2. Процедура
Процедура
Заглавие: Furnizare echipamente medicale, echipamente specifice, echipamente IT și sisteme software aferente obiectivului de investiție „Centru integrat de îngrijiri paliative în județul Galați”
Описание: Furnizare echipamente medicale, echipamente specifice, echipamente IT și sisteme software aferente obiectivului de investiție „Centru integrat de îngrijiri paliative în județul Galați” (12 loturi) Valoarea estimata totala: 2.409.550,00 lei fara TVA Lot 1 – Echipamente medicale de recuperare = 955.659,00 lei fara TVA – CPV 33000000-0 - Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală Lot 2 – Instrumentar medical = 160.622,00 lei fără TVA - CPV 33000000-0 - Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală Lot 3 –– Electrocardiograf = 65.293,00 lei fără TVA– CPV 33123200-0 - Aparate de electrocardiografie Lot 4 – Mobilier funcții conexe = 290.575,00 lei fără TVA – CPV 39155000-3 - Mobilier de bibliotecă, 39000000-2 - Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat, 39120000-9 - Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci Lot 5 – Mobilier farmacie = 5.117,00 lei fără TVA – CPV - 39100000-3 - Mobilier Lot 6 – Dotări kinetoterapie și recuperare = 9.827,00 lei fără TVA – CPV - 37420000- 8 Echipament de gimnastică, 33154000-4 - Aparate de mecanoterapie Lot 7 – Mobilier medical = 251.924,00 lei fără TVA – CPV 33192000-2 – Mobilier medical, 39120000-9 – Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39130000-2 – Mobilier de birou, 39121200-8 – Mese, 33192150-8 – Paturi speciale pentru terapie Lot 8 – Electrocasnice = 234.100,00 lei fără TVA – CPV 39711362-4 - Cuptoare cu microunde, 39711100-0 - Frigidere şi congelatoare, 39713100-4 - Maşini de spălat vase, 39713200-5 Maşini de spălat rufe şi maşini de uscat rufe, 42717000-5 Echipament de călcat şi de pliat lenjerie, 33944000-9 - Frigidere sau congelatoare tip dulap pentru morgă, 39713200-5 – Uscator rufe, 32324000-0 – Televizoare Lot 9 – Curățenie și logistică = 31.605,00 lei fără TVA – CPV - 34911100-7 Cărucioare Lot 10 – Toaleta uscata tip container/W.C. chimic = 17.600,00 lei fără TVA – CPV - 24955000-3 Toalete chimice Lot 11 – Echipamente IT şi Sisteme software = 313.250,00 lei fără TVA – CPV - 30141200-1– Calculatoare de birou, 48000000-8 Pachete software şi sisteme informatice, 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer, 30174000-9 Maşini de fabricat etichete, 30237450-8 Tablete grafice, 48218000-9 Pachete software pentru gestionarea licenţelor, 38652120-7 Videoproiectoare, 30232110-8 Imprimante laser, 30232150-0 Imprimante cu jet de cerneală, 48219500-1 Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter, 48219100-7 Pachete software pentru poartă (gateway), 30232100-5 – Imprimante şi trasatoare Lot 12 – Sisteme comunicații = 73.978,00 lei fără TVA – CPV - 32330000-5 Aparate audio şi video de înregistrare şi redare, 38652100-1 Aparate de proiecţie, 32550000-3 Echipament telefonic, 48952000-6 – Sistem de sonorizare Operatorii economici pot solicita clarificari intr-un termen ce nu va depasi 20 zile pana la data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. - Autoritatea contractanta va raspunde o singura data la toate solicitarile de clarificari cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor .
