See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dobava vozil in delovnih strojev v letu 2026 - 1.del
Описание: Dobava vozil in delovnih strojev v letu 2026 - 1.del
Вътрешен идентификатор: JN-6/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Malo tovorno vozilo do 3,5 tone skupne mase
Описание: Malo tovorno vozilo do 3,5 tone skupne mase
Вътрешен идентификатор: 493147
Допълнителна класификация (cpv): 34100000 Моторни превозни средства
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Malo tovorno vozilo nosilnosti do 1 tone
Описание: Malo tovorno vozilo nosilnosti do 1 tone
Вътрешен идентификатор: 493148
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Tovorno vozilo pick up
Описание: Tovorno vozilo pick up
Вътрешен идентификатор: 493149
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Posipalec za tovorno vozilo
Описание: Posipalec za tovorno vozilo
Вътрешен идентификатор: 493150
Допълнителна класификация (cpv): 43313000 Снегорини и машини за почистване на сняг чрез издухване
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Teleskopski nakladač
Описание: Teleskopski nakladač
Вътрешен идентификатор: 493151
Допълнителна класификация (cpv): 43250000 Товарачни машини с челно товарене
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Viličar
Описание: Viličar
Вътрешен идентификатор: 493152
Допълнителна класификация (cpv): 42415110 Самотоварачи с вилкова хватка
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-6/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 493147
Další klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 493148
Část: LOT-0003
Název: Tovorno vozilo pick up
Popis: Tovorno vozilo pick up
Interní identifikátor: 493149
Část: LOT-0004
Název: Posipalec za tovorno vozilo
Popis: Posipalec za tovorno vozilo
Interní identifikátor: 493150
Další klasifikace (cpv): 43313000 Sněhové pluhy a frézy
Část: LOT-0005
Název: Teleskopski nakladač
Popis: Teleskopski nakladač
Interní identifikátor: 493151
Další klasifikace (cpv): 43250000 Čelní lopatové nakladače
Část: LOT-0006
Název: Viličar
Popis: Viličar
Interní identifikátor: 493152
Další klasifikace (cpv): 42415110 Vysokozdvižné vozíky
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-6/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 493147
Supplerende klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 493148
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Tovorno vozilo pick up
Beskrivelse: Tovorno vozilo pick up
Intern ID: 493149
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Posipalec za tovorno vozilo
Beskrivelse: Posipalec za tovorno vozilo
Intern ID: 493150
Supplerende klassifikation (cpv): 43313000 Sneplove og sneslynger
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Teleskopski nakladač
Beskrivelse: Teleskopski nakladač
Intern ID: 493151
Supplerende klassifikation (cpv): 43250000 Frontlæssere
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Viličar
Beskrivelse: Viličar
Intern ID: 493152
Supplerende klassifikation (cpv): 42415110 Gaffeltrucker
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 493147
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 493148
Los: LOT-0003
Beschreibung: Tovorno vozilo pick up
Interne Kennung: 493149
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 493150
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43313000 Schneepflüge und Schneefräsen
Los: LOT-0005
Beschreibung: Teleskopski nakladač
Interne Kennung: 493151
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
Los: LOT-0006
Beschreibung: Viličar
Interne Kennung: 493152
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415110 Gabelstapler
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-6/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493147
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493148
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Tovorno vozilo pick up
Περιγραφή: Tovorno vozilo pick up
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493149
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Posipalec za tovorno vozilo
Περιγραφή: Posipalec za tovorno vozilo
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493150
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 43313000 Εκχιονιστήρες και φυσητήρες χιονιού
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Teleskopski nakladač
Περιγραφή: Teleskopski nakladač
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493151
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 43250000 Αυτοκινούμενοι πτυοφόροι φορτωτές πρόσθιας φόρτωσης
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Viličar
Περιγραφή: Viličar
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493152
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42415110 Περονοφόρα ανυψωτικά οχήματα
Internal identifier: JN-6/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 493147
Additional classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 493148
Lot: LOT-0003
Title: Tovorno vozilo pick up
Description: Tovorno vozilo pick up
Internal identifier: 493149
Lot: LOT-0004
Title: Posipalec za tovorno vozilo
Internal identifier: 493150
Additional classification (cpv): 43313000 Snowploughs and snowblowers
Lot: LOT-0005
Title: Teleskopski nakladač
Description: Teleskopski nakladač
Internal identifier: 493151
Additional classification (cpv): 43250000 Front-end shovel loaders
Lot: LOT-0006
Title: Viličar
Description: Viličar
Internal identifier: 493152
