2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rahmenvereinbarung über Audiometer und Notebooks inkl. Wartung
Описание: RV über den Kauf von Audiometern und passenden Notebooks inkl. Wartung und Instandhaltung
Вътрешен идентификатор: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33121400 Аудиометри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Rahmenvereinbarung Audiometer - Los 1 "West"
Описание: Mengenlos "West" für die Bundesländer Schleswig-Holstein, Hamburg, Bremen, Niedersachsen, Nordrhein-Westfalen, Rheinland-Pfalz, Saarland, Hessen und Baden-Württemberg
Вътрешен идентификатор: LOT-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Rahmenvereinbarung Audiometer - Los 2 "Ost"
Описание: Mengenlos "Ost" für die Bundesländer Mecklenburg-Vorpommern, Berlin, Brandenburg, Sachsen-Anhalt, Sachsen, Thüringen und Bayern
Вътрешен идентификатор: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33121400 Audiometre
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: LOT-0002
Internal identifier: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33121400 Audiometers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Internal identifier: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33121400 Audiómetros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Identificador interno: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33121400 Audiomeetrid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33121400 Audiometrit
Sisäinen tunniste: LOT-0001
Sisäinen tunniste: LOT-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33121400 Audiomètres
Identifiant interne: LOT-0001
Identifiant interne: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33121400 Audiometri
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0002
424983-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóB 19.19 - 0548/25/VV : 1
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33121400 Hallásvizsgáló készülékek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóLOT-0001
RészLOT-0002
Belső azonosítóLOT-0002
Interne identificatiecode: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33121400 Audiometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33121400 Audiometry
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33121400 Audiometre
Identificator intern: LOT-0001
Identificator intern: LOT-0002
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: B 19.19 - 0548/25/VV : 1
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33121400 Audiometre
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: LOT-0002