Вътрешен идентификатор: 3127476/2026/6438
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lot 1 - Echipamente medicale de recuperare
Описание: Echipamente medicale de recuperare: Aparat stimulare functionala (Flexie ) Buc 1 Sistem exoschelet pentru recuperarea membrelor superioare Buc 1 Sistem de recuperare cu accesorii si softuri pentru recuperare multipla Buc 1 in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 33000000 Медицинско оборудване, фармацевтични продукти и продукти за лични грижи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lot 2 - Instrumentar medical
Описание: Instrumentar medical: Cântar pentru adulți Buc 4 Ciocan reflexe Buc 8 Eprubete diverse Buc 24 Lampa bactericida Buc 15 Lampă examinare Buc 8 Oscilometru Buc 8 Pense diferite Buc 36 Stetoscop Buc 8 Suport perfuzii Buc 12 Termometru Buc 12 Suport perfuzii, aparat monitorizare functii vitale si injectomate Buc 46, in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lot 3 - Electrocardiograf
Описание: Electrocardiograf - 4 buc , in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 33123200 Електрокардиографски уреди
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lot 4 - Mobilier funcții conexe
Описание: Mobilier funcții conexe: Banca de schimb Buc 4 Biblioteca/raft carti rugaciuni, literatura spirituala Buc 1 Birou Buc 17 Birou și scaun psiholog Buc 1 Birou receptie Buc 2 Blat de lucru Buc 6 Canapea 2 locuri Buc 5 Canapea 3 locuri Buc 2 Canapea 3 locuri zona asteptare Buc 1 Ceas de perete Buc 1 Corp depozitare inchis Buc 4 Cuier perete Buc 3 Decor relaxant Buc 5 Dulap comun depozitare 800x2000x400 mm Buc 19 Dulap depozitare Buc 1 Dulap inchis Buc 5 Dulap închis fișe, materiale psihologice, cărți specialitate Buc 2 Dulap inchis pentru vesela Buc 4 Dulap inchis/usi transparente Buc 8 Fotoliu Buc 5 Fotoliu/Canapea Buc 1 Iluminat ambiental cald și lampă de birou Buc 2 Lampa individuala pat Buc 50 Masa Buc 5 Masa 1000x600mm Buc 15 Masa 4 persoane Buc 5 Masa 6 persoane Buc 5 Oglinda Buc 4 Oglinda de dimensiuni mari Buc 3 Polita depozitare accesorii Buc 5 Scaun Buc 63 Scaun birou ergonomic Buc 20 Scaun pacient Buc 6 Scaune asteptare Buc 10 Scaune fixe Buc 30 Scaune rulante Buc 20 in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 4
Основна класификация (cpv): 39155000 Библиотечна мебел
Допълнителна класификация (cpv): 39000000 Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване, 39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lot 5 - Mobilier farmacie
Описание: Mobilier farmacie: Birou și scaun farmacist Buc 1 Blat de lucru farmacie Buc 1 in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 39100000 Мебелировка
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lot 6 - Dotări kinetoterapie și recuperare
Описание: Dotări kinetoterapie și recuperare: Bicicleta medicinala Buc 2 Minge medicinala Buc 3 Saltea de sol Buc 3 Set benzi elastice Buc 3 Set greutati usoare Buc 2 Spalier fix perete Buc 3 in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 6
Основна класификация (cpv): 37420000 Екипировка за гимнастика
Допълнителна класификация (cpv): 33154000 Уреди за механотерапия
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lot 7 - Mobilier medical
Описание: Mobilier medical: Carucior pentru transport instrumentar steril Buc 4 Cutie plastic dur pentru obiecte taietoare Buc 20 Dulap medicamente Buc 8 Dulap metalic inchis Buc 10 Dulap metalic individual Buc 50 Fiset medical pentru registre Buc 1 Fiset/dulap documente medicale Buc 10 Masa de lucru inox Buc 1 Masă instrumentar Buc 8 Noptiera igienizabila Buc 50 Paravan mobil pentru pat Buc 14 Paravan modular Buc 10 Pat consultație Buc 4 Pat kinetoterapie Buc 1 Pat medical reglabil Buc 50 Pat tratament Buc 4 Suport tavi sterile+ tavi Buc 4 in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 7
Основна класификация (cpv): 33192000 Медицинска мебел
Допълнителна класификация (cpv): 33192150 Специализирани легла, 39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки, 39121200 Маси, 39130000 Мебелировка за офиса
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lot 8 - Electrocasnice
Описание: Electrocasnice: Cuptor cu microunde Buc 2 Difuzor muzică ambientală discretă Buc 1 Frigider Buc 2 Frigider medical Buc 2 Masa de calcat profesionala cu sistem de abur/presa textile Buc 2 Masina de spalat rufe profesionala Buc 2 Masina de spalat vase Buc 1 Minifrigider Buc 18 Plita electrica Buc 1 Tv+Suport Tv Buc 14 Unitate frigorifică / dulap frigorific mortuar Buc 2 Uscator electric pentru textile Buc 2, in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 8
Основна класификация (cpv): 39711362 Микровълнови печки
Допълнителна класификация (cpv): 32324000 Телевизионни приемници, 33944000 Хладилни или фризерни шкафове за морга, 39711100 Хладилници и фризери, 39713100 Машини за миене на съдове, 39713200 Перални и сушилни машини за бельо, 42717000 Оборудване за гладене и сгъване на бельо
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lot 9 - Curățenie și logistică
Описание: Curățenie și logistică: Carucior transport lenjerie curata Buc 6 Cos lenjerie murdara Buc 8 Cos de gunoi cu capac Buc 64 Suport mop, galeata, storcator Buc 5 Suport saci colectare Buc 12 in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 9
