425580-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSerwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 64 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1a oraz Załącznik nr 1b. Kod CPV - 50400000-9 – Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
Вътрешен идентификаторNLZ.2026.271.47
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść nr 1 Przeglądy techniczne i naprawy: System robota chirurgicznego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 64 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1b do SWZ.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść nr 2 Przeglądy techniczne oraz naprawy: Aparat do odzyskiwania masy krwinkowej
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCzęść nr 3 Przeglądy techniczne i naprawy: Diatermia, Odciąg dymów pooperacyjnych
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCzęść nr 4 Przeglądy techniczne i naprawy: Neuromonitoring nerwu twarzowego, Sprzęt do neuromonitoringu do oceny uszkodzeń w zakresie kręgosłupa i nerwów rdzeniowych
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCzęść nr 5 Legalizacja i naprawy: Waga, Waga niemowlęca, waga analityczna, Waga krzesełkowa
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCzęść nr 6 Przeglądy techniczne i naprawy: Mobilny robot rehabilitacyjny górnych partii ciała, Moduł przygotowania do terapii, Stacjonarny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych, Urządzenie do terapii stopy opadającej metodą FES
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеCzęść nr 7 Przeglądy techniczne i naprawy: Stacja czyszcząca do łóżek
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеCzęść nr 8 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat EKG
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеCzęść nr 9 Przeglądy techniczne i naprawy: Autorefraktometr, Lampa szczelinowa, Tonometr
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеCzęść nr 10 Przeglądy techniczne i naprawy: Zintegrowany system AV Sali operacyjnej TYP A, Zintegrowany system AV sali operacyjnej TYP B
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеCzęść nr 11 Przeglądy techniczne i naprawy: Analizator
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеCzęść nr 12 Przeglądy techniczne i naprawy: System trójwymiarowy
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеCzęść nr 13 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do znieczulania, Monitor parametrów krytycznych (+ moduł transportowy), System telmetrii, Nadajnik telemetryczny, Stacja centralnego nadzoru, Defibrylator
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеCzęść nr 14 Przeglądy techniczne i naprawy: System rejestracji elektrofizjologicznej
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеCzęść nr 15 Przeglądy techniczne i naprawy: Respirator dziecięcy
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеCzęść nr 16 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do pomiaru przepływu krwi w bypassach
Обособена позицияLOT-0017
ЗаглавиеCzęść nr 17 Przeglądy techniczne i naprawy: Oksymetr mózgowy
Обособена позицияLOT-0018
ЗаглавиеCzęść nr 18 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do ekstrakcji kwasu nukleinowego i PCR
Обособена позицияLOT-0019
ЗаглавиеCzęść nr 19 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do badań urodynamicznych
Обособена позицияLOT-0020
