services de secrétariat social liés.
Identifiant interne: 2026-12
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79631000 Services du personnel et des salaires
Titre: 2026-12 - 1
Identifiant interne: 1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Sociaal secretariaat
Belső azonosító: 2026-12
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79631000 Személyügyi és bérszámfejtési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 2026-12 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Sociaal secretariaat
Vidaus identifikatorius: 2026-12
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79631000 Personalo ir atlyginimų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 2026-12 - 1
Vidaus identifikatorius: 1
Nosaukums: Sociaal secretariaat
Iekšējais identifikators: 2026-12
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79631000 Personāla un algu izmaksu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 2026-12 - 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Sociaal secretariaat
Identifikatur intern: 2026-12
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79631000 Servizzi tal-personal u tal-pagi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 2026-12 - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 2026-12
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Título: Sociaal secretariaat
Identificador interno: 2026-12
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79631000 Serviços relacionados com o pessoal e os salários
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-12 - 1
Identificador interno: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-12
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79631000 Servicii de personal şi de salarizare
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Názov: Sociaal secretariaat
Interný identifikátor: 2026-12
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 79631000 Personálne a mzdové služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 2026-12 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Naslov: Sociaal secretariaat
Notranji identifikator: 2026-12
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79631000 Storitve na področju kadrov in obračunavanja plač
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 2026-12 - 1
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79631000 Personaltjänster och lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1