2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rozbudowa infrastruktury macierzowej Urzędu Miasta Katowice
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Dostarczenie dwóch nowych kontrolerów macierzy wraz z pozostałymi elementami opisanymi w pkt 2.1 OPZ 2. Instalacja wraz z wdrożeniem sprzętu zgodnie z OPZ. Zamawiający wymaga aby okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy wynosił 60 miesięcy od daty odbioru przedmiotu zamówienia. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy równa się okresowi gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 10 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: BZP.271.1.36.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30233000 Записващи и четящи устройства
Допълнителна класификация (cpv): 30233141 Масив от независими дискове с излишен капацитет (RAID), 32582000 Носители на данни
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: BZP.271.1.36.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30233000 Archivovací a čtecí zařízení
Další klasifikace (cpv): 30233141 Vícenásobné diskové pole nezávislých disků (RAID), 32582000 Datová média
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BZP.271.1.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32582000 Datenträger
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: BZP.271.1.36.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30233000 Μονάδες αποθήκευσης και ανάγνωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30233141 Πλεονάζουσα παράταξη ανεξάρτητων δίσκων (RAID), 32582000 Φορείς δεδομένων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZP.271.1.36.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Additional classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID), 32582000 Data carriers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BZP.271.1.36.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 30233141 Sõltumatute ketaste liiasmassiiv (RAID), 32582000 Andmekandjad
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BZP.271.1.36.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30233000 Médiatároló és -olvasó eszközök
További osztályozás (cpv): 30233141 Független lemezek redundáns tömbje (RAID), 32582000 Adathordozók
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BZP.271.1.36.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30233000 Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30233141 Sistemi RAID (Redundant Array of Independent Disk), 32582000 Supporti dati
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BZP.271.1.36.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30233141 Perteklinis nepriklausomų diskų masyvas (RAID), 32582000 Duomenų nešliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: BZP.271.1.36.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
Papildu klasifikācija (cpv): 30233141 Neatkarīgu disku redundants kārtojums (RAID), 32582000 Datu nesēji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: BZP.271.1.36.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID), 32582000 Gegevensdragers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: BZP.271.1.36.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30233000 Dispozitive de stocare şi citire
Clasificare suplimentară (cpv): 30233141 Matrice redundantă de discuri independente (RAID), 32582000 Suporturi de transmitere a datelor
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30233000 Archivačné a čítacie zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30233141 Nadbytočné pole nezávislých diskov (RAID), 32582000 Dátové nosiče
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BZP.271.1.36.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30233000 Lagringsmedier och läsenheter
Ytterligare klassificering (cpv): 30233141 Redundant anordning av oberoende skivminnen (RAID), 32582000 Databärare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001