See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Behandling for angst og depression til 18-24-årige
Описание: Denne rammeaftale vedrører levering af individuel psykologbehandling med fysisk fremmøde til unge mellem 18-24 år med let til moderat angst og depression er indgået på baggrund af reglerne om indkøb af sociale og andre specifikke tjenesteydelser i Afsnit III i udbudsloven Udbudsloven.
Вътрешен идентификатор: 26043002
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Udbud efter Udbudslovens afsnit III. Den konkrete procedure er beskrevet i udbudsdokumenterne, og angivelsen af, at der er tale om "offentligt udbud" er alene valgt, fordi systemet kræver et valg, og denne minder mest om den anvendte procedure.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85121270 Психиатрични или психологични услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Delaftale 1 Albertslund
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Albertslund
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Delaftale 2 Allerød
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Allerød
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Delaftale 3 Ballerup
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Ballerup
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Delaftale 4 Bornholm
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige på Bornholm
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Delaftale 5 Brøndby
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Brøndby
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Delaftale 6 Dragør
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Dragør
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Delaftale 7 Egedal
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Egedal
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Delaftale 8 Faxe
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Faxe
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Delaftale 9 Fredensborg
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Fredensborg
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Delaftale 10 Frederiksberg
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige på Frederiksberg
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Delaftale 11 Frederikssund
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Frederikssund
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Delaftale 12 Furesø
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Furesø
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Delaftale 13 Gentofte
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Gentofte
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Delaftale 14 Gladsaxe
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Gladsaxe
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Delaftale 15 Glostrup
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Glostrup
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Delaftale 16 Greve
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Greve
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Delaftale 17 Gribskov
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Gribskov
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Delaftale 18 Guldborgsund
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Guldborgsund
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Delaftale 19 Halsnæs
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Halsnæs
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Delaftale 20 Helsingør
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Helsingør
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Delaftale 21 Herlev
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Herlev
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Delaftale 22 Hillerød
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Hillerød
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Delaftale 23 Holbæk
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Holbæk
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Delaftale 24 Hvidovre
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Hvidovre
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Høje-Taastrup
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Delaftale 26 Hørsholm
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Hørsholm
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Delaftale 27 Ishøj
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Ishøj
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Delaftale 28
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Kalundborg
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Delaftale 29 København Indre By + Christianshavn
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i København Indre By + Christianshavn
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Delaftale 30 København, Amager Vest
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i København, Amager Vest
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Delaftale 31 København Amager Øst
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i København Amager Øst
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Delaftale 32 København Bispebjerg
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Bispebjerg
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Brønshøj-Husum
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Delaftale 34 København Nørrebro
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i København Nørrebro
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Delaftale 35 København Valby
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i København Valby
