See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Süle-, laua- ja tahvelarvutite üürimise raamleping
Описание: Hankelepinguid sõlmitakse üürimiseks. Hankelepingu esemeks on sülearvutid, lauaarvutid ja tahvelarvutid koos tarkvaralitsentside, lisaseadmete ja -komponentidega. Hankelepingu eseme hulka kuulub ka üüritava asja kindlustus, garantii kogu üüri perioodi, asja kohale toomine hankija määratud asukohta Saue vallas ning hankelepingu lõppemisel asja tagastamine (tagasivõtmine) hankija poolt määratud asukohas Saue vallas. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30213000 Персонални компютри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu alt osa 1 tehnilises kirjelduses toodud tingimustele vastavate sülearvutite üürimine raamlepingus sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu alt osa 2 tehnilises kirjelduses toodud tingimustele vastavate sülearvutite üürimine raamlepingus sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu alt osa 3 tehnilises kirjelduses toodud tingimustele vastavate sülearvutite üürimine raamlepingus sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Osa 4 - Lauaarvuti
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu alt osa 4 tehnilises kirjelduses toodud tingimustele vastavate lauaarvutite üürimine raamlepingus sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Osa 5 - Minikonkursid
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu partnerite vahel raamlepingu alt minikonkursside korraldamine erinevate sülearvutite üürimiseks osa 5 tehnilises kirjelduses toodud tingimustel. Hangitava arvuti täpsed tehnilised parameetrid määratakse minikonkursi tingimustes. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Osa 6 - Tahvelarvuti
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu alt osa 6 tehnilises kirjelduses toodud tingimustele vastavate tahvelarvutite üürimine raamlepingus sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Osa 7 - Tahvelarvuti SIM võimekusega
Описание: Raamlepingu esemeks on raamlepingu alt osa 7 tehnilises kirjelduses toodud tingimustele vastavate tahvelarvutite üürimine raamlepingus sätestatud tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 309279-0007
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 309279-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Interní identifikátor: 309279-0001
Část: LOT-0002
Název: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Interní identifikátor: 309279-0002
Část: LOT-0003
Název: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Interní identifikátor: 309279-0003
Část: LOT-0004
Název: Osa 4 - Lauaarvuti
Interní identifikátor: 309279-0004
Část: LOT-0005
Název: Osa 5 - Minikonkursid
Interní identifikátor: 309279-0005
Část: LOT-0006
Název: Osa 6 - Tahvelarvuti
Interní identifikátor: 309279-0006
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: 309279-0007
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 309279-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30213000 Pc'er
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Intern ID: 309279-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Intern ID: 309279-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Intern ID: 309279-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Osa 4 - Lauaarvuti
Intern ID: 309279-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Osa 5 - Minikonkursid
Intern ID: 309279-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Osa 6 - Tahvelarvuti
Intern ID: 309279-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 309279-0007
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 309279-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 309279-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 309279-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 309279-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 309279-0004
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 309279-0005
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 309279-0006
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 309279-0007
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Osa 4 - Lauaarvuti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Osa 5 - Minikonkursid
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Osa 6 - Tahvelarvuti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 309279-0007
Internal identifier: 309279-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Internal identifier: 309279-0001
Lot: LOT-0002
Title: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Internal identifier: 309279-0002
Lot: LOT-0003
Title: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Internal identifier: 309279-0003
Lot: LOT-0004
Title: Osa 4 - Lauaarvuti
Internal identifier: 309279-0004
Lot: LOT-0005
Title: Osa 5 - Minikonkursid
Internal identifier: 309279-0005
Lot: LOT-0006
Title: Osa 6 - Tahvelarvuti
Internal identifier: 309279-0006
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 309279-0007
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 309279-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30213000 Personaalarvutid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Sisemine tunnus: 309279-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Sisemine tunnus: 309279-0002
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Sisemine tunnus: 309279-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Osa 4 - Lauaarvuti
Sisemine tunnus: 309279-0004
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Osa 5 - Minikonkursid
Sisemine tunnus: 309279-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Osa 6 - Tahvelarvuti
Sisemine tunnus: 309279-0006
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 309279-0007
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 309279-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30213000 Ordinateurs personnels
Titre: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Identifiant interne: 309279-0001
Titre: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Identifiant interne: 309279-0002
Titre: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Identifiant interne: 309279-0003
