See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa nasion II
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nasion dla Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Słupi Wielkiej oraz podległych jej Zakładów Doświadczalnych Oceny Odmian w Kościelnej Wsi, Nowej Wsi Ujskiej, Śremie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 17 części. Zadanie nr 1 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji Zadania nr 2-7 - dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji. Zadania nr 8-14 - dotyczą dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji Zadania nr 15-17 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający postanowił o skróceniu terminu składania ofert z uwagi na rolniczy charakter prowadzonej działalności, który nierozerwalnie związany jest z nieprzewidywalnymi warunkami klimatyczno-pogodowe . Przede wszystkim Zamawiający musiał wziąć pod uwagę stan pól. Ponadto na rynku zmienia się dostępność nasion, są to okoliczności, na które pomimo działania z należytą starannością Zamawiający nie miał wpływu i to wpłynęło na przesunięcie się terminu ogłoszenia przetargu. Zamawiający musi brać także pod uwagę warunki agrotechniczne, a zwłaszcza prawidłowy i terminowy harmonogram prowadzenia zabiegów chemicznych środkami ochrony roślin. W związku z powyższym niemożliwe jest przeprowadzenie postępowania przetargowego z dłuższym terminem składania ofert.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 03111000 Семена
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1
Описание: Zadanie nr 1 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Nowa Wieś Ujska. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2
Описание: Zadania nr 2- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3
Описание: Zadania nr 3- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4
Описание: Zadania nr 4- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5
Описание: Zadania nr 5- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6
Описание: Zadania nr 6- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7
Описание: Zadania nr 7- dotyczy dostawy nasion dla ZDOO Śrem. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8
Описание: Zadania nr 8- dotyczą dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9
Описание: Zadania nr 9 -dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10
Описание: Zadania nr 10-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie nr 11
Описание: Zadania nr 11-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie nr 12
Описание: Zadania nr 12-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Zadanie nr 13
Описание: Zadania nr 13-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Zadanie nr 14
Описание: Zadania nr 14-dotyczy dostawy nasion dla SDOO Słupia Wielka. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie nr 15
Описание: Zadania nr 15- dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie nr 16
Описание: Zadania nr 16 - dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Zadanie nr 17
Описание: Zadania nr 17- dotyczą dostawy nasion dla ZDOO Kościelna Wieś. Szczegółowy opis zawarty został w załączniku do specyfikacji.
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa nasion II
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 03111000 Semena
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3
Část: LOT-0004
Název: Zadanie nr 4
Část: LOT-0005
Název: Zadanie nr 5
Část: LOT-0006
Název: Zadanie nr 6
Část: LOT-0007
Název: Zadanie nr 7
Část: LOT-0008
Název: Zadanie nr 8
Část: LOT-0009
Název: Zadanie nr 9
Část: LOT-0010
Název: Zadanie nr 10
Část: LOT-0011
Název: Zadanie nr 11
Část: LOT-0012
Název: Zadanie nr 12
Část: LOT-0013
Název: Zadanie nr 13
Část: LOT-0014
Název: Zadanie nr 14
Část: LOT-0015
Název: Zadanie nr 15
Část: LOT-0016
Název: Zadanie nr 16
Část: LOT-0017
Název: Zadanie nr 17
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa nasion II
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 03111000 Frø
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03111000 Saatgut
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa nasion II
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 03111000 Σπόροι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Zadanie nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Zadanie nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zadanie nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Zadanie nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Zadanie nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Zadanie nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Zadanie nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Zadanie nr 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Zadanie nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Zadanie nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Zadanie nr 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Zadanie nr 17
Title: Dostawa nasion II
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03111000 Seeds
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Dostawa nasion II
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 03111000 Semillas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie nr 1
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie nr 4
Lote: LOT-0005
Título: Zadanie nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Zadanie nr 6
Lote: LOT-0007
Título: Zadanie nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie nr 8
Lote: LOT-0009
Título: Zadanie nr 9
Lote: LOT-0010
Título: Zadanie nr 10
Lote: LOT-0011
Título: Zadanie nr 11
Lote: LOT-0012
Título: Zadanie nr 12
Lote: LOT-0013
Título: Zadanie nr 13
Lote: LOT-0014
Título: Zadanie nr 14
Lote: LOT-0015
Título: Zadanie nr 15
Lote: LOT-0016
Título: Zadanie nr 16
Lote: LOT-0017
Título: Zadanie nr 17
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Dostawa nasion II
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 03111000 Siemenet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 8
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 17
2. Procédure
Procédure
Titre: Dostawa nasion II
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 03111000 Graines
Titre: Zadanie nr 1
Titre: Zadanie nr 2
Titre: Zadanie nr 3