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Delaftale 36 Vanløse
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Vanløse
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Delaftale 37 Vesterbro/Kgs. Enghave
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Vesterbro/Kgs. Enghave
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Delaftale 38 København Østerbro
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i København Østerbro
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Delaftale 39 Køge
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Køge
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Delaftale 40 Lejre
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Lejre
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Delkontrakt 41 Lolland
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Lolland
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Lyngby-Taarbæk
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Delaftale 43 Næstved
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Næstved
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Delaftale 44 Odsherred
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Odsherred
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Delaftale 45 Ringsted
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Ringsted
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Delaftale 46 Roskilde
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Roskilde
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Delaftale 47 Rudersdal
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Rudersdal
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Delaftale 48 Rødovre
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Rødovre
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Delaftale 49 Slagelse
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Slagelse
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Delaftale 50 Solrød
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Solrød
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Delaftale 51 Sorø
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Sorø
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Delaftale 52 Stevns
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Stevns
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Delaftale 53 Tårnby
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Tårnby
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Delaftale 54 Vallensbæk
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Vallensbæk
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Delaftale 55 Vordingsborg
Описание: Behandling for angst og depression til 18-24-årige i Vordingborg
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26043002
Typ řízení: Otevřené
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85121270 Psychiatrické a psychologické služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Delaftale 1 Albertslund
Část: LOT-0002
Název: Delaftale 2 Allerød
Část: LOT-0003
Název: Delaftale 3 Ballerup
Část: LOT-0004
Název: Delaftale 4 Bornholm
Část: LOT-0005
Název: Delaftale 5 Brøndby
Část: LOT-0006
Název: Delaftale 6 Dragør
Část: LOT-0007
Název: Delaftale 7 Egedal
Část: LOT-0008
Název: Delaftale 8 Faxe
Část: LOT-0009
Název: Delaftale 9 Fredensborg
Část: LOT-0010
Název: Delaftale 10 Frederiksberg
Část: LOT-0011
Název: Delaftale 11 Frederikssund
Část: LOT-0012
Název: Delaftale 12 Furesø
Část: LOT-0013
Název: Delaftale 13 Gentofte
Část: LOT-0014
Název: Delaftale 14 Gladsaxe
Část: LOT-0015
Název: Delaftale 15 Glostrup
Část: LOT-0016
Název: Delaftale 16 Greve
Část: LOT-0017
Název: Delaftale 17 Gribskov
Část: LOT-0018
Název: Delaftale 18 Guldborgsund
Část: LOT-0019
Název: Delaftale 19 Halsnæs
Část: LOT-0020
Název: Delaftale 20 Helsingør
Část: LOT-0021
Název: Delaftale 21 Herlev
Část: LOT-0022
Název: Delaftale 22 Hillerød
Část: LOT-0023
Název: Delaftale 23 Holbæk
Část: LOT-0024
Název: Delaftale 24 Hvidovre
Část: LOT-0025
Název: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Část: LOT-0026
Název: Delaftale 26 Hørsholm
Část: LOT-0027
Název: Delaftale 27 Ishøj
Část: LOT-0028
Název: Delaftale 28
Část: LOT-0029
Část: LOT-0030
Část: LOT-0031
Část: LOT-0032
Část: LOT-0033
Název: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Část: LOT-0034
Název: Delaftale 34 København Nørrebro
Část: LOT-0035
Název: Delaftale 35 København Valby
Část: LOT-0036
Název: Delaftale 36 Vanløse
Část: LOT-0037
Část: LOT-0038
Název: Delaftale 38 København Østerbro
Část: LOT-0039
Název: Delaftale 39 Køge
Část: LOT-0040
Název: Delaftale 40 Lejre
Část: LOT-0041
Název: Delkontrakt 41 Lolland
Část: LOT-0042
Název: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Část: LOT-0043
Název: Delaftale 43 Næstved
Část: LOT-0044
Název: Delaftale 44 Odsherred
Část: LOT-0045
Název: Delaftale 45 Ringsted
Část: LOT-0046
Název: Delaftale 46 Roskilde
Část: LOT-0047
Název: Delaftale 47 Rudersdal
Část: LOT-0048
Název: Delaftale 48 Rødovre
Část: LOT-0049
Název: Delaftale 49 Slagelse
Část: LOT-0050
Název: Delaftale 50 Solrød
Část: LOT-0051
Název: Delaftale 51 Sorø
Část: LOT-0052
Název: Delaftale 52 Stevns
Část: LOT-0053
Název: Delaftale 53 Tårnby
Část: LOT-0054
Název: Delaftale 54 Vallensbæk
Část: LOT-0055
Název: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26043002
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85121270 Psykiater- eller psykologtjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Delaftale 1 Albertslund
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Delaftale 2 Allerød
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Delaftale 3 Ballerup
