2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro y transporte de traviesas para construcción de la variante de Rincón de Soto. Línea Castejón – Logroño (La Rioja)
Описание: Suministro y transporte de traviesas para construcción de la variante de Rincón de Soto. Línea Castejón – Logroño (La Rioja)
Вътрешен идентификатор: 3.25/06510.0070
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34947100 Траверси
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 3.25/06510.0070
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34947100 Pražce
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 3.25/06510.0070
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34947100 Sveller
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
425488-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό3.25/06510.0070
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34947100 Διασυνδετικές δοκοί
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Internal identifier: 3.25/06510.0070
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34947100 Sleepers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 3.25/06510.0070
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34947100 Ratapölkyt
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 3.25/06510.0070
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34947100 Pragovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 3.25/06510.0070
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34947100 Talpfák
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 3.25/06510.0070
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34947100 Traverse
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 3.25/06510.0070
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34947100 Pabėgiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Interne identificatiecode: 3.25/06510.0070
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34947100 Spoorbielsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 3.25/06510.0070
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34947100 Podkłady
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 3.25/06510.0070
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34947100 Traverse
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 3.25/06510.0070
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34947100 Podvaly
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 3.25/06510.0070
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34947100 Pragovi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001