See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Materiały medyczne dla Pracowni Hemodynamiki
Описание: Materiały medyczne dla Pracowni Hemodynamiki
Вътрешен идентификатор: ZP/2501/57/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia związana z wyczerpaniem poprzednich umów i brakiem możliwości kolejnych aneksów.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet nr 1
Описание: Pakiet nr 1
Вътрешен идентификатор: P1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet nr 2
Описание: Pakiet nr 2
Вътрешен идентификатор: P2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet nr 3
Описание: Pakiet nr 3
Вътрешен идентификатор: P3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet nr 4
Описание: Pakiet nr 4
Вътрешен идентификатор: P4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet nr 5
Описание: Pakiet nr 5
Вътрешен идентификатор: P5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet nr 6
Описание: Pakiet nr 6
Вътрешен идентификатор: P6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet nr 7
Описание: Pakiet nr 7
Вътрешен идентификатор: P7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet nr 8
Описание: Pakiet nr 8
Вътрешен идентификатор: P8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet nr 9
Описание: Pakiet nr 9
Вътрешен идентификатор: P9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet nr 10
Описание: Pakiet nr 10
Вътрешен идентификатор: P10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet nr 11
Описание: Pakiet nr 11
Вътрешен идентификатор: P11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet nr 12
Описание: Pakiet nr 12
Вътрешен идентификатор: P12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet nr 13
Описание: Pakiet nr 13
Вътрешен идентификатор: P13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Pakiet nr 14
Описание: Pakiet nr 14
Вътрешен идентификатор: P14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Pakiet nr 15
Описание: Pakiet nr 15
Вътрешен идентификатор: P15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Pakiet nr 16
Описание: Pakiet nr 16
Вътрешен идентификатор: P16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Pakiet nr 17
Описание: Pakiet nr 17
Вътрешен идентификатор: P17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Pakiet nr 18
Описание: Pakiet nr 18
Вътрешен идентификатор: P18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Pakiet nr 19
Описание: Pakiet nr 19
Вътрешен идентификатор: P19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Pakiet nr 20
Описание: Pakiet nr 20
Вътрешен идентификатор: P20
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/2501/57/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet nr 1
Popis: Pakiet nr 1
Interní identifikátor: P1
Část: LOT-0002
Název: Pakiet nr 2
Popis: Pakiet nr 2
Interní identifikátor: P2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet nr 3
Popis: Pakiet nr 3
Interní identifikátor: P3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet nr 4
Popis: Pakiet nr 4
Interní identifikátor: P4
Část: LOT-0005
Název: Pakiet nr 5
Popis: Pakiet nr 5
Interní identifikátor: P5
Část: LOT-0006
Název: Pakiet nr 6
Popis: Pakiet nr 6
Interní identifikátor: P6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet nr 7
Popis: Pakiet nr 7
Interní identifikátor: P7
Část: LOT-0008
Název: Pakiet nr 8
Popis: Pakiet nr 8
Interní identifikátor: P8
Část: LOT-0009
Název: Pakiet nr 9
Popis: Pakiet nr 9
Interní identifikátor: P9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet nr 10
Popis: Pakiet nr 10
Interní identifikátor: P10
Část: LOT-0011
Název: Pakiet nr 11
Popis: Pakiet nr 11
Interní identifikátor: P11
Část: LOT-0012
Název: Pakiet nr 12
Popis: Pakiet nr 12
Interní identifikátor: P12
Část: LOT-0013
Název: Pakiet nr 13
Popis: Pakiet nr 13
Interní identifikátor: P13
Část: LOT-0014
Název: Pakiet nr 14
Popis: Pakiet nr 14
Interní identifikátor: P14
Část: LOT-0015
Název: Pakiet nr 15
Popis: Pakiet nr 15
Interní identifikátor: P15
Část: LOT-0016
Název: Pakiet nr 16
Popis: Pakiet nr 16
Interní identifikátor: P16
Část: LOT-0017
Název: Pakiet nr 17
Popis: Pakiet nr 17
Interní identifikátor: P17
Část: LOT-0018
Název: Pakiet nr 18
Popis: Pakiet nr 18
Interní identifikátor: P18
Část: LOT-0019
Název: Pakiet nr 19
Popis: Pakiet nr 19
Interní identifikátor: P19
Část: LOT-0020
Název: Pakiet nr 20
Popis: Pakiet nr 20
Interní identifikátor: P20
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/2501/57/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beskrivelse: Pakiet nr 1
Intern ID: P1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beskrivelse: Pakiet nr 2
Intern ID: P2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beskrivelse: Pakiet nr 3
Intern ID: P3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beskrivelse: Pakiet nr 4
Intern ID: P4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beskrivelse: Pakiet nr 5
