Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32420000 Мрежово оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 31214100 Прекъсвачи, 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти
Място на изпълнение
Пощенски адрес: ul. Jagiellońska 3
Град: Bydgoszcz
Пощенски код: 85-950
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
Další klasifikace (cpv): 31214100 Vypínače, 72263000 Implementace programového vybavení
Místo plnění
Poštovní adresa: ul. Jagiellońska 3
Obec: Bydgoszcz
PSČ: 85-950
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32420000 Netudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 31214100 Kontakter, 72263000 Implementering af programmel
Udførelsessted
Postadresse: ul. Jagiellońska 3
By: Bydgoszcz
Postnummer: 85-950
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter, 72263000 Software-Implementierung
Erfüllungsort
Postanschrift: ul. Jagiellońska 3
Stadt: Bydgoszcz
Postleitzahl: 85-950
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31214100 Διακόπτες, 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul. Jagiellońska 3
Πόλη: Bydgoszcz
Ταχυδρομικός κώδικας: 85-950
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
Clasificación adicional (cpv): 31214100 Interruptores, 72263000 Servicios de implementación de software
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Jagiellońska 3
Localidad: Bydgoszcz
Código postal: 85-950
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 31214100 Lülitid, 72263000 Tarkvara rakendusteenused
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul. Jagiellońska 3
Linn: Bydgoszcz
Sihtnumber: 85-950
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32420000 Verkkolaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 31214100 Katkaisimet, 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut
Suorituspaikka
Postiosoite: ul. Jagiellońska 3
Postitoimipaikka: Bydgoszcz
Postinumero: 85-950
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32420000 Matériel de réseau
Nomenclature complémentaire (cpv): 31214100 Interrupteurs, 72263000 Services d'implémentation de logiciels
Lieu d’exécution
Adresse postale: ul. Jagiellońska 3
Ville: Bydgoszcz
Code postal: 85-950
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 32420000 Network equipment
Aicmiú breise (cpv): 31214100 Switches, 72263000 Software implementation services
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Jagiellońska 3
Baile: Bydgoszcz
Cód poist: 85-950
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 31214100 Sklopke, 72263000 Usluge izvođenja programske podrške
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul. Jagiellońska 3
Grad: Bydgoszcz
Poštanski broj: 85-950
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32420000 Hálózati berendezések
További osztályozás (cpv): 31214100 Kapcsolók, 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások
A teljesítés helye
Postacím: ul. Jagiellońska 3
Város: Bydgoszcz
Irányítószám: 85-950
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31214100 Interruttori, 72263000 Servizi di implementazione di software
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: ul. Jagiellońska 3
Località: Bydgoszcz
Codice postale: 85-950
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32420000 Tinklo įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31214100 Jungikliai, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Jagiellońska 3
Miestas: Bydgoszcz
Pašto kodas: 85-950
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 31214100 Slēdži, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul. Jagiellońska 3
Pilsēta: Bydgoszcz
Pasta indekss: 85-950
425040-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Urządzenia sieciowe – Dostawa przełączników sieciowych wraz z oprogramowaniem do kontroli dostępu na potrzeby Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułDostawa przełączników sieciowych wraz z oprogramowaniem do kontroli dostępu na potrzeby Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
OpisPostępowanie, w celu zawarcia umowy na dostawę przełączników sieciowych wraz z oprogramowaniem do kontroli dostępu na potrzeby Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
Wewnętrzny identyfikatorWO.V.272.2.8.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31214100 Przełączniki, 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32420000 Equipamento de rede
Classificação adicional (cpv): 31214100 Interruptores, 72263000 Serviços de implementação de software
Local de execução
Endereço postal: ul. Jagiellońska 3
Cidade: Bydgoszcz
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32420000 Echipament de reţea
Clasificare suplimentară (cpv): 31214100 Întrerupătoare, 72263000 Servicii de aplicare de software
Locul de executare
Adresă poștală: ul. Jagiellońska 3
Localitate: Bydgoszcz
Cod poștal: 85-950
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32420000 Sieťové zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31214100 Spínače, 72263000 Implementácia softvéru
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Jagiellońska 3
Mesto: Bydgoszcz
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
Dodatna klasifikacija (cpv): 31214100 Stikala, 72263000 Storitve izvajanja programske opreme
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul. Jagiellońska 3
Poštna številka: 85-950
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31214100 Brytare, 72263000 Programimplementation
Leveransplats
Postadress: ul. Jagiellońska 3
Ort: Bydgoszcz