See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Bebossingen en andere diensten
Описание: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: - Perceel 1: Moorslede - Perceel 2: Meetjesland - Perceel 3: Pajottenland Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Вътрешен идентификатор: ANB-TB-NTBW-2026-109
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77230000 Лесовъдни услуги
Допълнителна класификация (cpv): 03450000 Продукти от горски разсадници
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ANB-TB-NTBW-2026-109 - Perceel 1 - Moorslede
Описание: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Perceel 1: Moorslede. Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ANB-TB-NTBW-2026-109 - Perceel 2 - Meetjesland
Описание: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Perceel 2: Meetjesland. Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ANB-TB-NTBW-2026-109 - Perceel 3 - Pajottenland
Описание: Deze opdracht voor diensten bestaat hoofdzakelijk uit (niet-limitatief): - Voorbereidende werken om het terrein plantklaar te maken; - Plaatsen van wildbescherming - Vlaksgewijze of groepsgewijze aanplantingen van bosgoed; - Aanplantingen van bomenrijen, struikranden, begeleidende beplanting; - Vrijstellen van de aanplant Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het bestek onder hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN. Perceel 3: Pajottenland. Verder wordt naar het bestek verwezen voor de specifieke uitvoeringstermijnen en de exacte plantlocaties.
Вътрешен идентификатор: 3
2. Řízení
Řízení
Název: Bebossingen en andere diensten
Interní identifikátor: ANB-TB-NTBW-2026-109
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77230000 Služby související s lesnictvím
Další klasifikace (cpv): 03450000 Produkty lesních školek
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Bebossingen en andere diensten
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ANB-TB-NTBW-2026-109
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77230000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με τη δασοκομία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03450000 Προϊόντα φυτωρίων δέντρων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bebossingen en andere diensten
Identificador interno: ANB-TB-NTBW-2026-109
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77230000 Servicios relacionados con la silvicultura
Clasificación adicional (cpv): 03450000 Productos de vivero
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
2. Procédure
Procédure
Titre: Bebossingen en andere diensten
Identifiant interne: ANB-TB-NTBW-2026-109
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77230000 Services liés à la sylviculture
Nomenclature complémentaire (cpv): 03450000 Produits de pépinière
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Bebossingen en andere diensten
Aitheantóir inmheánach: ANB-TB-NTBW-2026-109
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77230000 Services incidental to forestry
Aicmiú breise (cpv): 03450000 Tree-nursery products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Naslov: Bebossingen en andere diensten
Interna identifikacijska oznaka: ANB-TB-NTBW-2026-109
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77230000 Usluge vezane za šumarstvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 03450000 Rasadničarski proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Procedura
Procedura
Titolo: Bebossingen en andere diensten
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77230000 Servizi connessi alla silvicoltura
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03450000 Prodotti vivaistici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ANB-TB-NTBW-2026-109
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77230000 Paslaugos, susijusios su miškininkyste
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03450000 Medelynų produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Iekšējais identifikators: ANB-TB-NTBW-2026-109
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77230000 Mežsaimniecībai raksturīgi pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 03450000 Kokaudzētavu produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Bebossingen en andere diensten
Identifikatur intern: ANB-TB-NTBW-2026-109
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77230000 Servizzi inċidentali għall-foresterija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03450000 Protti tal-mixtliet tas-siġar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
2. Procedure
Procedure
Titel: Bebossingen en andere diensten
Interne identificatiecode: ANB-TB-NTBW-2026-109
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77230000 Diensten in verband met bosbouw
Aanvullende classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77230000 Serviços relacionados com silvicultura
Classificação adicional (cpv): 03450000 Produtos de viveiros florestais
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77230000 Servicii pentru silvicultură conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 03450000 Produse de pepinieră
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
2. Postup
Postup
Názov: Bebossingen en andere diensten
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77230000 Služby súvisiace s lesníctvom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03450000 Produkty lesných škôlok
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ANB-TB-NTBW-2026-109
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77230000 Storitve v zvezi z gozdarstvom
Dodatna klasifikacija (cpv): 03450000 Proizvodi drevesnic
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ANB-TB-NTBW-2026-109
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
Ytterligare klassificering (cpv): 03450000 Plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3