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Delaftale 4 Bornholm
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Delaftale 5 Brøndby
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Delaftale 6 Dragør
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Delaftale 7 Egedal
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Delaftale 8 Faxe
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Delaftale 9 Fredensborg
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Delaftale 10 Frederiksberg
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Delaftale 11 Frederikssund
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Delaftale 12 Furesø
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Delaftale 13 Gentofte
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Delaftale 14 Gladsaxe
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Delaftale 15 Glostrup
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Delaftale 16 Greve
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Delaftale 17 Gribskov
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Delaftale 18 Guldborgsund
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Delaftale 19 Halsnæs
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Delaftale 20 Helsingør
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Delaftale 21 Herlev
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Delaftale 22 Hillerød
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Delaftale 23 Holbæk
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Delaftale 24 Hvidovre
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Delaftale 26 Hørsholm
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Delaftale 27 Ishøj
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Delaftale 28
Delkontrakt: LOT-0029
Delkontrakt: LOT-0030
Delkontrakt: LOT-0031
Delkontrakt: LOT-0032
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Delaftale 34 København Nørrebro
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Delaftale 35 København Valby
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Delaftale 36 Vanløse
Delkontrakt: LOT-0037
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Delaftale 38 København Østerbro
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Delaftale 39 Køge
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Delaftale 40 Lejre
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Delkontrakt 41 Lolland
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Delaftale 43 Næstved
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Delaftale 44 Odsherred
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Delaftale 45 Ringsted
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Delaftale 46 Roskilde
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Delaftale 47 Rudersdal
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Delaftale 48 Rødovre
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: Delaftale 49 Slagelse
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: Delaftale 50 Solrød
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Delaftale 51 Sorø
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: Delaftale 52 Stevns
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Delaftale 53 Tårnby
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Delaftale 54 Vallensbæk
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26043002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26043002
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85121270 Ψυχιατρικές ή ψυχολογικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Delaftale 1 Albertslund
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Delaftale 2 Allerød
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Delaftale 3 Ballerup
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Delaftale 4 Bornholm
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Delaftale 5 Brøndby
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Delaftale 6 Dragør
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Delaftale 7 Egedal
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Delaftale 8 Faxe
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Delaftale 9 Fredensborg
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Delaftale 10 Frederiksberg
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Delaftale 11 Frederikssund
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Delaftale 12 Furesø
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Delaftale 13 Gentofte
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Delaftale 14 Gladsaxe
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Delaftale 15 Glostrup
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Delaftale 16 Greve
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Delaftale 17 Gribskov
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Delaftale 18 Guldborgsund
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Delaftale 19 Halsnæs
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Delaftale 20 Helsingør
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Delaftale 21 Herlev
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Delaftale 22 Hillerød
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Delaftale 23 Holbæk
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Delaftale 24 Hvidovre
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Delaftale 26 Hørsholm
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: Delaftale 27 Ishøj
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Delaftale 28
Παρτίδα: LOT-0029
Παρτίδα: LOT-0030