Intern ID: P5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beskrivelse: Pakiet nr 6
Intern ID: P6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beskrivelse: Pakiet nr 7
Intern ID: P7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beskrivelse: Pakiet nr 8
Intern ID: P8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beskrivelse: Pakiet nr 9
Intern ID: P9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beskrivelse: Pakiet nr 10
Intern ID: P10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beskrivelse: Pakiet nr 11
Intern ID: P11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beskrivelse: Pakiet nr 12
Intern ID: P12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beskrivelse: Pakiet nr 13
Intern ID: P13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beskrivelse: Pakiet nr 14
Intern ID: P14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beskrivelse: Pakiet nr 15
Intern ID: P15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beskrivelse: Pakiet nr 16
Intern ID: P16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beskrivelse: Pakiet nr 17
Intern ID: P17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beskrivelse: Pakiet nr 18
Intern ID: P18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beskrivelse: Pakiet nr 19
Intern ID: P19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beskrivelse: Pakiet nr 20
Intern ID: P20
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/2501/57/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pakiet nr 1
Interne Kennung: P1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Pakiet nr 2
Interne Kennung: P2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Pakiet nr 3
Interne Kennung: P3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Pakiet nr 4
Interne Kennung: P4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Pakiet nr 5
Interne Kennung: P5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Pakiet nr 6
Interne Kennung: P6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Pakiet nr 7
Interne Kennung: P7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Pakiet nr 8
Interne Kennung: P8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Pakiet nr 9
Interne Kennung: P9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Pakiet nr 10
Interne Kennung: P10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Pakiet nr 11
Interne Kennung: P11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Pakiet nr 12
Interne Kennung: P12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Pakiet nr 13
Interne Kennung: P13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Pakiet nr 14
Interne Kennung: P14
Los: LOT-0015
Beschreibung: Pakiet nr 15
Interne Kennung: P15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Pakiet nr 16
Interne Kennung: P16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Pakiet nr 17
Interne Kennung: P17
Los: LOT-0018
Beschreibung: Pakiet nr 18
Interne Kennung: P18
Los: LOT-0019
Beschreibung: Pakiet nr 19
Interne Kennung: P19
Los: LOT-0020
Beschreibung: Pakiet nr 20
Interne Kennung: P20
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/2501/57/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1
Kirjeldus: Pakiet nr 1
Sisemine tunnus: P1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet nr 2
Kirjeldus: Pakiet nr 2
Sisemine tunnus: P2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet nr 3
Kirjeldus: Pakiet nr 3
Sisemine tunnus: P3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Pakiet nr 4
Kirjeldus: Pakiet nr 4
Sisemine tunnus: P4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Pakiet nr 5
Kirjeldus: Pakiet nr 5
Sisemine tunnus: P5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Pakiet nr 6
Kirjeldus: Pakiet nr 6
Sisemine tunnus: P6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Pakiet nr 7
Kirjeldus: Pakiet nr 7
Sisemine tunnus: P7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Pakiet nr 8
Kirjeldus: Pakiet nr 8
Sisemine tunnus: P8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Pakiet nr 9
Kirjeldus: Pakiet nr 9
Sisemine tunnus: P9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Pakiet nr 10
Kirjeldus: Pakiet nr 10
Sisemine tunnus: P10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Pakiet nr 11
Kirjeldus: Pakiet nr 11
Sisemine tunnus: P11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Pakiet nr 12
Kirjeldus: Pakiet nr 12
Sisemine tunnus: P12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Pakiet nr 13
Kirjeldus: Pakiet nr 13
Sisemine tunnus: P13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Pakiet nr 14
Kirjeldus: Pakiet nr 14
Sisemine tunnus: P14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Pakiet nr 15
Kirjeldus: Pakiet nr 15
Sisemine tunnus: P15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Pakiet nr 16
Kirjeldus: Pakiet nr 16
