2. Процедура
Процедура
Заглавие: IZVAJANJE RAZNIH MEDICINSKIH PREISKAV IN STORITEV
Описание: Predmet javnega naročila je izvajanje raznih medicinskih preiskav in storitev.
Вътрешен идентификатор: JN-75589
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85145000 Услуги, предоставяни от медицински лаборатории
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Izvajanje imunohematoloških preiskav
Описание: Predmet javnega naročila je izvajanje imunohematoloških preiskav.
Вътрешен идентификатор: 492781
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Izvajanje predtransplatacijskih preiskav ali preiskav tkivne skladnosti
Описание: Predmet javnega naročila je izvajanje predtransplatacijskih preiskav ali preiskav tkivne skladnosti.
Вътрешен идентификатор: 492782
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Izvajanje storitev obsevanja krvi
Описание: Predmet javnega naročila je Izvajanje storitev obsevanja krvi.
Вътрешен идентификатор: 492783
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Izvajanje celičnih in terapevtskih storitev
Описание: Predmet javnega naročila je Izvajanje celičnih in terapevtskih storitev.
Вътрешен идентификатор: 492784
425006-2026 - Zadávání
Slovinsko – Služby poskytované lékařskými laboratořemi – IZVAJANJE RAZNIH MEDICINSKIH PREISKAV IN STORITEV
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorJN-75589
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 85145000 Služby poskytované lékařskými laboratořemi
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor492781
ČástLOT-0002
Interní identifikátor492782
ČástLOT-0003
NázevIzvajanje storitev obsevanja krvi
Interní identifikátor492783
ČástLOT-0004
Interní identifikátor492784
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-75589
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85145000 Tjenester ydet af medicinske laboratorier
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 492781
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 492782
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 492783
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 492784
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-75589
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 492781
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 492782
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 492783
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 492784
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-75589
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85145000 Υπηρεσίες ιατρικών εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 492781
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 492782
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 492783
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 492784
425006-2026 - Licitación
Eslovenia – Servicios prestados por laboratorios médicos – IZVAJANJE RAZNIH MEDICINSKIH PREISKAV IN STORITEV
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoJN-75589
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 85145000 Servicios prestados por laboratorios médicos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno492781
LoteLOT-0002
Identificador interno492782
LoteLOT-0003
TítuloIzvajanje storitev obsevanja krvi
Identificador interno492783
LoteLOT-0004
Identificador interno492784
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-75589
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85145000 Lääketieteellisten laboratorioiden palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 492781
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 492782
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 492783
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 492784
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-75589
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85145000 Services prestés par les laboratoires médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 492781
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 492782
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 492783
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 492784
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-75589
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 85145000 Services provided by medical laboratories
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 492781
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 492782
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 492783
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 492784
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-75589
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85145000 Usluge medicinskih laboratorija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 492781
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 492782
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 492783
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 492784
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-75589
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85145000 Egészségügyi laboratórium által nyújtott szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 492781
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 492782
Rész: LOT-0003
Cím: Izvajanje storitev obsevanja krvi
Belső azonosító: 492783
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 492784
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-75589
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85145000 Servizi prestati da laboratori medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 492781
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 492782
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 492783
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 492784
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-75589
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85145000 Medicinos laboratorijų teikiamos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 492781
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 492782
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 492783
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 492784
Iekšējais identifikators: JN-75589
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85145000 Medicīnisko laboratoriju sniegtie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 492781
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 492782
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 492783
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 492784
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-75589
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85145000 Servizzi pprovduti minn laboratorji mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 492781
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 492782
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 492783
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 492784
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-75589
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85145000 Servicii prestate de laboratoare medicale
Identificator intern: 492781
Identificator intern: 492782
Identificator intern: 492783
Identificator intern: 492784
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-75589
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 85145000 Služby poskytované zdravotníckymi laboratóriami
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 492781
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 492782
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 492783
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 492784
425006-2026 - Javni razpis
Slovenija – Storitve medicinskih laboratorijev – IZVAJANJE RAZNIH MEDICINSKIH PREISKAV IN STORITEV
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorJN-75589
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85145000 Storitve medicinskih laboratorijev
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator492781
SklopLOT-0002
Notranji identifikator492782
SklopLOT-0003
NaslovIzvajanje storitev obsevanja krvi
Notranji identifikator492783
SklopLOT-0004
Notranji identifikator492784
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-75589
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 492781
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 492782
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 492783
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 492784