2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawę mięsa czerwonego dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r.
Описание: 1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa mięsa czerwonego dla 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu oraz jednostek będących na jej zaopatrzeniu w 2026 r. 2.Nazwa i kod zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: CPV: 15110000 - 2 – mięso. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ i umowy. 4.Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 1 do SWZ i umowy.
Вътрешен идентификатор: 20/PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15110000 Месо
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa mięsa czerwonego dla JW. Radom.
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ i umowy. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nie uregulowanych zapisami w załączniku nr 1 do SWZ i umowy.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 20/PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15110000 Maso
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 20/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 20/PN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15110000 Carne
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 20/PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15110000 Liha
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 20/PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15110000 Liha
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 20/PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15110000 Meat
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 20/PN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15110000 Carne
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 20/PN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15110000 Mėsa
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 20/PN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15110000 Gaļa
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 20/PN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15110000 Laħam
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20/PN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15110000 Vlees
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 20/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15110000 Mięso
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 20/PN/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15110000 Carne
5. Lot
Lot: LOT-0001
425373-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor20/PN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15110000 Mäso
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 20/PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15110000 Meso
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 20/PN/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001