See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC
Описание: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC CPV oznaka i naziv: 45454100-5 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Вътрешен идентификатор: 989-2026-EVV
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45454100 Строителни работи по реставрация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
425463-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor989-2026-EVV
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45454100 Rekonstrukce budov
5. Část
ČástLOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 989-2026-EVV
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45454100 Restaurering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 989-2026-EVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
425463-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno989-2026-EVV
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoOtvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45454100 Trabajos de restauración
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 989-2026-EVV
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45454100 Restaureerimistööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 989-2026-EVV
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45454100 Travaux de réfection
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 989-2026-EVV
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45454100 Restoration work
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 989-2026-EVV
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45454100 Radovi na obnovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
425463-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius989-2026-EVV
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiOtvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45454100 Restauravimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Iekšējais identifikators: 989-2026-EVV
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45454100 Atjaunošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: 989-2026-EVV
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45454100 Restauratiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000