Основна класификация (cpv): 34911100 Ръчни колички
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lot 10 - Toaleta uscata tip container/W.C. chimic
Описание: Toaleta uscata tip container/W.C. chimic: 2 Buc in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 10
Основна класификация (cpv): 24955000 Химически тоалетни
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lot 11 - Echipamente IT și Sisteme software
Описание: Echipamente IT și Sisteme software: Imprimanta etichete Laborator Buc 7 Switch 48 porturi Gigabit PortManagement + montaj Buc 3 Imprimanta bratari de identificare pacient Buc 3 Acces Point WiFi + montaj Buc 15 Switch 24 porturi Gigabit POE + montaj Buc 3 PDA cu OS Android personal medical cu Licente de utilizare FMD Mobile - PDA aplicatie de colectare si procesare date medicale Buc 5 Tablete cu suport mecanic de fixare si reglare, camera cu Licente utilizare software FMD mobile sau echivalent de colectare si procesare date medicale - Tableta, software dedicat medical, comunicatie audio-video Buc 5 Computere AllInOne si accesorii pentru operare specifica cu Licență sistem operare și Licență Office permanent cu certificat Microsoft de licențiere Buc 5 Imprimanta etichete Farmacie Buc 1 Laptop cu licenta Windows PRO OEM + imprimantă (pentru evidență, rețete, registre) cu Licență sistem operare și Licență Office permanent cu certificat Microsoft de licențiere Buc 5 PC Desktop cu licenta Windows PRO OEM (pentru evidență, rețete, registre) cu Licență sistem operare și Licență Office permanent cu certificat Microsoft de licențiere Buc 10 Imprimanta multifunctionala A3 Buc 6 Imprimanta A4 home Buc 3 Videoproiector Buc 2 , in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 11
Основна класификация (cpv): 30141200 Настолни калкулатори
Допълнителна класификация (cpv): 30174000 Машини за производство на етикети, 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности, 30232110 Лазерни принтери, 30232150 Мастиленоструйни принтери, 30237450 Графични таблети, 38652120 Видеопроектори, 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи, 48218000 Софтуерни пакети за управление на лицензи, 48219100 Софтуерни пакети за междумрежови шлюзове, 48219500 Софтуерни пакети за комутатори или маршрутизатори
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lot 12 - Sisteme comunicații
Описание: Sisteme comunicații: Sistem apelare asistente Buc 49 Sistem apelare pacienti Buc 3 Sistem audio-video cu sonorizare Buc 1 Sistem proiectie cu sonorizare Buc 1 Telefon interior / sistem apel (pentru siguranță) Buc 5, in conformitate cu fisele tehnice atasate si cu cerintele CAIETULUI DE SARCINI ATASAT.
Вътрешен идентификатор: 12
Основна класификация (cpv): 32330000 Апарати за записване и възпроизвеждане на образ и звук
Допълнителна класификация (cpv): 32550000 Телефонно оборудване, 38652100 Прожекционни апарати, 48952000 Системи за съобщения по високоговорителни системи
425359-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung3127476/2026/6438
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
LosLOT-0002
TitelLot 2 - Instrumentar medical
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelLot 3 - Electrocardiograf
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0004
TitelLot 4 - Mobilier funcții conexe
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 39155000 Büchereimöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
LosLOT-0005
TitelLot 5 - Mobilier farmacie
Interne Kennung5
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
LosLOT-0006
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
LosLOT-0007
TitelLot 7 - Mobilier medical
Interne Kennung7
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192150 Therapie-Betten, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121200 Tische, 39130000 Büromöbel
LosLOT-0008
TitelLot 8 - Electrocasnice
Interne Kennung8
Haupteinstufung (cpv): 39711362 Mikrowellengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32324000 Fernsehgeräte, 33944000 Kühlschränke oder Gefriergeräte für Kadaver, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 42717000 Vorrichtungen zum Bügeln und Falten von Wäsche
LosLOT-0009
TitelLot 9 - Curățenie și logistică
Interne Kennung9
Haupteinstufung (cpv): 34911100 Handwagen
LosLOT-0010
Interne Kennung10
Haupteinstufung (cpv): 24955000 Chemische Toiletten
LosLOT-0011
Interne Kennung11
Haupteinstufung (cpv): 30141200 Desktoptaschenrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232110 Laserdrucker, 30232150 Tintenstrahldrucker, 30237450 Grafiktabletts, 38652120 Videoprojektoren, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48219100 Gateway-Softwarepaket, 48219500 Switch- oder Router-Softwarepaket
LosLOT-0012
TitelLot 12 - Sisteme comunicații
Interne Kennung12
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32550000 Fernsprechausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 48952000 Beschallungsanlagen
425359-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό3127476/2026/6438
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςLot 2 - Instrumentar medical
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςLot 3 - Electrocardiograf
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33123200 Διατάξεις ηλεκτροκαρδιογραφήματος
