2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dobava ognjevarnih omar
Описание: Dobava ognjevarnih omar, sklop 1: Omara za varno shranjevanje akumulatorskih baterij, sklop 2: Ognjevarna omara za nevarne snovi
Вътрешен идентификатор: 000115/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44421700 Кутии и каси
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Omara za varno shranjevanje akumulatorskih baterij
Описание: Sklop 1: Omara za varno shranjevanje akumulatorskih baterij
Вътрешен идентификатор: 493214
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Ognjevarna omara za nevarne snovi
Описание: Sklop 2: Ognjevarna omara za nevarne snovi
Вътрешен идентификатор: 493215
2. Řízení
Řízení
Název: Dobava ognjevarnih omar
Interní identifikátor: 000115/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44421700 Krabice a skříňky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 493214
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 493215
2. Procedure
Procedure
Titel: Dobava ognjevarnih omar
Intern ID: 000115/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44421700 Skabe, bokse, pengekasser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 493214
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 493215
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dobava ognjevarnih omar
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 000115/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44421700 Κουτιά και θυρίδες φύλαξης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493214
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493215
425491-2026 - Licitación
Eslovenia – Cajas y taquillas – Dobava ognjevarnih omar
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDobava ognjevarnih omar
Identificador interno000115/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 44421700 Cajas y taquillas
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno493214
LoteLOT-0002
TítuloOgnjevarna omara za nevarne snovi
Identificador interno493215
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Dobava ognjevarnih omar
Sisemine tunnus: 000115/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44421700 Karbid/kastid ja hoiukapid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 493214
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 493215
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Dobava ognjevarnih omar
Sisäinen tunniste: 000115/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44421700 Laatikot ja lukittavat lokerot
Sisäinen tunniste: 493214
Sisäinen tunniste: 493215
2. Procédure
Procédure
Titre: Dobava ognjevarnih omar
Identifiant interne: 000115/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44421700 Consignes et coffres
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 493214
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 493215
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dobava ognjevarnih omar
Interna identifikacijska oznaka: 000115/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44421700 Kutije i ormarići
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 493214
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 493215
425491-2026 - Gara
Slovenia – Scatole e armadietti – Dobava ognjevarnih omar
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDobava ognjevarnih omar
Identificativo interno000115/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 44421700 Scatole e armadietti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno493214
LottoLOT-0002
TitoloOgnjevarna omara za nevarne snovi
Identificativo interno493215
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Dobava ognjevarnih omar
Vidaus identifikatorius: 000115/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44421700 Dėžės ir užrakinamosios spintelės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 493214
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 493215
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Dobava ognjevarnih omar
Identifikatur intern: 000115/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44421700 Kaxex u lokers
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 493214
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 493215
Interne identificatiecode: 000115/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44421700 Kisten en afsluitbare kasten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 493214
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 493215
2. Procedimento
Procedimento
Título: Dobava ognjevarnih omar
Identificador interno: 000115/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44421700 Caixas e cacifos
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 493214
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 493215
2. Postup
Postup
Názov: Dobava ognjevarnih omar
Interný identifikátor: 000115/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44421700 Škatule a schránky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 493214
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 493215
425491-2026 - Javni razpis
Slovenija – Škatle in omarice – Dobava ognjevarnih omar
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
NaslovDobava ognjevarnih omar
Notranji identifikator000115/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44421700 Škatle in omarice
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator493214
SklopLOT-0002
NaslovOgnjevarna omara za nevarne snovi
Notranji identifikator493215
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 000115/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44421700 Lådor och skåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 493214
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 493215