Sisemine tunnus: P16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Pakiet nr 17
Kirjeldus: Pakiet nr 17
Sisemine tunnus: P17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Pakiet nr 18
Kirjeldus: Pakiet nr 18
Sisemine tunnus: P18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Pakiet nr 19
Kirjeldus: Pakiet nr 19
Sisemine tunnus: P19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Pakiet nr 20
Kirjeldus: Pakiet nr 20
Sisemine tunnus: P20
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/2501/57/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Kuvaus: Pakiet nr 1
Sisäinen tunniste: P1
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2
Kuvaus: Pakiet nr 2
Sisäinen tunniste: P2
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3
Kuvaus: Pakiet nr 3
Sisäinen tunniste: P3
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 4
Kuvaus: Pakiet nr 4
Sisäinen tunniste: P4
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 5
Kuvaus: Pakiet nr 5
Sisäinen tunniste: P5
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 6
Kuvaus: Pakiet nr 6
Sisäinen tunniste: P6
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 7
Kuvaus: Pakiet nr 7
Sisäinen tunniste: P7
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 8
Kuvaus: Pakiet nr 8
Sisäinen tunniste: P8
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 9
Kuvaus: Pakiet nr 9
Sisäinen tunniste: P9
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 10
Kuvaus: Pakiet nr 10
Sisäinen tunniste: P10
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 11
Kuvaus: Pakiet nr 11
Sisäinen tunniste: P11
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 12
Kuvaus: Pakiet nr 12
Sisäinen tunniste: P12
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 13
Kuvaus: Pakiet nr 13
Sisäinen tunniste: P13
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 14
Kuvaus: Pakiet nr 14
Sisäinen tunniste: P14
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 15
Kuvaus: Pakiet nr 15
Sisäinen tunniste: P15
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 16
Kuvaus: Pakiet nr 16
Sisäinen tunniste: P16
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 17
Kuvaus: Pakiet nr 17
Sisäinen tunniste: P17
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 18
Kuvaus: Pakiet nr 18
Sisäinen tunniste: P18
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 19
Kuvaus: Pakiet nr 19
Sisäinen tunniste: P19
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 20
Kuvaus: Pakiet nr 20
Sisäinen tunniste: P20
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/2501/57/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1
Opis: Pakiet nr 1
Interna identifikacijska oznaka: P1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Pakiet nr 2
Opis: Pakiet nr 2
Interna identifikacijska oznaka: P2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Pakiet nr 3
Opis: Pakiet nr 3
Interna identifikacijska oznaka: P3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Pakiet nr 4
Opis: Pakiet nr 4
Interna identifikacijska oznaka: P4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Pakiet nr 5
Opis: Pakiet nr 5
Interna identifikacijska oznaka: P5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Pakiet nr 6
Opis: Pakiet nr 6
Interna identifikacijska oznaka: P6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Pakiet nr 7
Opis: Pakiet nr 7
Interna identifikacijska oznaka: P7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Pakiet nr 8
Opis: Pakiet nr 8
Interna identifikacijska oznaka: P8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Pakiet nr 9
Opis: Pakiet nr 9
Interna identifikacijska oznaka: P9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Pakiet nr 10
Opis: Pakiet nr 10
Interna identifikacijska oznaka: P10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Pakiet nr 11
Opis: Pakiet nr 11
Interna identifikacijska oznaka: P11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Pakiet nr 12
Opis: Pakiet nr 12
Interna identifikacijska oznaka: P12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Pakiet nr 13
Opis: Pakiet nr 13
Interna identifikacijska oznaka: P13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Pakiet nr 14
Opis: Pakiet nr 14
Interna identifikacijska oznaka: P14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Pakiet nr 15
Opis: Pakiet nr 15
Interna identifikacijska oznaka: P15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Pakiet nr 16
Opis: Pakiet nr 16
Interna identifikacijska oznaka: P16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Pakiet nr 17
Opis: Pakiet nr 17
Interna identifikacijska oznaka: P17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Pakiet nr 18
Opis: Pakiet nr 18
Interna identifikacijska oznaka: P18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Pakiet nr 19
Opis: Pakiet nr 19
Interna identifikacijska oznaka: P19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Pakiet nr 20