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςLot 4 - Mobilier funcții conexe
Εσωτερικό αναγνωριστικό4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39155000 Έπιπλα βιβλιοθήκης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39000000 Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού, 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςLot 5 - Mobilier farmacie
Εσωτερικό αναγνωριστικό5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 37420000 Εξοπλισμός γυμναστηρίου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33154000 Συσκευές μηχανοθεραπείας
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςLot 7 - Mobilier medical
Εσωτερικό αναγνωριστικό7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33192150 Κρεβάτια νοσοκομείων για θεραπευτική αγωγή, 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 39121200 Τραπέζια, 39130000 Έπιπλα γραφείων
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςLot 8 - Electrocasnice
Εσωτερικό αναγνωριστικό8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39711362 Φούρνοι μικροκυμάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32324000 Τηλεοπτικοί δέκτες, 33944000 Θάλαμοι ψύξης ή κατάψυξης για νεκροτομεία, 39711100 Ψυγεία και καταψύκτες, 39713100 Πλυντήρια πιάτων, 39713200 Πλυντήρια και στεγνωτήρια ρούχων, 42717000 Εξοπλισμός σιδερώματος και διπλώματος ρούχων
ΠαρτίδαLOT-0009
ΤίτλοςLot 9 - Curățenie și logistică
Εσωτερικό αναγνωριστικό9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34911100 Χειραμάξια
ΠαρτίδαLOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24955000 Χημικές τουαλέτες
ΠαρτίδαLOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό11
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30141200 Επιτραπέζιες αριθμομηχανές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30174000 Μηχανές ετικετοποίησης, 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 30232110 Εκτυπωτές λέιζερ, 30232150 Εκτυπωτές ψεκασμού μελάνης, 30237450 Πινακίδες γραφικών, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 48218000 Πακέτα λογισμικού διαχείρισης αδειών, 48219100 Πακέτα λογισμικού πύλης, 48219500 Πακέτα λογισμικού μεταγωγέων ή δρομολογητών
ΠαρτίδαLOT-0012
ΤίτλοςLot 12 - Sisteme comunicații
Εσωτερικό αναγνωριστικό12
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32330000 Συσκευές για την εγγραφή και αναπαραγωγή ήχου και εικόνας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32550000 Τηλεφωνικός εξοπλισμός, 38652100 Μηχανές προβολής, 48952000 Μεγαφωνική εγκατάσταση
425359-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus3127476/2026/6438
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
Peamine liigitus (cpv): 33000000 Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted
OsaLOT-0002
PealkiriLot 2 - Instrumentar medical
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
PealkiriLot 3 - Electrocardiograf
Sisemine tunnus3
Peamine liigitus (cpv): 33123200 Elektrokardiograafiaseadmed
OsaLOT-0004
PealkiriLot 4 - Mobilier funcții conexe
Sisemine tunnus4
Peamine liigitus (cpv): 39155000 Raamatukogumööbel
Täiendav liigitus (cpv): 39000000 Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid, 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid
OsaLOT-0005
PealkiriLot 5 - Mobilier farmacie
Sisemine tunnus5
Peamine liigitus (cpv): 39100000 Mööbel
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
Peamine liigitus (cpv): 37420000 Võimla sisseseade
Täiendav liigitus (cpv): 33154000 Taastusraviseadmed
OsaLOT-0007
PealkiriLot 7 - Mobilier medical
Sisemine tunnus7
Peamine liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel
Täiendav liigitus (cpv): 33192150 Teraapiavoodid, 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid, 39121200 Lauad, 39130000 Kontorimööbel
OsaLOT-0008
PealkiriLot 8 - Electrocasnice
Sisemine tunnus8
Peamine liigitus (cpv): 39711362 Mikrolaineahjud
Täiendav liigitus (cpv): 32324000 Televiisorid, 33944000 Surnukuuri külmikud või jääkambrid, 39711100 Külmikud ja sügavkülmikud, 39713100 Nõudepesumasinad, 39713200 Pesumasinad ja kuivatid, 42717000 Voodipesu triikimise ja voltimise seadmed
OsaLOT-0009
PealkiriLot 9 - Curățenie și logistică
Sisemine tunnus9
Peamine liigitus (cpv): 34911100 Käsikärud
OsaLOT-0010
Sisemine tunnus10
Peamine liigitus (cpv): 24955000 Keemilised käimlad
OsaLOT-0011
Sisemine tunnus11
Peamine liigitus (cpv): 30141200 Lauakalkulaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 30174000 Masinad siltide valmistamiseks, 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 30232110 Laserprinterid, 30232150 Jugaprinterid, 30237450 Graafikalauad, 38652120 Videoprojektorid, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 48218000 Litsentside haldamise tarkvarapakett, 48219100 Lüüsi tarkvarapakett, 48219500 Lülitite või marsruuterite tarkvarapakett
OsaLOT-0012
PealkiriLot 12 - Sisteme comunicații
Sisemine tunnus12
Peamine liigitus (cpv): 32330000 Heli ja pildi salvestuse ja taasesituse aparatuur
Täiendav liigitus (cpv): 32550000 Telefoniseadmed, 38652100 Projektorid, 48952000 Avalikud helivõimendussüsteemid
425359-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste3127476/2026/6438