Παρτίδα: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Delaftale 34 København Nørrebro
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: Delaftale 35 København Valby
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Delaftale 36 Vanløse
Παρτίδα: LOT-0037
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Delaftale 38 København Østerbro
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Delaftale 39 Køge
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Delaftale 40 Lejre
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Delkontrakt 41 Lolland
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: Delaftale 43 Næstved
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Delaftale 44 Odsherred
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Delaftale 45 Ringsted
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Delaftale 46 Roskilde
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Delaftale 47 Rudersdal
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: Delaftale 48 Rødovre
Παρτίδα: LOT-0049
Τίτλος: Delaftale 49 Slagelse
Παρτίδα: LOT-0050
Τίτλος: Delaftale 50 Solrød
Παρτίδα: LOT-0051
Τίτλος: Delaftale 51 Sorø
Παρτίδα: LOT-0052
Τίτλος: Delaftale 52 Stevns
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: Delaftale 53 Tårnby
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Delaftale 54 Vallensbæk
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26043002
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85121270 Psühhiaatri või psühholoogi teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Delaftale 1 Albertslund
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Delaftale 2 Allerød
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Delaftale 3 Ballerup
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Delaftale 4 Bornholm
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Delaftale 5 Brøndby
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Delaftale 6 Dragør
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Delaftale 7 Egedal
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Delaftale 8 Faxe
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Delaftale 9 Fredensborg
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Delaftale 10 Frederiksberg
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Delaftale 11 Frederikssund
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Delaftale 12 Furesø
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Delaftale 13 Gentofte
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Delaftale 14 Gladsaxe
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Delaftale 15 Glostrup
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Delaftale 16 Greve
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Delaftale 17 Gribskov
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Delaftale 18 Guldborgsund
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Delaftale 19 Halsnæs
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Delaftale 20 Helsingør
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Delaftale 21 Herlev
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Delaftale 22 Hillerød
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Delaftale 23 Holbæk
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Delaftale 24 Hvidovre
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Delaftale 26 Hørsholm
Osa: LOT-0027
Pealkiri: Delaftale 27 Ishøj
Osa: LOT-0028
Pealkiri: Delaftale 28
Osa: LOT-0029
Osa: LOT-0030
Osa: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Osa: LOT-0033
Pealkiri: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Osa: LOT-0034
Osa: LOT-0035
Pealkiri: Delaftale 35 København Valby
Osa: LOT-0036
Pealkiri: Delaftale 36 Vanløse
Osa: LOT-0037
Osa: LOT-0038
Osa: LOT-0039
Pealkiri: Delaftale 39 Køge
Osa: LOT-0040
Pealkiri: Delaftale 40 Lejre
Osa: LOT-0041
Pealkiri: Delkontrakt 41 Lolland
Osa: LOT-0042
Pealkiri: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Osa: LOT-0043
Pealkiri: Delaftale 43 Næstved
Osa: LOT-0044
Pealkiri: Delaftale 44 Odsherred
Osa: LOT-0045
Pealkiri: Delaftale 45 Ringsted
Osa: LOT-0046
Pealkiri: Delaftale 46 Roskilde
Osa: LOT-0047
Pealkiri: Delaftale 47 Rudersdal
Osa: LOT-0048
Pealkiri: Delaftale 48 Rødovre
Osa: LOT-0049
Pealkiri: Delaftale 49 Slagelse
Osa: LOT-0050
Pealkiri: Delaftale 50 Solrød
Osa: LOT-0051
Pealkiri: Delaftale 51 Sorø
Osa: LOT-0052
Pealkiri: Delaftale 52 Stevns
Osa: LOT-0053
Pealkiri: Delaftale 53 Tårnby
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Delaftale 54 Vallensbæk
Osa: LOT-0055
Pealkiri: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26043002
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85121270 Psykiatrin tai psykologin palvelut
Ilmoituksen nimi: Delaftale 1 Albertslund
Ilmoituksen nimi: Delaftale 2 Allerød
Ilmoituksen nimi: Delaftale 3 Ballerup
Ilmoituksen nimi: Delaftale 4 Bornholm
Ilmoituksen nimi: Delaftale 5 Brøndby
Ilmoituksen nimi: Delaftale 6 Dragør
Ilmoituksen nimi: Delaftale 7 Egedal
Ilmoituksen nimi: Delaftale 8 Faxe
Ilmoituksen nimi: Delaftale 9 Fredensborg
Ilmoituksen nimi: Delaftale 10 Frederiksberg
Ilmoituksen nimi: Delaftale 11 Frederikssund
Ilmoituksen nimi: Delaftale 12 Furesø
Ilmoituksen nimi: Delaftale 13 Gentofte
Ilmoituksen nimi: Delaftale 14 Gladsaxe
Ilmoituksen nimi: Delaftale 15 Glostrup
Ilmoituksen nimi: Delaftale 16 Greve
Ilmoituksen nimi: Delaftale 17 Gribskov
Ilmoituksen nimi: Delaftale 18 Guldborgsund
Ilmoituksen nimi: Delaftale 19 Halsnæs
Ilmoituksen nimi: Delaftale 20 Helsingør
Ilmoituksen nimi: Delaftale 21 Herlev
Ilmoituksen nimi: Delaftale 22 Hillerød