ЗаглавиеCzęść nr 20 Przeglądy techniczne i naprawy: Automatyczny aparat do oceny stężenia antybiotyku
Обособена позицияLOT-0021
ЗаглавиеCzęść nr 21 Przeglądy techniczne: Stół operacyjny
Обособена позицияLOT-0022
ЗаглавиеCzęść nr 22 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do oceny podobieństwa drobnoustrojów
Обособена позицияLOT-0023
ЗаглавиеCzęść nr 23 Przeglądy techniczne: Cytometr przepływowy
Обособена позицияLOT-0024
ЗаглавиеCzęść nr 24 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektromanometrii układu moczowego, Aparat do biofeedbacku, Fotel urodynamiczny
Обособена позицияLOT-0025
ЗаглавиеCzęść nr 25 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do zabiegów elektrowstrząsowych
Обособена позицияLOT-0026
ЗаглавиеCzęść nr 26 Przeglądy techniczne i naprawy: Dynamiczny system odciążający do nauki chodzenia, Wirówka
Обособена позицияLOT-0027
ЗаглавиеCzęść nr 27 Przeglądy techniczne i naprawy: Mikroskop
Обособена позицияLOT-0028
ЗаглавиеCzęść nr 28 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat USG
Обособена позицияLOT-0029
ЗаглавиеCzęść nr 29 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat USG
Обособена позицияLOT-0030
ЗаглавиеCzęść nr 30 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do elektroterapii
Обособена позицияLOT-0031
ЗаглавиеCzęść nr 31 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat EKG Elektrokardiograf
Обособена позицияLOT-0032
ЗаглавиеCzęść nr 32 Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa infuzyjna strzykawkowe, Pompa objętościowa, Pompa strzykawkowe, Stacje dokujące
Обособена позицияLOT-0033
ЗаглавиеCzęść nr 33 Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa infuzyjna objętościowa
Обособена позицияLOT-0034
ЗаглавиеCzęść nr 34 Przeglądy techniczne i naprawy: Detektor promieniowa gamma
Обособена позицияLOT-0035
ЗаглавиеCzęść nr 35 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat do hipotermii wewnątrznaczyniowej
Обособена позицияLOT-0036
ЗаглавиеCzęść nr 36 Przeglądy techniczne i naprawy: Centrala monitorująca
Обособена позицияLOT-0037
ЗаглавиеCzęść nr 37 Przeglądy techniczne oraz naprawy: Aparat do krążenia pozaustrojowego, Aparat do odzyskiwania czystej masy erytrocytarnej, Pompa centryfugalna
Обособена позицияLOT-0038
ЗаглавиеCzęść nr 38 Przeglądy techniczne i naprawy: Laser dopplerowski
Обособена позицияLOT-0039
ЗаглавиеCzęść nr 39 Przeglądy techniczne i naprawy: Defibrylator
Обособена позицияLOT-0040
ЗаглавиеCzęść nr 40 Przeglądy techniczne i naprawy: System NBI do diagnostyki ambulatoryjnej, System operacyjny NBI, Tor wizyjny, System endoskopowy, Wideolaryngoskop
Обособена позицияLOT-0041
ЗаглавиеCzęść nr 41 Przeglądy techniczne i naprawy: Defibrylator
Обособена позицияLOT-0042
ЗаглавиеCzęść nr 42 Przeglądy techniczne i naprawy: Nieinwazyjny monitor hemodynamiki serca, System nieinwazyjnego wsparcia oddechowego dla noworodków, Respirator oscylacyjny wysokiej częstotliwości
Обособена позицияLOT-0043
ЗаглавиеCzęść nr 43 Przeglądy techniczne i naprawy: 8 stanowiskowy system z automatycznym pomiarem ciśnienia
Обособена позицияLOT-0044
ЗаглавиеCzęść nr 44 Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor funkcji życiowych
Обособена позицияLOT-0045
ЗаглавиеCzęść nr 45 Przeglądy techniczne i naprawy: Monitor funkcji życiowych
Обособена позицияLOT-0046
ЗаглавиеCzęść nr 46 Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa infuzyjna
Обособена позицияLOT-0047