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Sisäinen tunniste1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33000000 Lääketieteelliset laitteet, farmaseuttiset valmisteet ja henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
Ilmoituksen nimiLot 2 - Instrumentar medical
Sisäinen tunniste2
Ilmoituksen nimiLot 3 - Electrocardiograf
Sisäinen tunniste3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33123200 Elektrokardiografialaitteet
Sisäinen tunniste4
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39155000 Kirjastokalusteet
Lisäluokitus (cpv): 39000000 Huonekalut (myös toimistokalusteet), sisustustavarat, kodinkoneet ja laitteet (valaistusta lukuun ottamatta) ja puhdistustuotteet, 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt
Ilmoituksen nimiLot 5 - Mobilier farmacie
Sisäinen tunniste5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39100000 Huonekalut
Sisäinen tunniste6
Pääasiallinen luokitus (cpv): 37420000 Voimisteluvälineet
Lisäluokitus (cpv): 33154000 Mekanoterapialaitteet
Ilmoituksen nimiLot 7 - Mobilier medical
Sisäinen tunniste7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33192000 Terveydenhuollon kalusteet
Lisäluokitus (cpv): 33192150 Hoitopöydät, 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 39121200 Pöydät, 39130000 Toimistokalusteet
Ilmoituksen nimiLot 8 - Electrocasnice
Sisäinen tunniste8
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39711362 Mikroaaltouunit
Lisäluokitus (cpv): 32324000 Televisiovastaanottimet, 33944000 Ruumishuoneen kylmäkaapit tai pakastimet, 39711100 Jääkaapit ja pakastimet, 39713100 Astianpesukoneet, 39713200 Pyykinpesu- ja pyykinkuivauskoneet, 42717000 Liinavaatteiden silitys- ja laskostuslaitteet
Sisäinen tunniste9
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34911100 Käsirattaat
Sisäinen tunniste10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 24955000 Kemialliset käymälät
Sisäinen tunniste11
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30141200 Pöytälaskimet
Lisäluokitus (cpv): 30174000 Etiketöinti- ja merkintäkoneet, 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 30232110 Lasertulostimet, 30232150 Mustesuihkutulostimet, 30237450 Koordinaatinlukijat, 38652120 Videoprojektorit, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 48218000 Käyttöoikeuksien hallintaohjelmatuotteet, 48219100 Yhdyskäytäväohjelmatuotteet, 48219500 Kytkin- tai reititinohjelmatuotteet
Ilmoituksen nimiLot 12 - Sisteme comunicații
Sisäinen tunniste12
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32330000 Äänen ja kuvan tallennus- ja toistolaitteet
Lisäluokitus (cpv): 32550000 Puhelinlaitteet, 38652100 Projektorit, 48952000 Kuulutusjärjestelmät
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 3127476/2026/6438
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnnels
Lot: LOT-0002
Titre: Lot 2 - Instrumentar medical
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Titre: Lot 3 - Electrocardiograf
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 33123200 Appareils d'électrocardiographie
Lot: LOT-0004
Titre: Lot 4 - Mobilier funcții conexe
Identifiant interne: 4
Nomenclature principale (cpv): 39155000 Mobilier de bibliothèque
Nomenclature complémentaire (cpv): 39000000 Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage, 39120000 Tables, armoires, bureaux et bibliothèques
Lot: LOT-0005
Titre: Lot 5 - Mobilier farmacie
Identifiant interne: 5
Nomenclature principale (cpv): 39100000 Mobilier
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 6
Nomenclature principale (cpv): 37420000 Équipements de gymnastique
Nomenclature complémentaire (cpv): 33154000 Appareils de mécanothérapie
Lot: LOT-0007
Titre: Lot 7 - Mobilier medical
Identifiant interne: 7
Nomenclature principale (cpv): 33192000 Mobilier médical
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192150 Lits spécialisés, 39120000 Tables, armoires, bureaux et bibliothèques, 39121200 Tables, 39130000 Mobilier de bureau
Lot: LOT-0008
Titre: Lot 8 - Electrocasnice
Identifiant interne: 8
Nomenclature principale (cpv): 39711362 Fours à micro-ondes
Nomenclature complémentaire (cpv): 32324000 Récepteurs de télévision, 33944000 Armoires réfrigérées ou congélateurs pour morgue, 39711100 Réfrigérateurs et congélateurs, 39713100 Lave-vaisselle, 39713200 Lave-linge et sèche-linge, 42717000 Matériel de repassage et de pliage du linge
Lot: LOT-0009
Titre: Lot 9 - Curățenie și logistică
Identifiant interne: 9
Nomenclature principale (cpv): 34911100 Chariots à bras
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 10
Nomenclature principale (cpv): 24955000 Toilettes chimiques
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: 11
Nomenclature principale (cpv): 30141200 Calculatrices de bureau
Nomenclature complémentaire (cpv): 30174000 Machines à produires des étiquettes, 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 30232110 Imprimantes laser, 30232150 Imprimantes à jet d'encre, 30237450 Tablettes graphiques, 38652120 Vidéoprojecteurs, 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 48218000 Logiciels de gestion des licences, 48219100 Logiciel de passerelle, 48219500 Logiciels de commutation ou de routage
Lot: LOT-0012
Titre: Lot 12 - Sisteme comunicații
Identifiant interne: 12
Nomenclature principale (cpv): 32330000 Appareils d'enregistrement et de reproduction audio et vidéo