Ilmoituksen nimi: Delaftale 23 Holbæk
Ilmoituksen nimi: Delaftale 24 Hvidovre
Ilmoituksen nimi: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Ilmoituksen nimi: Delaftale 26 Hørsholm
Ilmoituksen nimi: Delaftale 27 Ishøj
Ilmoituksen nimi: Delaftale 28
Ilmoituksen nimi: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Ilmoituksen nimi: Delaftale 35 København Valby
Ilmoituksen nimi: Delaftale 36 Vanløse
Ilmoituksen nimi: Delaftale 39 Køge
Ilmoituksen nimi: Delaftale 40 Lejre
Ilmoituksen nimi: Delkontrakt 41 Lolland
Ilmoituksen nimi: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Ilmoituksen nimi: Delaftale 43 Næstved
Ilmoituksen nimi: Delaftale 44 Odsherred
Ilmoituksen nimi: Delaftale 45 Ringsted
Ilmoituksen nimi: Delaftale 46 Roskilde
Ilmoituksen nimi: Delaftale 47 Rudersdal
Ilmoituksen nimi: Delaftale 48 Rødovre
Ilmoituksen nimi: Delaftale 49 Slagelse
Ilmoituksen nimi: Delaftale 50 Solrød
Ilmoituksen nimi: Delaftale 51 Sorø
Ilmoituksen nimi: Delaftale 52 Stevns
Ilmoituksen nimi: Delaftale 53 Tårnby
Ilmoituksen nimi: Delaftale 54 Vallensbæk
Ilmoituksen nimi: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26043002
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Udbud efter Udbudslovens afsnit III. Den konkrete procedure er beskrevet i udbudsdokumenterne, og angivelsen af, at der er tale om "offentligt udbud" er alene valgt, fordi systemet kræver et valg, og denne minder mest om den anvendte procedure.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85121270 Services prestés par les psychiatres ou les psychologues
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Delaftale 1 Albertslund
Lot: LOT-0002
Titre: Delaftale 2 Allerød
Lot: LOT-0003
Titre: Delaftale 3 Ballerup
Lot: LOT-0004
Titre: Delaftale 4 Bornholm
Lot: LOT-0005
Titre: Delaftale 5 Brøndby
Lot: LOT-0006
Titre: Delaftale 6 Dragør
Lot: LOT-0007
Titre: Delaftale 7 Egedal
Lot: LOT-0008
Titre: Delaftale 8 Faxe
Lot: LOT-0009
Titre: Delaftale 9 Fredensborg
Lot: LOT-0010
Titre: Delaftale 10 Frederiksberg
Lot: LOT-0011
Titre: Delaftale 11 Frederikssund
Lot: LOT-0012
Titre: Delaftale 12 Furesø
Lot: LOT-0013
Titre: Delaftale 13 Gentofte
Lot: LOT-0014
Titre: Delaftale 14 Gladsaxe
Lot: LOT-0015
Titre: Delaftale 15 Glostrup
Lot: LOT-0016
Titre: Delaftale 16 Greve
Lot: LOT-0017
Titre: Delaftale 17 Gribskov
Lot: LOT-0018
Titre: Delaftale 18 Guldborgsund
Lot: LOT-0019
Titre: Delaftale 19 Halsnæs
Lot: LOT-0020
Titre: Delaftale 20 Helsingør
Lot: LOT-0021
Titre: Delaftale 21 Herlev
Lot: LOT-0022
Titre: Delaftale 22 Hillerød
Lot: LOT-0023
Titre: Delaftale 23 Holbæk
Lot: LOT-0024
Titre: Delaftale 24 Hvidovre
Lot: LOT-0025
Titre: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Lot: LOT-0026
Titre: Delaftale 26 Hørsholm
Lot: LOT-0027
Titre: Delaftale 27 Ishøj
Lot: LOT-0028
Titre: Delaftale 28
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Titre: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Lot: LOT-0034
Titre: Delaftale 34 København Nørrebro
Lot: LOT-0035
Titre: Delaftale 35 København Valby
Lot: LOT-0036
Titre: Delaftale 36 Vanløse
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Titre: Delaftale 38 København Østerbro
Lot: LOT-0039
Titre: Delaftale 39 Køge
Lot: LOT-0040
Titre: Delaftale 40 Lejre
Lot: LOT-0041
Titre: Delkontrakt 41 Lolland
Lot: LOT-0042
Titre: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Lot: LOT-0043
Titre: Delaftale 43 Næstved
Lot: LOT-0044
Titre: Delaftale 44 Odsherred
Lot: LOT-0045
Titre: Delaftale 45 Ringsted
Lot: LOT-0046
Titre: Delaftale 46 Roskilde
Lot: LOT-0047
Titre: Delaftale 47 Rudersdal
Lot: LOT-0048
Titre: Delaftale 48 Rødovre
Lot: LOT-0049
Titre: Delaftale 49 Slagelse
Lot: LOT-0050
Titre: Delaftale 50 Solrød
Lot: LOT-0051
Titre: Delaftale 51 Sorø
Lot: LOT-0052
Titre: Delaftale 52 Stevns
Lot: LOT-0053
Titre: Delaftale 53 Tårnby
Lot: LOT-0054
Titre: Delaftale 54 Vallensbæk
Lot: LOT-0055
Titre: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26043002
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85121270 Usluge psihijatra ili psihologa
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Delaftale 1 Albertslund
Grupa: LOT-0002
Naslov: Delaftale 2 Allerød
Grupa: LOT-0003
Naslov: Delaftale 3 Ballerup
Grupa: LOT-0004
Naslov: Delaftale 4 Bornholm
Grupa: LOT-0005
Naslov: Delaftale 5 Brøndby
Grupa: LOT-0006
Naslov: Delaftale 6 Dragør
Grupa: LOT-0007
Naslov: Delaftale 7 Egedal
Grupa: LOT-0008
Naslov: Delaftale 8 Faxe
Grupa: LOT-0009
Naslov: Delaftale 9 Fredensborg
Grupa: LOT-0010
Naslov: Delaftale 10 Frederiksberg
Grupa: LOT-0011
Naslov: Delaftale 11 Frederikssund
Grupa: LOT-0012
Naslov: Delaftale 12 Furesø
Grupa: LOT-0013
Naslov: Delaftale 13 Gentofte
Grupa: LOT-0014
Naslov: Delaftale 14 Gladsaxe
Grupa: LOT-0015
Naslov: Delaftale 15 Glostrup
Grupa: LOT-0016
Naslov: Delaftale 16 Greve
Grupa: LOT-0017
Naslov: Delaftale 17 Gribskov
Grupa: LOT-0018
Naslov: Delaftale 18 Guldborgsund
Grupa: LOT-0019
Naslov: Delaftale 19 Halsnæs
Grupa: LOT-0020
Naslov: Delaftale 20 Helsingør
Grupa: LOT-0021
Naslov: Delaftale 21 Herlev
Grupa: LOT-0022
Naslov: Delaftale 22 Hillerød
Grupa: LOT-0023
Naslov: Delaftale 23 Holbæk
Grupa: LOT-0024
Naslov: Delaftale 24 Hvidovre
Grupa: LOT-0025
Naslov: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Grupa: LOT-0026
Naslov: Delaftale 26 Hørsholm
Grupa: LOT-0027
Naslov: Delaftale 27 Ishøj
Grupa: LOT-0028
Naslov: Delaftale 28
Grupa: LOT-0029
Grupa: LOT-0030
Grupa: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Grupa: LOT-0033
Naslov: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Grupa: LOT-0034
Naslov: Delaftale 34 København Nørrebro
Grupa: LOT-0035
Naslov: Delaftale 35 København Valby