Additional classification (cpv): 42415110 Forklift trucks
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-6/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 493147
Täiendav liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 493148
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Tovorno vozilo pick up
Kirjeldus: Tovorno vozilo pick up
Sisemine tunnus: 493149
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Posipalec za tovorno vozilo
Kirjeldus: Posipalec za tovorno vozilo
Sisemine tunnus: 493150
Täiendav liigitus (cpv): 43313000 Lumesahad ja lumepuhurid
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Teleskopski nakladač
Kirjeldus: Teleskopski nakladač
Sisemine tunnus: 493151
Täiendav liigitus (cpv): 43250000 Eeskopaga laadur
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Viličar
Kirjeldus: Viličar
Sisemine tunnus: 493152
Täiendav liigitus (cpv): 42415110 Kahveltõstukid
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-6/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
Identifiant interne: 493147
Nomenclature complémentaire (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
Identifiant interne: 493148
Titre: Tovorno vozilo pick up
Identifiant interne: 493149
Titre: Posipalec za tovorno vozilo
Identifiant interne: 493150
Nomenclature complémentaire (cpv): 43313000 Chasse-neige et balayeuses soufflantes
Titre: Teleskopski nakladač
Identifiant interne: 493151
Nomenclature complémentaire (cpv): 43250000 Chargeuses à benne frontale
Titre: Viličar
Identifiant interne: 493152
Nomenclature complémentaire (cpv): 42415110 Chariot élévateurs
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-6/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 493147
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 493148
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Tovorno vozilo pick up
Cur síos: Tovorno vozilo pick up
Aitheantóir inmheánach: 493149
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Posipalec za tovorno vozilo
Cur síos: Posipalec za tovorno vozilo
Aitheantóir inmheánach: 493150
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Teleskopski nakladač
Cur síos: Teleskopski nakladač
Aitheantóir inmheánach: 493151
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Viličar
Cur síos: Viličar
Aitheantóir inmheánach: 493152
Aicmiú breise (cpv): 42415110 Forklift trucks
425212-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaJN-6/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka493147
Dodatna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka493148
GrupaLOT-0003
NaslovTovorno vozilo pick up
OpisTovorno vozilo pick up
Interna identifikacijska oznaka493149
GrupaLOT-0004
NaslovPosipalec za tovorno vozilo
OpisPosipalec za tovorno vozilo
Interna identifikacijska oznaka493150
Dodatna klasifikacija (cpv): 43313000 Ralice za snijeg i čistilice za snijeg
GrupaLOT-0005
NaslovTeleskopski nakladač
OpisTeleskopski nakladač
Interna identifikacijska oznaka493151
Dodatna klasifikacija (cpv): 43250000 Utovarivači s čeonom žlicom
GrupaLOT-0006
NaslovViličar
OpisViličar
Interna identifikacijska oznaka493152
Dodatna klasifikacija (cpv): 42415110 Viličari
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-6/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 493147
További osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 493148
Rész: LOT-0003
Cím: Tovorno vozilo pick up
Leírás: Tovorno vozilo pick up
Belső azonosító: 493149
Rész: LOT-0004
Cím: Posipalec za tovorno vozilo
Leírás: Posipalec za tovorno vozilo
Belső azonosító: 493150
További osztályozás (cpv): 43313000 Hóekék és hókotrók
Rész: LOT-0005
Cím: Teleskopski nakladač
Leírás: Teleskopski nakladač
Belső azonosító: 493151
További osztályozás (cpv): 43250000 Homlokrakodók
Rész: LOT-0006
Cím: Viličar
Leírás: Viličar
Belső azonosító: 493152
További osztályozás (cpv): 42415110 Villástargonca
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-6/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34100000 Motorinės transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 493147
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34100000 Motorinės transporto priemonės
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 493148
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Tovorno vozilo pick up
Aprašymas: Tovorno vozilo pick up
Vidaus identifikatorius: 493149
Pirkimo dalis: LOT-0004
Aprašymas: Posipalec za tovorno vozilo
Vidaus identifikatorius: 493150
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 43313000 Plūginiai ir rotoriniai sniego valytuvai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Teleskopski nakladač
Aprašymas: Teleskopski nakladač
Vidaus identifikatorius: 493151
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 43250000 Frontaliniai vienkaušiai krautuvai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Viličar
Aprašymas: Viličar
Vidaus identifikatorius: 493152
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42415110 Automobiliniai krautuvai su šakėmis
Iekšējais identifikators: JN-6/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 493147
Papildu klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 493148
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Tovorno vozilo pick up
Apraksts: Tovorno vozilo pick up
Iekšējais identifikators: 493149
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Posipalec za tovorno vozilo
Apraksts: Posipalec za tovorno vozilo
Iekšējais identifikators: 493150
