See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia: część I – Rejon w Gnieźnie, w latach 2026-2030 część II – Rejon w Kępnie, w latach 2026-2030; część III – Rejon w Koninie, w latach 2026-2030; część IV – Rejon w Nowym Tomyślu, w latach 2026-2030
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót i usług całorocznego, kompleksowego bieżącego letniego i zimowego utrzymania obiektów inżynierskich na drogach krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Poznaniu w latach 2026 - 2030
Вътрешен идентификатор: OPO.D-3.2421.16.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą).* 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7.Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45221111 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на пътни мостове
Допълнителна класификация (cpv): 45233141 Работи по поддръжане на пътища, 45442200 Работи по нанасяне на антикорозионни покрития
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia ; część I Rejon w Gnieźnie, w latach 2026-2030
Описание: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 1 Rejon w Gnieźnie, w latach 2026-2030
Вътрешен идентификатор: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia ; część II Rejon w Kępnie, w latach 2026-2030
Описание: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 2 Rejon w Kępnie, w latach 2026-2030
Вътрешен идентификатор: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia ; część III Rejon w Koninie, w latach 2026-2030
Описание: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 3 Rejon w Koninie, w latach 2026-2030
Вътрешен идентификатор: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia ; część IV Rejon w Nowym Tomyślu, w latach 2026-2030
Описание: Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 4 Rejon w Nowym Tomyślu, w latach 2026-2030
Вътрешен идентификатор: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: OPO.D-3.2421.16.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45221111 Výstavba silničních mostů
Další klasifikace (cpv): 45233141 Práce na údržbě silnic, 45442200 Aplikace antikorozních nátěrů
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
425537-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern IDOPO.D-3.2421.16.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i proceduren1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą).* 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7.Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu.  Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45221111 Anlægsarbejde: veje
Supplerende klassifikation (cpv): 45233141 Vejvedligeholdelse, 45442200 Påføring af korrosionsbeskyttende lag
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
DelkontraktLOT-0003
Intern IDOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
DelkontraktLOT-0004
Intern IDOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OPO.D-3.2421.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OPO.D-3.2421.16.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45221111 Κατασκευαστικές εργασίες για οδικές γέφυρες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233141 Εργασίες συντήρησης οδών, 45442200 Εργασίες εφαρμογής αντιδιαβρωτικών επικαλύψεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OPO.D-3.2421.16.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45221111 Maanteesildade ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233141 Teehooldustööd, 45442200 Korrosioonivastase vahendiga katmine
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
425537-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteOPO.D-3.2421.16.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45221111 Maantiesiltojen rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233141 Teiden kunnossapitotyöt, 45442200 Ruostesuojaustyöt
OsaLOT-0001
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
425537-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Travaux de construction de ponts routiers – Bieżące utrzymanie obiektów inżynierskich GDDKiA Oddział w Poznaniu z podziałem na cztery części zamówienia: część I – Rejon w Gnieźnie, w latach 2026-2030 część II – Rejon w Kępnie, w latach 2026-2030; część III – Rejon w Koninie, w latach 2026-2030; część IV – Rejon w Nowym Tomyślu, w latach 2026-2030
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneOPO.D-3.2421.16.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą).* 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7.Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7powyżej. 10. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu.  Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych.
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45221111 Travaux de construction de ponts routiers
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233141 Travaux d'entretien routier, 45442200 Travaux d'application de revêtements anticorrosion
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
LotLOT-0002
Identifiant interneOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
LotLOT-0003
Identifiant interneOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
LotLOT-0004
Identifiant interneOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OPO.D-3.2421.16.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45221111 Road bridge construction work
Aicmiú breise (cpv): 45233141 Road-maintenance works, 45442200 Application work of anti-corrosive coatings
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: OPO.D-3.2421.16.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45221111 Građevinski radovi na cestovnom mostu
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233141 Radovi na održavanju cesta, 45442200 Radovi nanošenja antikorozivnih premaza
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: OPO.D-3.2421.16.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45221111 Közúti híd építése
További osztályozás (cpv): 45233141 Közútkarbantartás, 45442200 Korrózióvédő bevonat felvitele
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OPO.D-3.2421.16.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45221111 Lavori di costruzione di ponti stradali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45233141 Lavori di manutenzione stradale, 45442200 Lavori di applicazione di rivestimenti anticorrosivi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: OPO.D-3.2421.16.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45221111 Autotilta celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233141 Ceļu uzturēšanas darbi, 45442200 Pretkorozijas segumu uzklāšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: OPO.D-3.2421.16.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45221111 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet tat-toroq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233141 Xogħlijiet tal-manutenzjoni tat-toroq, 45442200 Xogħol ta’ l-applikar ta’ kisi ta’ kontra s-sadid
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
Wewnętrzny identyfikator: OPO.D-3.2421.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45221111 Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233141 Roboty w zakresie konserwacji dróg, 45442200 Nakładanie powłok antykorozyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
425537-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoOPO.D-3.2421.16.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45221111 Construção de ponte rodoviária
Classificação adicional (cpv): 45233141 Manutenção de estradas, 45442200 Aplicação de revestimentos anticorrosivos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
LoteLOT-0002
Identificador internoOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
LoteLOT-0003
Identificador internoOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
LoteLOT-0004
Identificador internoOPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45221111 Lucrări de construcţii de poduri rutiere
Clasificare suplimentară (cpv): 45233141 Lucrări de întreţinere a drumurilor, 45442200 Lucrări de aplicare de acoperitoare anticorozive
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45221111 Stavebné práce na cestných mostoch
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233141 Práce na údržbe ciest, 45442200 Nanášanie protikoróznych vrstiev
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45221111 Gradbena dela na cestnem mostu
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233141 Vzdrževalna dela na cestah, 45442200 Nanašanje protikorozivnih premazov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OPO.D-3.2421.16.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45221111 Byggnation av vägbro
Ytterligare klassificering (cpv): 45233141 Väghållning, 45442200 Påstrykning av rostskyddsöverdrag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: OPO.D-3.2421.16.2026 cz. 4