Grupa: LOT-0036
Naslov: Delaftale 36 Vanløse
Grupa: LOT-0037
Grupa: LOT-0038
Naslov: Delaftale 38 København Østerbro
Grupa: LOT-0039
Naslov: Delaftale 39 Køge
Grupa: LOT-0040
Naslov: Delaftale 40 Lejre
Grupa: LOT-0041
Naslov: Delkontrakt 41 Lolland
Grupa: LOT-0042
Naslov: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Grupa: LOT-0043
Naslov: Delaftale 43 Næstved
Grupa: LOT-0044
Naslov: Delaftale 44 Odsherred
Grupa: LOT-0045
Naslov: Delaftale 45 Ringsted
Grupa: LOT-0046
Naslov: Delaftale 46 Roskilde
Grupa: LOT-0047
Naslov: Delaftale 47 Rudersdal
Grupa: LOT-0048
Naslov: Delaftale 48 Rødovre
Grupa: LOT-0049
Naslov: Delaftale 49 Slagelse
Grupa: LOT-0050
Naslov: Delaftale 50 Solrød
Grupa: LOT-0051
Naslov: Delaftale 51 Sorø
Grupa: LOT-0052
Naslov: Delaftale 52 Stevns
Grupa: LOT-0053
Naslov: Delaftale 53 Tårnby
Grupa: LOT-0054
Naslov: Delaftale 54 Vallensbæk
Grupa: LOT-0055
Naslov: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26043002
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85121270 Psichiatrų arba psichologų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Delaftale 1 Albertslund
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Delaftale 2 Allerød
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Delaftale 3 Ballerup
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Delaftale 4 Bornholm
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Delaftale 5 Brøndby
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Delaftale 6 Dragør
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Delaftale 7 Egedal
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Delaftale 8 Faxe
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Delaftale 9 Fredensborg
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Delaftale 10 Frederiksberg
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Delaftale 11 Frederikssund
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Delaftale 12 Furesø
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Delaftale 13 Gentofte
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Delaftale 14 Gladsaxe
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Delaftale 15 Glostrup
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Delaftale 16 Greve
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Delaftale 17 Gribskov
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Delaftale 18 Guldborgsund
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Delaftale 19 Halsnæs
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Delaftale 20 Helsingør
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Delaftale 21 Herlev
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Delaftale 22 Hillerød
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Delaftale 23 Holbæk
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Delaftale 24 Hvidovre
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Delaftale 26 Hørsholm
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Delaftale 27 Ishøj
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: Delaftale 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: Delaftale 36 Vanløse
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: Delaftale 39 Køge
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: Delaftale 40 Lejre
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: Delkontrakt 41 Lolland
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: Delaftale 43 Næstved
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: Delaftale 44 Odsherred
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: Delaftale 45 Ringsted
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Delaftale 46 Roskilde
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Delaftale 47 Rudersdal
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pavadinimas: Delaftale 48 Rødovre
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pavadinimas: Delaftale 49 Slagelse
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pavadinimas: Delaftale 50 Solrød
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pavadinimas: Delaftale 51 Sorø
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pavadinimas: Delaftale 52 Stevns
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: Delaftale 53 Tårnby
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: Delaftale 54 Vallensbæk
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: Delaftale 55 Vordingsborg
Iekšējais identifikators: 26043002
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85121270 Psihiatru vai psihologu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Delaftale 1 Albertslund
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Delaftale 2 Allerød
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Delaftale 3 Ballerup
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Delaftale 4 Bornholm
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Delaftale 5 Brøndby
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Delaftale 6 Dragør
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Delaftale 7 Egedal
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Delaftale 8 Faxe
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Delaftale 9 Fredensborg
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Delaftale 10 Frederiksberg
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Delaftale 11 Frederikssund
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Delaftale 12 Furesø
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Delaftale 13 Gentofte
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Delaftale 14 Gladsaxe
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Delaftale 15 Glostrup