Papildu klasifikācija (cpv): 43313000 Sniega tīrītāji un sniega metēji
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Teleskopski nakladač
Apraksts: Teleskopski nakladač
Iekšējais identifikators: 493151
Papildu klasifikācija (cpv): 43250000 Frontālie kausa iekrāvēji
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Viličar
Apraksts: Viličar
Iekšējais identifikators: 493152
Papildu klasifikācija (cpv): 42415110 Autoiekrāvējs ar dakšu
425212-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeJN-6/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode493147
Aanvullende classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode493148
PerceelLOT-0003
TitelTovorno vozilo pick up
BeschrijvingTovorno vozilo pick up
Interne identificatiecode493149
PerceelLOT-0004
TitelPosipalec za tovorno vozilo
BeschrijvingPosipalec za tovorno vozilo
Interne identificatiecode493150
Aanvullende classificatie (cpv): 43313000 Sneeuwploegen en sneeuwblazers
PerceelLOT-0005
TitelTeleskopski nakladač
BeschrijvingTeleskopski nakladač
Interne identificatiecode493151
Aanvullende classificatie (cpv): 43250000 Laadschoppen met voorschop
PerceelLOT-0006
TitelViličar
BeschrijvingViličar
Interne identificatiecode493152
Aanvullende classificatie (cpv): 42415110 Vorkheftrucks
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-6/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 493147
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 493148
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Tovorno vozilo pick up
Opis: Tovorno vozilo pick up
Wewnętrzny identyfikator: 493149
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Posipalec za tovorno vozilo
Opis: Posipalec za tovorno vozilo
Wewnętrzny identyfikator: 493150
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 43313000 Pługi odśnieżające lemieszowe i wirnikowe
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Teleskopski nakladač
Opis: Teleskopski nakladač
Wewnętrzny identyfikator: 493151
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 43250000 Ładowarki czołowe
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Viličar
Opis: Viličar
Wewnętrzny identyfikator: 493152
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42415110 Wózki widłowe
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-6/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34100000 Veículos a motor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 493147
Classificação adicional (cpv): 34100000 Veículos a motor
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 493148
Lote: LOT-0003
Título: Tovorno vozilo pick up
Descrição: Tovorno vozilo pick up
Identificador interno: 493149
Lote: LOT-0004
Título: Posipalec za tovorno vozilo
Descrição: Posipalec za tovorno vozilo
Identificador interno: 493150
Classificação adicional (cpv): 43313000 Limpa-neves de lâmina e de turbina
Lote: LOT-0005
Título: Teleskopski nakladač
Descrição: Teleskopski nakladač
Identificador interno: 493151
Classificação adicional (cpv): 43250000 Pás carregadoras, de carregamento frontal
Lote: LOT-0006
Título: Viličar
Descrição: Viličar
Identificador interno: 493152
Classificação adicional (cpv): 42415110 Empilhadores
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-6/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34100000 Autovehicule
Identificator intern: 493147
Clasificare suplimentară (cpv): 34100000 Autovehicule
Identificator intern: 493148
Titlu: Tovorno vozilo pick up
Descriere: Tovorno vozilo pick up
Identificator intern: 493149
Titlu: Posipalec za tovorno vozilo
Descriere: Posipalec za tovorno vozilo
Identificator intern: 493150
Clasificare suplimentară (cpv): 43313000 Pluguri şi turbine pentru zăpadă
Titlu: Teleskopski nakladač
Descriere: Teleskopski nakladač
Identificator intern: 493151
Clasificare suplimentară (cpv): 43250000 Încărcătoare cu benă frontală
Titlu: Viličar
Descriere: Viličar
Identificator intern: 493152
Clasificare suplimentară (cpv): 42415110 Autoîncărcătoare cu furcă
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-6/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34100000 Motorna vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 493147
Dodatna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 493148
Sklop: LOT-0003
Naslov: Tovorno vozilo pick up
Notranji identifikator: 493149
Sklop: LOT-0004
Naslov: Posipalec za tovorno vozilo
Notranji identifikator: 493150
Dodatna klasifikacija (cpv): 43313000 Snežni plugi in snežni odmetalniki
Sklop: LOT-0005
Naslov: Teleskopski nakladač
Notranji identifikator: 493151
Dodatna klasifikacija (cpv): 43250000 Nakladalniki s prednjo žlico
Sklop: LOT-0006
Naslov: Viličar
Notranji identifikator: 493152
Dodatna klasifikacija (cpv): 42415110 Viličarji
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-6/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 493147
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 493148
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Tovorno vozilo pick up
Intern identifierare: 493149
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 493150
Ytterligare klassificering (cpv): 43313000 Snöplogar och snöslungor
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Teleskopski nakladač
Intern identifierare: 493151
Ytterligare klassificering (cpv): 43250000 Frontlastare
Del (anbudsområde): LOT-0006
Beskrivning: Viličar
Intern identifierare: 493152
Ytterligare klassificering (cpv): 42415110 Gaffeltruckar