Titre: Zadanie nr 4
Titre: Zadanie nr 5
Titre: Zadanie nr 6
Titre: Zadanie nr 7
Titre: Zadanie nr 8
Titre: Zadanie nr 9
Titre: Zadanie nr 10
Titre: Zadanie nr 11
Titre: Zadanie nr 12
Titre: Zadanie nr 13
Titre: Zadanie nr 14
Titre: Zadanie nr 15
Titre: Zadanie nr 16
Titre: Zadanie nr 17
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawa nasion II
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 03111000 Sjeme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Zadanie nr 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Zadanie nr 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Zadanie nr 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Zadanie nr 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Zadanie nr 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Zadanie nr 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Zadanie nr 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Zadanie nr 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Zadanie nr 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Zadanie nr 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Zadanie nr 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Zadanie nr 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Zadanie nr 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Zadanie nr 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Zadanie nr 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Zadanie nr 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Zadanie nr 17
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dostawa nasion II
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 03111000 Semi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie nr 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie nr 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie nr 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie nr 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Zadanie nr 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Zadanie nr 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Zadanie nr 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zadanie nr 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Zadanie nr 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Zadanie nr 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Zadanie nr 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Zadanie nr 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Zadanie nr 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Zadanie nr 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Zadanie nr 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Zadanie nr 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Zadanie nr 17
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dostawa nasion II
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 03111000 Sēklas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Zadanie nr 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Zadanie nr 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Zadanie nr 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Zadanie nr 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Zadanie nr 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Zadanie nr 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Zadanie nr 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Zadanie nr 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Zadanie nr 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Zadanie nr 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Zadanie nr 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Zadanie nr 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Zadanie nr 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Zadanie nr 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Zadanie nr 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Zadanie nr 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Zadanie nr 17
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Dostawa nasion II
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 03111000 Żrieragħ
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie nr 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Zadanie nr 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie nr 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zadanie nr 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Zadanie nr 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Zadanie nr 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Zadanie nr 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Zadanie nr 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Zadanie nr 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Zadanie nr 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Zadanie nr 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Zadanie nr 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Zadanie nr 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Zadanie nr 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Zadanie nr 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Zadanie nr 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Zadanie nr 17
Tytuł: Dostawa nasion II
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 03111000 Nasiona
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 03111000 Sementes
2. Postup
Postup
Názov: Dostawa nasion II
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 03111000 Osivo
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie nr 1
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie nr 2
Časť: LOT-0003
Názov: Zadanie nr 3
Časť: LOT-0004
Názov: Zadanie nr 4
Časť: LOT-0005
Názov: Zadanie nr 5
Časť: LOT-0006
Názov: Zadanie nr 6
Časť: LOT-0007
Názov: Zadanie nr 7
Časť: LOT-0008
Názov: Zadanie nr 8
Časť: LOT-0009
Názov: Zadanie nr 9
Časť: LOT-0010
Názov: Zadanie nr 10
Časť: LOT-0011
Názov: Zadanie nr 11
Časť: LOT-0012
Názov: Zadanie nr 12
Časť: LOT-0013
Názov: Zadanie nr 13
Časť: LOT-0014
Názov: Zadanie nr 14
Časť: LOT-0015
Názov: Zadanie nr 15
Časť: LOT-0016
Názov: Zadanie nr 16
Časť: LOT-0017
Názov: Zadanie nr 17
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 03111000 Semena
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017