See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: F.271.34.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 32420000 Мрежово оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 32413100 Рутери, 48730000 Софтуерни пакети за защита, 48821000 Мрежови сървъри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia, określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: F.271.34.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
Další klasifikace (cpv): 32413100 Síťové routery, 48730000 Balík programů pro zabezpečení, 48821000 Síťové servery
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: F.271.34.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32420000 Netudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 32413100 Netroutere, 48730000 Sikkerhedsprogrampakke, 48821000 Netservere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: F.271.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: F.271.34.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 32413100 Network routers, 48730000 Security software package, 48821000 Network servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
425169-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoF.271.34.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 32420000 Equipo de red
Clasificación adicional (cpv): 32413100 Encaminadores de red, 48730000 Paquetes de software de seguridad, 48821000 Servidores de red
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: F.271.34.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32420000 Verkkolaitteisto
Lisäluokitus (cpv): 32413100 Verkkoreitittimet, 48730000 Tietoturvaohjelmatuotteet, 48821000 Verkkopalvelimet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: F.271.34.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32420000 Matériel de réseau
Nomenclature complémentaire (cpv): 32413100 Routeurs, 48730000 Logiciels de sécurité, 48821000 Serveurs de réseau
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: F.271.34.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: F.271.34.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 32413100 Usmjernici na mreže, 48730000 Sigurnosni programski paket, 48821000 Mrežni poslužitelji
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: F.271.34.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32413100 Router di rete, 48730000 Pacchetti software di sicurezza, 48821000 Server di rete
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: F.271.34.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32420000 Tinklo įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 32413100 Tinklo kelvedis, 48730000 Apsaugos programinės įrangos paketai, 48821000 Tinklo serveriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: F.271.34.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32420000 Apparat tan-network
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32413100 Rotot tan-networks, 48730000 Pakkett ta' softwer għas-sigurtà, 48821000 Servers tan-network
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: F.271.34.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32420000 Netwerkuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32413100 Netwerkrouters, 48730000 Beveiligingssoftware, 48821000 Netwerkservers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: F.271.34.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32420000 Urządzenia sieciowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32413100 Rutery sieciowe, 48730000 Pakiety oprogramowania zabezpieczającego, 48821000 Serwery sieciowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: F.271.34.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32420000 Equipamento de rede
Classificação adicional (cpv): 32413100 Combinadores de redes, 48730000 Pacote de software de segurança, 48821000 Servidores de rede
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: F.271.34.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 32420000 Echipament de reţea
Clasificare suplimentară (cpv): 32413100 Rutere de reţea, 48730000 Pachete software de securitate, 48821000 Servere de reţea
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: F.271.34.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32420000 Sieťové zariadenia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 32413100 Sieťové smerovače, 48730000 Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti, 48821000 Sieťové servery
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: F.271.34.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
Dodatna klasifikacija (cpv): 32413100 Usmerjevalniki za omrežja, 48730000 Varnostni programski paket, 48821000 Omrežni strežniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001