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Delaftale 16 Greve
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Delaftale 17 Gribskov
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Delaftale 18 Guldborgsund
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Delaftale 19 Halsnæs
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Delaftale 20 Helsingør
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Delaftale 21 Herlev
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Delaftale 22 Hillerød
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Delaftale 23 Holbæk
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Delaftale 24 Hvidovre
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Delaftale 26 Hørsholm
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Delaftale 27 Ishøj
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Delaftale 28
Daļa: LOT-0029
Daļa: LOT-0030
Daļa: LOT-0031
Daļa: LOT-0032
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Daļa: LOT-0034
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Delaftale 35 København Valby
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Delaftale 36 Vanløse
Daļa: LOT-0037
Daļa: LOT-0038
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Delaftale 39 Køge
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Delaftale 40 Lejre
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Delkontrakt 41 Lolland
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Delaftale 43 Næstved
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Delaftale 44 Odsherred
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Delaftale 45 Ringsted
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Delaftale 46 Roskilde
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Delaftale 47 Rudersdal
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: Delaftale 48 Rødovre
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: Delaftale 49 Slagelse
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: Delaftale 50 Solrød
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Delaftale 51 Sorø
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Delaftale 52 Stevns
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Delaftale 53 Tårnby
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Delaftale 54 Vallensbæk
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Delaftale 55 Vordingsborg
Interne identificatiecode: 26043002
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85121270 Diensten van psychiater of psycholoog
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Perceel: LOT-0021
Perceel: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Perceel: LOT-0025
Perceel: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Perceel: LOT-0028
Perceel: LOT-0029
Perceel: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Perceel: LOT-0033
Perceel: LOT-0034
Perceel: LOT-0035
Perceel: LOT-0036
Perceel: LOT-0037
Perceel: LOT-0038
Perceel: LOT-0039
Perceel: LOT-0040
Perceel: LOT-0041
Perceel: LOT-0042
Perceel: LOT-0043
Perceel: LOT-0044
Perceel: LOT-0045
Perceel: LOT-0046
Perceel: LOT-0047
Perceel: LOT-0048
Perceel: LOT-0049
Perceel: LOT-0050
Perceel: LOT-0051
Perceel: LOT-0052
Perceel: LOT-0053
Perceel: LOT-0054
Perceel: LOT-0055
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 26043002
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85121270 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Delaftale 1 Albertslund
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Delaftale 2 Allerød
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Delaftale 3 Ballerup
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Delaftale 4 Bornholm
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Delaftale 5 Brøndby
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Delaftale 6 Dragør
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Delaftale 7 Egedal
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Delaftale 8 Faxe
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Delaftale 9 Fredensborg
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Delaftale 10 Frederiksberg
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Delaftale 11 Frederikssund
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Delaftale 12 Furesø
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Delaftale 13 Gentofte
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Delaftale 14 Gladsaxe
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Delaftale 15 Glostrup
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Delaftale 16 Greve
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Delaftale 17 Gribskov
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Delaftale 18 Guldborgsund
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Delaftale 19 Halsnæs
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Delaftale 20 Helsingør
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Delaftale 21 Herlev
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Delaftale 22 Hillerød
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Delaftale 23 Holbæk
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Delaftale 24 Hvidovre
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Delaftale 26 Hørsholm
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Delaftale 27 Ishøj
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Delaftale 28
Część zamówienia: LOT-0029
Część zamówienia: LOT-0030
Część zamówienia: LOT-0031
Część zamówienia: LOT-0032
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Delaftale 34 København Nørrebro