Nomenclature complémentaire (cpv): 32550000 Matériel téléphonique, 38652100 Appareils de projection, 48952000 Systèmes de sonorisation
425359-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach3127476/2026/6438
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
Príomhaicmiú (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
LuchtógLOT-0002
TeidealLot 2 - Instrumentar medical
Aitheantóir inmheánach2
LuchtógLOT-0003
TeidealLot 3 - Electrocardiograf
Aitheantóir inmheánach3
Príomhaicmiú (cpv): 33123200 Electrocardiography devices
LuchtógLOT-0004
TeidealLot 4 - Mobilier funcții conexe
Aitheantóir inmheánach4
Príomhaicmiú (cpv): 39155000 Library furniture
Aicmiú breise (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases
LuchtógLOT-0005
TeidealLot 5 - Mobilier farmacie
Aitheantóir inmheánach5
Príomhaicmiú (cpv): 39100000 Furniture
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach6
Príomhaicmiú (cpv): 37420000 Gymnasium equipment
Aicmiú breise (cpv): 33154000 Mechanotherapy devices
LuchtógLOT-0007
TeidealLot 7 - Mobilier medical
Aitheantóir inmheánach7
Príomhaicmiú (cpv): 33192000 Medical furniture
Aicmiú breise (cpv): 33192150 Therapy beds, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39121200 Tables, 39130000 Office furniture
LuchtógLOT-0008
TeidealLot 8 - Electrocasnice
Aitheantóir inmheánach8
Príomhaicmiú (cpv): 39711362 Microwave ovens
Aicmiú breise (cpv): 32324000 Televisions, 33944000 Morgue cabinet refrigerators or freezers, 39711100 Refrigerators and freezers, 39713100 Dishwashing machines, 39713200 Clothes-washing and drying machines, 42717000 Linen ironing and folding equipment
LuchtógLOT-0009
TeidealLot 9 - Curățenie și logistică
Aitheantóir inmheánach9
Príomhaicmiú (cpv): 34911100 Trolleys
LuchtógLOT-0010
Aitheantóir inmheánach10
Príomhaicmiú (cpv): 24955000 Chemical toilets
LuchtógLOT-0011
Aitheantóir inmheánach11
Príomhaicmiú (cpv): 30141200 Desktop calculators
Aicmiú breise (cpv): 30174000 Label making machines, 30200000 Computer equipment and supplies, 30232110 Laser printers, 30232150 Inkjet printers, 30237450 Graphics tablets, 38652120 Video projectors, 48000000 Software package and information systems, 48218000 License management software package, 48219100 Gateway software package, 48219500 Switch or router software package
LuchtógLOT-0012
TeidealLot 12 - Sisteme comunicații
Aitheantóir inmheánach12
Príomhaicmiú (cpv): 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction
Aicmiú breise (cpv): 32550000 Telephone equipment, 38652100 Projectors, 48952000 Public address systems
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 3127476/2026/6438
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 33000000 Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek
Rész: LOT-0002
Cím: Lot 2 - Instrumentar medical
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Lot 3 - Electrocardiograf
Belső azonosító: 3
Fő osztályozás (cpv): 33123200 Elektrokardiográfiai készülékek
Rész: LOT-0004
Cím: Lot 4 - Mobilier funcții conexe
Belső azonosító: 4
Fő osztályozás (cpv): 39155000 Könyvtári bútor
További osztályozás (cpv): 39000000 Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek, 39120000 Asztalok, szekrények, iróasztalok és könyvszekrények
Rész: LOT-0005
Cím: Lot 5 - Mobilier farmacie
Belső azonosító: 5
Fő osztályozás (cpv): 39100000 Bútorok
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Fő osztályozás (cpv): 37420000 Tornatermi felszerelés
További osztályozás (cpv): 33154000 Mechanoterápiás eszközök
Rész: LOT-0007
Cím: Lot 7 - Mobilier medical
Belső azonosító: 7
Fő osztályozás (cpv): 33192000 Gyógyászati bútorok
További osztályozás (cpv): 33192150 Terápiás ágyak, 39120000 Asztalok, szekrények, iróasztalok és könyvszekrények, 39121200 Asztalok, 39130000 Irodabútor
Rész: LOT-0008
Cím: Lot 8 - Electrocasnice
Belső azonosító: 8
Fő osztályozás (cpv): 39711362 Mikrohullámú sütők
További osztályozás (cpv): 32324000 Televíziók, 33944000 Halotthűtők és -fagyasztók, 39711100 Hűtő- és fagyasztógépek, 39713100 Mosogatógépek, 39713200 Ruhamosó és -szárító gépek, 42717000 Ágyneművasaló és -hajtogató gépek
Rész: LOT-0009
Cím: Lot 9 - Curățenie și logistică
Belső azonosító: 9
Fő osztályozás (cpv): 34911100 Kézikocsik
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Fő osztályozás (cpv): 24955000 Bio WC-k, vegyi WC-k, tartályos WC-k
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Fő osztályozás (cpv): 30141200 Asztali számológépek
További osztályozás (cpv): 30174000 Címkegyártó gépek, 30200000 Számítógépek és tartozékaik, 30232110 Lézernyomtatók, 30232150 Tintasugaras nyomtatók, 30237450 Fényceruzatáblák, 38652120 Videovetítő gépek, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 48218000 Licenckezelő szoftvercsomag, 48219100 Átjáró (gateway) szoftvercsomag, 48219500 Switch- vagy routerszoftvercsomag
Rész: LOT-0012
Cím: Lot 12 - Sisteme comunicații
Belső azonosító: 12
Fő osztályozás (cpv): 32330000 Hang- és videofelvevő és -visszajátszó berendezések
További osztályozás (cpv): 32550000 Távbeszélő-berendezések, 38652100 Vetítőgépek, 48952000 Hangosítórendszerek
425359-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators3127476/2026/6438