Titre: Osa 4 - Lauaarvuti
Identifiant interne: 309279-0004
Titre: Osa 5 - Minikonkursid
Identifiant interne: 309279-0005
Titre: Osa 6 - Tahvelarvuti
Identifiant interne: 309279-0006
Identifiant interne: 309279-0007
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 309279-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Aitheantóir inmheánach: 309279-0001
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Aitheantóir inmheánach: 309279-0002
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Aitheantóir inmheánach: 309279-0003
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Osa 4 - Lauaarvuti
Aitheantóir inmheánach: 309279-0004
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Osa 5 - Minikonkursid
Aitheantóir inmheánach: 309279-0005
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Osa 6 - Tahvelarvuti
Aitheantóir inmheánach: 309279-0006
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 309279-0007
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 309279-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30213000 Computer personali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Identificativo interno: 309279-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Identificativo interno: 309279-0002
Lotto: LOT-0003
Titolo: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Identificativo interno: 309279-0003
Lotto: LOT-0004
Titolo: Osa 4 - Lauaarvuti
Identificativo interno: 309279-0004
Lotto: LOT-0005
Titolo: Osa 5 - Minikonkursid
Identificativo interno: 309279-0005
Lotto: LOT-0006
Titolo: Osa 6 - Tahvelarvuti
Identificativo interno: 309279-0006
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 309279-0007
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 309279-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213000 Asmeniniai kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Vidaus identifikatorius: 309279-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Vidaus identifikatorius: 309279-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Vidaus identifikatorius: 309279-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Osa 4 - Lauaarvuti
Vidaus identifikatorius: 309279-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Osa 5 - Minikonkursid
Vidaus identifikatorius: 309279-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Osa 6 - Tahvelarvuti
Vidaus identifikatorius: 309279-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 309279-0007
Iekšējais identifikators: 309279-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213000 Personālie datori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Iekšējais identifikators: 309279-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Iekšējais identifikators: 309279-0002
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Iekšējais identifikators: 309279-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Osa 4 - Lauaarvuti
Iekšējais identifikators: 309279-0004
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Osa 5 - Minikonkursid
Iekšējais identifikators: 309279-0005
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Osa 6 - Tahvelarvuti
Iekšējais identifikators: 309279-0006
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 309279-0007
Interne identificatiecode: 309279-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 309279-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 309279-0002
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 309279-0003
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 309279-0004
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 309279-0005
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 309279-0006
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 309279-0007
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Osa 4 - Lauaarvuti
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Osa 5 - Minikonkursid
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Osa 6 - Tahvelarvuti
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 309279-0007
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 309279-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30213000 Computere personale
Titlu: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Identificator intern: 309279-0001
Titlu: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Identificator intern: 309279-0002
Titlu: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Identificator intern: 309279-0003
Titlu: Osa 4 - Lauaarvuti
Identificator intern: 309279-0004
Titlu: Osa 5 - Minikonkursid
Identificator intern: 309279-0005
Titlu: Osa 6 - Tahvelarvuti
Identificator intern: 309279-0006
Identificator intern: 309279-0007
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 309279-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213000 Osobné počítače
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Interný identifikátor: 309279-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Interný identifikátor: 309279-0002
Časť: LOT-0003
Názov: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Interný identifikátor: 309279-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Osa 4 - Lauaarvuti
Interný identifikátor: 309279-0004
Časť: LOT-0005
Názov: Osa 5 - Minikonkursid
Interný identifikátor: 309279-0005
Časť: LOT-0006
Názov: Osa 6 - Tahvelarvuti
Interný identifikátor: 309279-0006
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 309279-0007
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 309279-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213000 Osebni računalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Osa 1 - Klass 1 sülearvuti
Notranji identifikator: 309279-0001
Sklop: LOT-0002
Naslov: Osa 2 - Klass 2 sülearvuti
Notranji identifikator: 309279-0002
Sklop: LOT-0003
Naslov: Osa 3 - Klass 3 sülearvuti
Notranji identifikator: 309279-0003
Sklop: LOT-0004
Naslov: Osa 4 - Lauaarvuti
Notranji identifikator: 309279-0004
Sklop: LOT-0005
Naslov: Osa 5 - Minikonkursid
Notranji identifikator: 309279-0005
Sklop: LOT-0006
Naslov: Osa 6 - Tahvelarvuti
Notranji identifikator: 309279-0006
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 309279-0007