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Delaftale 35 København Valby
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Delaftale 36 Vanløse
Część zamówienia: LOT-0037
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Delaftale 38 København Østerbro
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Delaftale 39 Køge
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Delaftale 40 Lejre
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Delkontrakt 41 Lolland
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Delaftale 43 Næstved
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Delaftale 44 Odsherred
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Delaftale 45 Ringsted
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Delaftale 46 Roskilde
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Delaftale 47 Rudersdal
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Delaftale 48 Rødovre
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Delaftale 49 Slagelse
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Delaftale 50 Solrød
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Delaftale 51 Sorø
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Delaftale 52 Stevns
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Delaftale 53 Tårnby
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Delaftale 54 Vallensbæk
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 26043002
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85121270 Serviços de psiquiatria ou psicologia
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Delaftale 1 Albertslund
Lote: LOT-0002
Título: Delaftale 2 Allerød
Lote: LOT-0003
Título: Delaftale 3 Ballerup
Lote: LOT-0004
Título: Delaftale 4 Bornholm
Lote: LOT-0005
Título: Delaftale 5 Brøndby
Lote: LOT-0006
Título: Delaftale 6 Dragør
Lote: LOT-0007
Título: Delaftale 7 Egedal
Lote: LOT-0008
Título: Delaftale 8 Faxe
Lote: LOT-0009
Título: Delaftale 9 Fredensborg
Lote: LOT-0010
Título: Delaftale 10 Frederiksberg
Lote: LOT-0011
Título: Delaftale 11 Frederikssund
Lote: LOT-0012
Título: Delaftale 12 Furesø
Lote: LOT-0013
Título: Delaftale 13 Gentofte
Lote: LOT-0014
Título: Delaftale 14 Gladsaxe
Lote: LOT-0015
Título: Delaftale 15 Glostrup
Lote: LOT-0016
Título: Delaftale 16 Greve
Lote: LOT-0017
Título: Delaftale 17 Gribskov
Lote: LOT-0018
Título: Delaftale 18 Guldborgsund
Lote: LOT-0019
Título: Delaftale 19 Halsnæs
Lote: LOT-0020
Título: Delaftale 20 Helsingør
Lote: LOT-0021
Título: Delaftale 21 Herlev
Lote: LOT-0022
Título: Delaftale 22 Hillerød
Lote: LOT-0023
Título: Delaftale 23 Holbæk
Lote: LOT-0024
Título: Delaftale 24 Hvidovre
Lote: LOT-0025
Título: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Lote: LOT-0026
Título: Delaftale 26 Hørsholm
Lote: LOT-0027
Título: Delaftale 27 Ishøj
Lote: LOT-0028
Título: Delaftale 28
Lote: LOT-0029
Lote: LOT-0030
Lote: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Lote: LOT-0033
Título: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Lote: LOT-0034
Título: Delaftale 34 København Nørrebro
Lote: LOT-0035
Título: Delaftale 35 København Valby
Lote: LOT-0036
Título: Delaftale 36 Vanløse
Lote: LOT-0037
Lote: LOT-0038
Título: Delaftale 38 København Østerbro
Lote: LOT-0039
Título: Delaftale 39 Køge
Lote: LOT-0040
Título: Delaftale 40 Lejre
Lote: LOT-0041
Título: Delkontrakt 41 Lolland
Lote: LOT-0042
Título: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Lote: LOT-0043
Título: Delaftale 43 Næstved
Lote: LOT-0044
Título: Delaftale 44 Odsherred
Lote: LOT-0045
Título: Delaftale 45 Ringsted
Lote: LOT-0046
Título: Delaftale 46 Roskilde
Lote: LOT-0047
Título: Delaftale 47 Rudersdal
Lote: LOT-0048
Título: Delaftale 48 Rødovre
Lote: LOT-0049
Título: Delaftale 49 Slagelse
Lote: LOT-0050
Título: Delaftale 50 Solrød
Lote: LOT-0051
Título: Delaftale 51 Sorø
Lote: LOT-0052
Título: Delaftale 52 Stevns
Lote: LOT-0053
Título: Delaftale 53 Tårnby
Lote: LOT-0054
Título: Delaftale 54 Vallensbæk
Lote: LOT-0055
Título: Delaftale 55 Vordingsborg
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26043002
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85121270 Servicii de psihiatrie sau psihologie
Titlu: Delaftale 1 Albertslund
Titlu: Delaftale 2 Allerød
Titlu: Delaftale 3 Ballerup
Titlu: Delaftale 4 Bornholm
Titlu: Delaftale 5 Brøndby
Titlu: Delaftale 6 Dragør
Titlu: Delaftale 7 Egedal
Titlu: Delaftale 8 Faxe
Titlu: Delaftale 9 Fredensborg
Titlu: Delaftale 10 Frederiksberg
Titlu: Delaftale 11 Frederikssund
Titlu: Delaftale 12 Furesø
Titlu: Delaftale 13 Gentofte
Titlu: Delaftale 14 Gladsaxe
Titlu: Delaftale 15 Glostrup
Titlu: Delaftale 16 Greve
Titlu: Delaftale 17 Gribskov
Titlu: Delaftale 18 Guldborgsund
Titlu: Delaftale 19 Halsnæs
Titlu: Delaftale 20 Helsingør
Titlu: Delaftale 21 Herlev
Titlu: Delaftale 22 Hillerød
Titlu: Delaftale 23 Holbæk
Titlu: Delaftale 24 Hvidovre
Titlu: Delaftale 25 Høje-Taastrup
Titlu: Delaftale 26 Hørsholm
Titlu: Delaftale 27 Ishøj
Titlu: Delaftale 28
Titlu: Delaftale 33 Brønshøj-Husum
Titlu: Delaftale 34 København Nørrebro
Titlu: Delaftale 35 København Valby
Titlu: Delaftale 36 Vanløse
Titlu: Delaftale 38 København Østerbro
Titlu: Delaftale 39 Køge
Titlu: Delaftale 40 Lejre
Titlu: Delkontrakt 41 Lolland
Titlu: Delaftale 42 Lyngby-Taarbæk
Titlu: Delaftale 43 Næstved
Titlu: Delaftale 44 Odsherred
Titlu: Delaftale 45 Ringsted
Titlu: Delaftale 46 Roskilde
Titlu: Delaftale 47 Rudersdal
Titlu: Delaftale 48 Rødovre
Titlu: Delaftale 49 Slagelse
Titlu: Delaftale 50 Solrød
Titlu: Delaftale 51 Sorø
Titlu: Delaftale 52 Stevns
Titlu: Delaftale 53 Tårnby
Titlu: Delaftale 54 Vallensbæk
Titlu: Delaftale 55 Vordingsborg