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
DaļaLOT-0002
NosaukumsLot 2 - Instrumentar medical
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
NosaukumsLot 3 - Electrocardiograf
Iekšējais identifikators3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33123200 Elektrokardiogrāfijas aparāti
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators4
Galvenā klasifikācija (cpv): 39155000 Bibliotēku mēbeles
Papildu klasifikācija (cpv): 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti, 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji
DaļaLOT-0005
NosaukumsLot 5 - Mobilier farmacie
Iekšējais identifikators5
Galvenā klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators6
Galvenā klasifikācija (cpv): 37420000 Vingrošanas zāles inventārs
Papildu klasifikācija (cpv): 33154000 Mehanoterapijas ierīces
DaļaLOT-0007
NosaukumsLot 7 - Mobilier medical
Iekšējais identifikators7
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles
Papildu klasifikācija (cpv): 33192150 Terapijas gultas, 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 39121200 Galdi, 39130000 Biroju mēbeles
DaļaLOT-0008
NosaukumsLot 8 - Electrocasnice
Iekšējais identifikators8
Galvenā klasifikācija (cpv): 39711362 Mikroviļņu krāsnis
Papildu klasifikācija (cpv): 32324000 Televizori, 33944000 Morga dzesētājskapji vai saldētavas, 39711100 Ledusskapji un saldētavas, 39713100 Trauku mazgājamās mašīnas, 39713200 Veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāji, 42717000 Veļas gludināšanas un locīšanas iekārtas
DaļaLOT-0009
NosaukumsLot 9 - Curățenie și logistică
Iekšējais identifikators9
Galvenā klasifikācija (cpv): 34911100 Ratiņi
DaļaLOT-0010
Iekšējais identifikators10
Galvenā klasifikācija (cpv): 24955000 Ķīmiskās tualetes
DaļaLOT-0011
Iekšējais identifikators11
Galvenā klasifikācija (cpv): 30141200 Biroja kalkulatori
Papildu klasifikācija (cpv): 30174000 Etiķešu drukātāji, 30200000 Datoru iekārtas un piederumi, 30232110 Lāzerprinteri, 30232150 Strūklprinteris, 30237450 Ciparošanas planšetes, 38652120 Videoprojektori, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 48218000 Licenču pārvaldības programmatūras pakotne, 48219100 Vārtejas programmatūras pakotne, 48219500 Komutatora vai maršrutētāja programmatūras pakotne
DaļaLOT-0012
NosaukumsLot 12 - Sisteme comunicații
Iekšējais identifikators12
Galvenā klasifikācija (cpv): 32330000 Skaņas, videoattēla ierakstīšanas un reproducēšanas aparatūra
Papildu klasifikācija (cpv): 32550000 Telefonu iekārtas, 38652100 Projektori, 48952000 Publiskās apskaņošanas sistēmas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 3127476/2026/6438
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
Lott: LOT-0002
Titlu: Lot 2 - Instrumentar medical
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Lot 3 - Electrocardiograf
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33123200 Apparati elettro-kardjografija
Lott: LOT-0004
Titlu: Lot 4 - Mobilier funcții conexe
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39155000 Għamara tal-libreriji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39000000 Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif, 39120000 Mwejjed, armarji, skrivaniji u libreriji
Lott: LOT-0005
Titlu: Lot 5 - Mobilier farmacie
Identifikatur intern: 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39100000 Għamara
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 37420000 Apparat tal-ġimnażji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33154000 Apparati mekkano-terapija
Lott: LOT-0007
Titlu: Lot 7 - Mobilier medical
Identifikatur intern: 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33192000 Għamara medika
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33192150 Sodod tat-terapija, 39120000 Mwejjed, armarji, skrivaniji u libreriji, 39121200 Imwejjed, 39130000 Għamara ta' l-uffiċini
Lott: LOT-0008
Titlu: Lot 8 - Electrocasnice
Identifikatur intern: 8
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39711362 Fran tal-microwave
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32324000 Televiżjonijiet, 33944000 Friġġis u friżi għall-kamra mortwarja, 39711100 Refriġeraturi u freezers, 39713100 Magni tal-ħasil tal-platti, 39713200 Magni għall-ħasil u t-tnixxif tal-ħwejjeġ, 42717000 Apparat tal-mogħdija u t-tiwi tad-drappijiet
Lott: LOT-0009
Titlu: Lot 9 - Curățenie și logistică
Identifikatur intern: 9
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34911100 Karrijiet
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 24955000 Kimiċi tat-twaletta
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 11
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30141200 Kalkulaturi għal fuq l-iskrivanija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30174000 Magni li jagħmlu t-tikketti, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 30232110 Printers bil-laser, 30232150 Printers inkjet, 30237450 Twavel grafiċi, 38652120 Projetturi tal-vidjow, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 48218000 Pakkett ta' softwer għall-ġestjoni tal-liċenzji, 48219100 Pakkett ta' softwer gateway, 48219500 Pakkett ta' softwer għas-swiċċ jew għar-router
Lott: LOT-0012
Titlu: Lot 12 - Sisteme comunicații
Identifikatur intern: 12
