425274-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Печатни и други, свързани с печата услуги – Servicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеServicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea
ОписаниеServicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea, conform cerințe caiet de sarcini. Termenul de solicitare de clarificări cu privire la Documentația de atribuire: A optsprezecea zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Termenul de răspuns la solicitările de clarificări: Cel târziu a unsprezecea zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор2026_PAAP_005
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 79800000 Печатни и други, свързани с печата услуги
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ЗаглавиеDefault lot
ОписаниеServicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea pentru 48 de luni de la semnarea acordului-cadru.
Вътрешен идентификатор1
425274-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Trykning og hermed beslægtede tjenesteydelser – Servicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID2026_PAAP_005
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79800000 Trykning og hermed beslægtede tjenesteydelser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Intern ID1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026_PAAP_005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026_PAAP_005
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79800000 Υπηρεσίες εκτύπωσης και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 2026_PAAP_005
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79800000 Printing and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
425274-2026 - Licitación
Rumanía – Servicios de impresión y servicios conexos – Servicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno2026_PAAP_005
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026_PAAP_005
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79800000 Painatus ja siihen liittyvät palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
425274-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka2026_PAAP_005
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79800000 Tiskanje i s tim povezane usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026_PAAP_005
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79800000 Nyomtatási és kapcsolódó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026_PAAP_005
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 79800000 Servizi di stampa e affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026_PAAP_005
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79800000 Spausdinimo ir susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: Default lot
Vidaus identifikatorius: 1
425274-2026 - Konkurss
Rumānija – Iespiešanas un saistītie pakalpojumi – Servicii și furnizare produse pentru echipamentele utilizate în procesele de producţie la Unitatea de Imprimare Rapidă (UIR) din Râmnicu Vâlcea
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators2026_PAAP_005
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79800000 Iespiešanas un saistītie pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
Interne identificatiecode: 2026_PAAP_005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
425274-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator2026_PAAP_005
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79800000 Usługi drukowania i powiązane
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0000
TytułDefault lot
Wewnętrzny identyfikator1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026_PAAP_005
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79800000 Servicii tipografice şi servicii conexe
Titlu: Default lot
Identificator intern: 1