Opis: Pakiet nr 20
Interna identifikacijska oznaka: P20
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/2501/57/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet nr 1
Leírás: Pakiet nr 1
Belső azonosító: P1
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet nr 2
Leírás: Pakiet nr 2
Belső azonosító: P2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet nr 3
Leírás: Pakiet nr 3
Belső azonosító: P3
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet nr 4
Leírás: Pakiet nr 4
Belső azonosító: P4
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet nr 5
Leírás: Pakiet nr 5
Belső azonosító: P5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet nr 6
Leírás: Pakiet nr 6
Belső azonosító: P6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet nr 7
Leírás: Pakiet nr 7
Belső azonosító: P7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet nr 8
Leírás: Pakiet nr 8
Belső azonosító: P8
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet nr 9
Leírás: Pakiet nr 9
Belső azonosító: P9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet nr 10
Leírás: Pakiet nr 10
Belső azonosító: P10
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet nr 11
Leírás: Pakiet nr 11
Belső azonosító: P11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet nr 12
Leírás: Pakiet nr 12
Belső azonosító: P12
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet nr 13
Leírás: Pakiet nr 13
Belső azonosító: P13
Rész: LOT-0014
Cím: Pakiet nr 14
Leírás: Pakiet nr 14
Belső azonosító: P14
Rész: LOT-0015
Cím: Pakiet nr 15
Leírás: Pakiet nr 15
Belső azonosító: P15
Rész: LOT-0016
Cím: Pakiet nr 16
Leírás: Pakiet nr 16
Belső azonosító: P16
Rész: LOT-0017
Cím: Pakiet nr 17
Leírás: Pakiet nr 17
Belső azonosító: P17
Rész: LOT-0018
Cím: Pakiet nr 18
Leírás: Pakiet nr 18
Belső azonosító: P18
Rész: LOT-0019
Cím: Pakiet nr 19
Leírás: Pakiet nr 19
Belső azonosító: P19
Rész: LOT-0020
Cím: Pakiet nr 20
Leírás: Pakiet nr 20
Belső azonosító: P20
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/2501/57/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet nr 1
Descrizione: Pakiet nr 1
Identificativo interno: P1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Pakiet nr 2
Descrizione: Pakiet nr 2
Identificativo interno: P2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Pakiet nr 3
Descrizione: Pakiet nr 3
Identificativo interno: P3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Pakiet nr 4
Descrizione: Pakiet nr 4
Identificativo interno: P4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Pakiet nr 5
Descrizione: Pakiet nr 5
Identificativo interno: P5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Pakiet nr 6
Descrizione: Pakiet nr 6
Identificativo interno: P6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Pakiet nr 7
Descrizione: Pakiet nr 7
Identificativo interno: P7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Pakiet nr 8
Descrizione: Pakiet nr 8
Identificativo interno: P8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Pakiet nr 9
Descrizione: Pakiet nr 9
Identificativo interno: P9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pakiet nr 10
Descrizione: Pakiet nr 10
Identificativo interno: P10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Pakiet nr 11
Descrizione: Pakiet nr 11
Identificativo interno: P11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Pakiet nr 12
Descrizione: Pakiet nr 12
Identificativo interno: P12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Pakiet nr 13
Descrizione: Pakiet nr 13
Identificativo interno: P13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Pakiet nr 14
Descrizione: Pakiet nr 14
Identificativo interno: P14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Pakiet nr 15
Descrizione: Pakiet nr 15
Identificativo interno: P15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Pakiet nr 16
Descrizione: Pakiet nr 16
Identificativo interno: P16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Pakiet nr 17
Descrizione: Pakiet nr 17
Identificativo interno: P17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Pakiet nr 18
Descrizione: Pakiet nr 18
Identificativo interno: P18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Pakiet nr 19
Descrizione: Pakiet nr 19
Identificativo interno: P19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Pakiet nr 20
Descrizione: Pakiet nr 20
Identificativo interno: P20
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/2501/57/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Pakiet nr 1
Aprašymas: Pakiet nr 1
Vidaus identifikatorius: P1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet nr 2
Aprašymas: Pakiet nr 2
Vidaus identifikatorius: P2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet nr 3
Aprašymas: Pakiet nr 3
Vidaus identifikatorius: P3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Pakiet nr 4
Aprašymas: Pakiet nr 4