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32330000 Apparat għall-ħoss, reġistrar tal-video u riproduzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32550000 Apparat tat-telefonija, 38652100 Projetturi, 48952000 Sistema għall-indirizzar pubbliku
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 3127476/2026/6438
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 33000000 Echipamente medicale, produse farmaceutice şi produse de îngrijire personală
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Clasificarea principală (cpv): 33123200 Aparate de electrocardiografie
Identificator intern: 4
Clasificarea principală (cpv): 39155000 Mobilier de bibliotecă
Clasificare suplimentară (cpv): 39000000 Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat, 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci
Identificator intern: 5
Clasificarea principală (cpv): 39100000 Mobilier
Identificator intern: 6
Clasificarea principală (cpv): 37420000 Echipament de gimnastică
Clasificare suplimentară (cpv): 33154000 Aparate de mecanoterapie
Identificator intern: 7
Clasificarea principală (cpv): 33192000 Mobilier medical
Clasificare suplimentară (cpv): 33192150 Paturi speciale pentru terapie, 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39121200 Mese, 39130000 Mobilier de birou
Identificator intern: 8
Clasificarea principală (cpv): 39711362 Cuptoare cu microunde
Clasificare suplimentară (cpv): 32324000 Televizoare, 33944000 Frigidere sau congelatoare tip dulap pentru morgă, 39711100 Frigidere şi congelatoare, 39713100 Maşini de spălat vase, 39713200 Maşini de spălat rufe şi maşini de uscat rufe, 42717000 Echipament de călcat şi de pliat lenjerie
Identificator intern: 9
Clasificarea principală (cpv): 34911100 Cărucioare
Identificator intern: 10
Clasificarea principală (cpv): 24955000 Toalete chimice
Identificator intern: 11
Clasificarea principală (cpv): 30141200 Calculatoare de birou
Clasificare suplimentară (cpv): 30174000 Maşini de fabricat etichete, 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 30232110 Imprimante laser, 30232150 Imprimante cu jet de cerneală, 30237450 Tablete grafice, 38652120 Videoproiectoare, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice, 48218000 Pachete software pentru gestionarea licenţelor, 48219100 Pachete software pentru poartă (gateway), 48219500 Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter
Identificator intern: 12
Clasificarea principală (cpv): 32330000 Aparate audio şi video de înregistrare şi redare
Clasificare suplimentară (cpv): 32550000 Echipament telefonic, 38652100 Aparate de proiecţie, 48952000 Sistem de sonorizare
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 3127476/2026/6438
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Sklop: LOT-0002
Naslov: Lot 2 - Instrumentar medical
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Lot 3 - Electrocardiograf
Notranji identifikator: 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33123200 Naprave za elektrokardiografijo
Sklop: LOT-0004
Naslov: Lot 4 - Mobilier funcții conexe
Notranji identifikator: 4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39155000 Pohištvo za knjižnice
Dodatna klasifikacija (cpv): 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva, 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police
Sklop: LOT-0005
Naslov: Lot 5 - Mobilier farmacie
Notranji identifikator: 5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 37420000 Oprema za telovadnice
Dodatna klasifikacija (cpv): 33154000 Naprave za mehanoterapijo
Sklop: LOT-0007
Naslov: Lot 7 - Mobilier medical
Notranji identifikator: 7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192150 Terapevtske postelje, 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 39121200 Mize, 39130000 Pisarniško pohištvo
Sklop: LOT-0008
Naslov: Lot 8 - Electrocasnice
Notranji identifikator: 8
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39711362 Mikrovalovne pečice
Dodatna klasifikacija (cpv): 32324000 Televizorji, 33944000 Hladilniki in zamrzovalne skrinje za mrtvašnice, 39711100 Hladilniki in zamrzovalniki, 39713100 Pomivalni stroji, 39713200 Pralni stroji in sušilniki perila, 42717000 Oprema za likanje in zlaganje perila
Sklop: LOT-0009
Naslov: Lot 9 - Curățenie și logistică
Notranji identifikator: 9
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34911100 Ročni vozički
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24955000 Kemična stranišča
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30141200 Namizna računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30174000 Stroji za izdelavo etiket, 30200000 Računalniška oprema in pribor, 30232110 Laserski tiskalniki, 30232150 Inkjet tiskalniki, 30237450 Grafične tablice, 38652120 Video projektorji, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 48218000 Programski paket za upravljanje licenc, 48219100 Programski paket za prehod, 48219500 Programski paket za stikalo ali usmerjevalnik
Sklop: LOT-0012
Naslov: Lot 12 - Sisteme comunicații
Notranji identifikator: 12
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32330000 Aparati za snemanje in reprodukcijo zvoka in slike
Dodatna klasifikacija (cpv): 32550000 Telefonska oprema, 38652100 Projektorji, 48952000 Sistemi za obveščanje potnikov