2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vakcīnu piegāde
Описание: Vakcīnu piegāde
Вътрешен идентификатор: JK2026/5
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33651600 Ваксини
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
425225-2026 - Zadávání
Lotyšsko – Očkovací látky – Vakcīnu piegāde
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevVakcīnu piegāde
PopisVakcīnu piegāde
Interní identifikátorJK2026/5
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33651600 Očkovací látky
5. Část
ČástLOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Vakcīnu piegāde
Beskrivelse: Vakcīnu piegāde
Intern ID: JK2026/5
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33651600 Vacciner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: Vakcīnu piegāde
Interne Kennung: JK2026/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Vakcīnu piegāde
Περιγραφή: Vakcīnu piegāde
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JK2026/5
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33651600 Εμβόλια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
425225-2026 - Licitación
Letonia – Vacunas – Vakcīnu piegāde
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloVakcīnu piegāde
DescripciónVakcīnu piegāde
Identificador internoJK2026/5
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33651600 Vacunas
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Vakcīnu piegāde
Kirjeldus: Vakcīnu piegāde
Sisemine tunnus: JK2026/5
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33651600 Vaktsiinid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Vakcīnu piegāde
Kuvaus: Vakcīnu piegāde
Sisäinen tunniste: JK2026/5
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651600 Rokotteet
2. Procédure
Procédure
Titre: Vakcīnu piegāde
Description: Vakcīnu piegāde
Identifiant interne: JK2026/5
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33651600 Vaccins
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Vakcīnu piegāde
Opis: Vakcīnu piegāde
Interna identifikacijska oznaka: JK2026/5
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33651600 Cjepiva
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Vakcīnu piegāde
Descrizione: Vakcīnu piegāde
Identificativo interno: JK2026/5
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33651600 Vaccini
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vakcīnu piegāde
Apraksts: Vakcīnu piegāde
Iekšējais identifikators: JK2026/5
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651600 Vakcīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Vakcīnu piegāde
Deskrizzjoni: Vakcīnu piegāde
Identifikatur intern: JK2026/5
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651600 Vaċċini
5. Lott
Lott: LOT-0000
Beschrijving: Vakcīnu piegāde
Interne identificatiecode: JK2026/5
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651600 Vaccins
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Tytuł: Vakcīnu piegāde
Wewnętrzny identyfikator: JK2026/5
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33651600 Szczepionki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Título: Vakcīnu piegāde
Descrição: Vakcīnu piegāde
Identificador interno: JK2026/5
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33651600 Vacinas
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Descriere: Vakcīnu piegāde
Identificator intern: JK2026/5
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33651600 Vaccinuri
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JK2026/5
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651600 Cepiva
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: Vakcīnu piegāde
Intern identifierare: JK2026/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33651600 Vacciner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000