Vidaus identifikatorius: P4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Pakiet nr 5
Aprašymas: Pakiet nr 5
Vidaus identifikatorius: P5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Pakiet nr 6
Aprašymas: Pakiet nr 6
Vidaus identifikatorius: P6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Pakiet nr 7
Aprašymas: Pakiet nr 7
Vidaus identifikatorius: P7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Pakiet nr 8
Aprašymas: Pakiet nr 8
Vidaus identifikatorius: P8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Pakiet nr 9
Aprašymas: Pakiet nr 9
Vidaus identifikatorius: P9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Pakiet nr 10
Aprašymas: Pakiet nr 10
Vidaus identifikatorius: P10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Pakiet nr 11
Aprašymas: Pakiet nr 11
Vidaus identifikatorius: P11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Pakiet nr 12
Aprašymas: Pakiet nr 12
Vidaus identifikatorius: P12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Pakiet nr 13
Aprašymas: Pakiet nr 13
Vidaus identifikatorius: P13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Pakiet nr 14
Aprašymas: Pakiet nr 14
Vidaus identifikatorius: P14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Pakiet nr 15
Aprašymas: Pakiet nr 15
Vidaus identifikatorius: P15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Pakiet nr 16
Aprašymas: Pakiet nr 16
Vidaus identifikatorius: P16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Pakiet nr 17
Aprašymas: Pakiet nr 17
Vidaus identifikatorius: P17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Pakiet nr 18
Aprašymas: Pakiet nr 18
Vidaus identifikatorius: P18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Pakiet nr 19
Aprašymas: Pakiet nr 19
Vidaus identifikatorius: P19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Pakiet nr 20
Aprašymas: Pakiet nr 20
Vidaus identifikatorius: P20
Iekšējais identifikators: ZP/2501/57/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet nr 1
Apraksts: Pakiet nr 1
Iekšējais identifikators: P1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet nr 2
Apraksts: Pakiet nr 2
Iekšējais identifikators: P2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet nr 3
Apraksts: Pakiet nr 3
Iekšējais identifikators: P3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pakiet nr 4
Apraksts: Pakiet nr 4
Iekšējais identifikators: P4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Pakiet nr 5
Apraksts: Pakiet nr 5
Iekšējais identifikators: P5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Pakiet nr 6
Apraksts: Pakiet nr 6
Iekšējais identifikators: P6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Pakiet nr 7
Apraksts: Pakiet nr 7
Iekšējais identifikators: P7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Pakiet nr 8
Apraksts: Pakiet nr 8
Iekšējais identifikators: P8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Pakiet nr 9
Apraksts: Pakiet nr 9
Iekšējais identifikators: P9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Pakiet nr 10
Apraksts: Pakiet nr 10
Iekšējais identifikators: P10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Pakiet nr 11
Apraksts: Pakiet nr 11
Iekšējais identifikators: P11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Pakiet nr 12
Apraksts: Pakiet nr 12
Iekšējais identifikators: P12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Pakiet nr 13
Apraksts: Pakiet nr 13
Iekšējais identifikators: P13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Pakiet nr 14
Apraksts: Pakiet nr 14
Iekšējais identifikators: P14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Pakiet nr 15
Apraksts: Pakiet nr 15
Iekšējais identifikators: P15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Pakiet nr 16
Apraksts: Pakiet nr 16
Iekšējais identifikators: P16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Pakiet nr 17
Apraksts: Pakiet nr 17
Iekšējais identifikators: P17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Pakiet nr 18
Apraksts: Pakiet nr 18
Iekšējais identifikators: P18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Pakiet nr 19
Apraksts: Pakiet nr 19
Iekšējais identifikators: P19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Pakiet nr 20
Apraksts: Pakiet nr 20
Iekšējais identifikators: P20
Interne identificatiecode: ZP/2501/57/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Pakiet nr 1
Interne identificatiecode: P1
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: Pakiet nr 2
Interne identificatiecode: P2
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Pakiet nr 3
Interne identificatiecode: P3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Pakiet nr 4
Interne identificatiecode: P4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Pakiet nr 5
Interne identificatiecode: P5
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: Pakiet nr 6
Interne identificatiecode: P6
