See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup samochodu specjalistycznego na bazie auta terenowego z zabudową dla KWP w Rzeszowie w ramach realizowanego projektu "Skuteczni w kryzysie" dofinansowanego z Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu specjalistycznego na bazie auta terenowego z zabudową dla KWP w Rzeszowie w ramach realizacji projektu ,,Skuteczni w kryzysie”. 2. Zamówienie jest współfinansowane ze środków UE w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027; wydatki ponoszone w ramach umowy odpowiadają zasadom kwalifikowalności wydatków określonym w odpowiednich wytycznych instytucji zarządzającej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: ZP/27/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34114000 Превозни средства със специално предназначение
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Количество: 1 брой
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/27/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114000 Specializovaná vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Množství: 1 kus
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/27/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34114000 Specialkøretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Mængde: 1 styk
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/27/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34114000 Ειδικά οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Internal identifier: ZP/27/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/27/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34114000 Vehículos especiales
5. Lote
Lote: LOT-0001
Cantidad: 1 pieza
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/27/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114000 Erisõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 1 tükk
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/27/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114000 Erikoisajoneuvot
Määrä: 1 kappale
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/27/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 1 píosa
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/27/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114000 Vozila za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Količina: 1 komad
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/27/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34114000 Különleges célú járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 1 darab
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/27/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34114000 Autovetture speciali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Quantità: 1 pezzo
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/27/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114000 Specialiosios transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiekis: 1 vienetas
Iekšējais identifikators: ZP/27/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114000 Īpaša lietojuma transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 1 gabals
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/27/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114000 Vetturi speċjalizzati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Kwantità: 1 biċċa
Wewnętrzny identyfikator: ZP/27/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114000 Pojazdy specjalne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 1 sztuka
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114000 Veículos para usos especiais
Quantidade: 1 artigo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/27/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34114000 Vehicule cu utilizare specială
Cantitate: 1 unitate
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/27/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34114000 Špeciálne vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Množstvo: 1 kus
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP/27/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114000 Specialna vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Količina: 1 kos
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP/27/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 1 stycke