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: Pakiet nr 7
Interne identificatiecode: P7
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: Pakiet nr 8
Interne identificatiecode: P8
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Pakiet nr 9
Interne identificatiecode: P9
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Pakiet nr 10
Interne identificatiecode: P10
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: Pakiet nr 11
Interne identificatiecode: P11
Perceel: LOT-0012
Beschrijving: Pakiet nr 12
Interne identificatiecode: P12
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: Pakiet nr 13
Interne identificatiecode: P13
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: Pakiet nr 14
Interne identificatiecode: P14
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: Pakiet nr 15
Interne identificatiecode: P15
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: Pakiet nr 16
Interne identificatiecode: P16
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: Pakiet nr 17
Interne identificatiecode: P17
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: Pakiet nr 18
Interne identificatiecode: P18
Perceel: LOT-0019
Beschrijving: Pakiet nr 19
Interne identificatiecode: P19
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: Pakiet nr 20
Interne identificatiecode: P20
Wewnętrzny identyfikator: ZP/2501/57/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: P1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet nr 2
Wewnętrzny identyfikator: P2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet nr 3
Wewnętrzny identyfikator: P3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet nr 4
Wewnętrzny identyfikator: P4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet nr 5
Wewnętrzny identyfikator: P5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet nr 6
Wewnętrzny identyfikator: P6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet nr 7
Wewnętrzny identyfikator: P7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet nr 8
Wewnętrzny identyfikator: P8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet nr 9
Wewnętrzny identyfikator: P9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet nr 10
Wewnętrzny identyfikator: P10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet nr 11
Wewnętrzny identyfikator: P11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet nr 12
Wewnętrzny identyfikator: P12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet nr 13
Wewnętrzny identyfikator: P13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Pakiet nr 14
Wewnętrzny identyfikator: P14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Pakiet nr 15
Wewnętrzny identyfikator: P15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Pakiet nr 16
Wewnętrzny identyfikator: P16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Pakiet nr 17
Wewnętrzny identyfikator: P17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Pakiet nr 18
Wewnętrzny identyfikator: P18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Pakiet nr 19
Wewnętrzny identyfikator: P19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Pakiet nr 20
Wewnętrzny identyfikator: P20
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/2501/57/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1
Descriere: Pakiet nr 1
Identificator intern: P1
Lot: LOT-0002
Titlu: Pakiet nr 2
Descriere: Pakiet nr 2
Identificator intern: P2
Lot: LOT-0003
Titlu: Pakiet nr 3
Descriere: Pakiet nr 3
Identificator intern: P3
Lot: LOT-0004
Titlu: Pakiet nr 4
Descriere: Pakiet nr 4
Identificator intern: P4
Lot: LOT-0005
Titlu: Pakiet nr 5
Descriere: Pakiet nr 5
Identificator intern: P5
Lot: LOT-0006
Titlu: Pakiet nr 6
Descriere: Pakiet nr 6
Identificator intern: P6
Lot: LOT-0007
Titlu: Pakiet nr 7
Descriere: Pakiet nr 7
Identificator intern: P7
Lot: LOT-0008
Titlu: Pakiet nr 8
Descriere: Pakiet nr 8
Identificator intern: P8
Lot: LOT-0009
Titlu: Pakiet nr 9
Descriere: Pakiet nr 9
Identificator intern: P9
Lot: LOT-0010
Titlu: Pakiet nr 10
Descriere: Pakiet nr 10
Identificator intern: P10
Lot: LOT-0011
Titlu: Pakiet nr 11
Descriere: Pakiet nr 11
Identificator intern: P11
Lot: LOT-0012
Titlu: Pakiet nr 12
Descriere: Pakiet nr 12
Identificator intern: P12
Lot: LOT-0013
Titlu: Pakiet nr 13
Descriere: Pakiet nr 13
Identificator intern: P13
Lot: LOT-0014
Titlu: Pakiet nr 14
Descriere: Pakiet nr 14
Identificator intern: P14
Lot: LOT-0015
Titlu: Pakiet nr 15
Descriere: Pakiet nr 15
Identificator intern: P15
Lot: LOT-0016
Titlu: Pakiet nr 16
Descriere: Pakiet nr 16
Identificator intern: P16
Lot: LOT-0017
Titlu: Pakiet nr 17
Descriere: Pakiet nr 17
Identificator intern: P17
Lot: LOT-0018
Titlu: Pakiet nr 18
Descriere: Pakiet nr 18
Identificator intern: P18
Lot: LOT-0019
Titlu: Pakiet nr 19
Descriere: Pakiet nr 19
Identificator intern: P19
Lot: LOT-0020
Titlu: Pakiet nr 20
Descriere: Pakiet nr 20
Identificator intern: P20
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/2501/57/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet nr 1
Interný identifikátor: P1
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet nr 2
Interný identifikátor: P2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet nr 3
Interný identifikátor: P3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet nr 4
Interný identifikátor: P4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet nr 5
Interný identifikátor: P5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet nr 6
Interný identifikátor: P6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet nr 7
Interný identifikátor: P7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet nr 8
Interný identifikátor: P8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet nr 9
Interný identifikátor: P9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet nr 10
Interný identifikátor: P10
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet nr 11
Interný identifikátor: P11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet nr 12
Interný identifikátor: P12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet nr 13
Interný identifikátor: P13
Časť: LOT-0014
Názov: Pakiet nr 14
Interný identifikátor: P14
Časť: LOT-0015
Názov: Pakiet nr 15
Interný identifikátor: P15
Časť: LOT-0016
Názov: Pakiet nr 16
Interný identifikátor: P16
Časť: LOT-0017
Názov: Pakiet nr 17
Interný identifikátor: P17
Časť: LOT-0018
Názov: Pakiet nr 18
Interný identifikátor: P18
Časť: LOT-0019
Názov: Pakiet nr 19
Interný identifikátor: P19
Časť: LOT-0020
Názov: Pakiet nr 20
Interný identifikátor: P20
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP/2501/57/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: P1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: P2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: P3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: P4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: P5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: P6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: P7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: P8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: P9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: P10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: P11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: P12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: P13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: P14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: P15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: P16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: P17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: P18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: P19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: P20
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP/2501/57/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Pakiet nr 1
Intern identifierare: P1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Pakiet nr 2
Intern identifierare: P2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Pakiet nr 3
Intern identifierare: P3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Pakiet nr 4
Intern identifierare: P4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Pakiet nr 5
Intern identifierare: P5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Beskrivning: Pakiet nr 6
Intern identifierare: P6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: Pakiet nr 7
Intern identifierare: P7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: Pakiet nr 8
Intern identifierare: P8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Pakiet nr 9
Intern identifierare: P9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Pakiet nr 10
Intern identifierare: P10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Beskrivning: Pakiet nr 11
Intern identifierare: P11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Beskrivning: Pakiet nr 12
Intern identifierare: P12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Beskrivning: Pakiet nr 13
Intern identifierare: P13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Beskrivning: Pakiet nr 14
Intern identifierare: P14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Beskrivning: Pakiet nr 15
Intern identifierare: P15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Beskrivning: Pakiet nr 16
Intern identifierare: P16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Beskrivning: Pakiet nr 17
Intern identifierare: P17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Beskrivning: Pakiet nr 18
Intern identifierare: P18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Beskrivning: Pakiet nr 19
Intern identifierare: P19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Beskrivning: Pakiet nr 20
Intern identifierare: P20