ЗаглавиеCzęść nr 47 Przeglądy techniczne: Narzędzia chirurgiczne
Обособена позицияLOT-0048
ЗаглавиеCzęść nr 48 Przeglądy techniczne i naprawy: Pojemnik do przechowywania i transportu narządów
Обособена позицияLOT-0049
ЗаглавиеCzęść nr 49 Przeglądy techniczne i naprawy: Kalorymetr powietrzny, Fiberoskop
Обособена позицияLOT-0050
ЗаглавиеCzęść nr 50 Przeglądy techniczne i naprawy: Strzykawka automatyczna
Обособена позицияLOT-0051
ЗаглавиеCzęść nr 51 Przeglądy techniczne i naprawy: Bieżnia rehabilitacyjna
Обособена позицияLOT-0052
ЗаглавиеCzęść nr 52 Przeglądy techniczne i naprawy: Stół operacyjny
Обособена позицияLOT-0053
ЗаглавиеCzęść nr 53 Przeglądy techniczne i naprawy: Stół sekcyjny
Обособена позицияLOT-0054
ЗаглавиеCzęść nr 54 Przeglądy techniczne i naprawy: Łóżko do intensywnej terapii, Łóżko elektryczne, Łóżko szpitalne
Обособена позицияLOT-0055
ЗаглавиеCzęść nr 55 Przeglądy techniczne i naprawy: Łóżko rehabilitacyjne
Обособена позицияLOT-0056
ЗаглавиеCzęść nr 56 Testy specjalistyczne: Tomograf komputerowy, Aparat RTG
Обособена позицияLOT-0057
ЗаглавиеCzęść nr 57 Przeglądy techniczne i naprawy: Pompa centryfugalna do omijającego krążenia żylno - żylnego
Обособена позицияLOT-0058
ЗаглавиеCzęść nr 58 Przeglądy techniczne i naprawy: Aparat OCT - tomograf okulistyczny
Обособена позицияLOT-0059
ЗаглавиеCzęść nr 59 Przeglądy techniczne i naprawy: Komora laminarna
Обособена позицияLOT-0060
ЗаглавиеCzęść nr 60 Przeglądy techniczne i naprawy: Laser urologiczny
Обособена позицияLOT-0061
ЗаглавиеCzęść nr 61 Naprawy: Łóżko szpitalne zwykłe
Обособена позицияLOT-0062
ЗаглавиеCzęść nr 62 Naprawy: Łóżko szpitalne
Обособена позицияLOT-0063
ЗаглавиеCzęść nr 63 Naprawy/regeneracja: Pęseta, Imadło, Mikro nożyczki, Nożyczki, Inne niż ww.
Обособена позицияLOT-0064
ЗаглавиеCzęść nr 64 Naprawy: Aparat EEG
425580-2026 - Zadávání
Polsko – Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorNLZ.2026.271.47
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
5. Část
ČástLOT-0001
ČástLOT-0002
ČástLOT-0003
ČástLOT-0004
ČástLOT-0005
ČástLOT-0006
ČástLOT-0007
ČástLOT-0008
ČástLOT-0009
ČástLOT-0010
ČástLOT-0011
ČástLOT-0012
ČástLOT-0013
ČástLOT-0014
ČástLOT-0015
ČástLOT-0016
ČástLOT-0017
ČástLOT-0018
ČástLOT-0019
ČástLOT-0020
ČástLOT-0021
ČástLOT-0022
ČástLOT-0023
ČástLOT-0024
ČástLOT-0025
ČástLOT-0026
ČástLOT-0027
ČástLOT-0028
ČástLOT-0029
ČástLOT-0030
ČástLOT-0031
ČástLOT-0032
ČástLOT-0033
ČástLOT-0034
ČástLOT-0035
ČástLOT-0036
ČástLOT-0037
ČástLOT-0038
ČástLOT-0039
ČástLOT-0040
ČástLOT-0041
ČástLOT-0042
ČástLOT-0043
ČástLOT-0044
ČástLOT-0045
ČástLOT-0046
ČástLOT-0047
ČástLOT-0048
ČástLOT-0049
ČástLOT-0050
ČástLOT-0051
ČástLOT-0052
ČástLOT-0053
ČástLOT-0054
ČástLOT-0055
ČástLOT-0056
ČástLOT-0057
ČástLOT-0058
ČástLOT-0059
ČástLOT-0060
ČástLOT-0061
ČástLOT-0062
ČástLOT-0063
ČástLOT-0064
NázevCzęść nr 64 Naprawy: Aparat EEG
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: NLZ.2026.271.47
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024
Los: LOT-0025
Los: LOT-0026
Los: LOT-0027
Los: LOT-0028
Los: LOT-0029
Los: LOT-0030
Los: LOT-0031
Los: LOT-0032
Los: LOT-0033
Los: LOT-0034
Los: LOT-0035
Los: LOT-0036
Los: LOT-0037
Los: LOT-0038
Los: LOT-0039
Los: LOT-0040
Los: LOT-0041
Los: LOT-0042
Los: LOT-0043
Los: LOT-0044
Los: LOT-0045
Los: LOT-0046
Los: LOT-0047
Los: LOT-0048
Los: LOT-0049
Los: LOT-0050
Los: LOT-0051
Los: LOT-0052
Los: LOT-0053
Los: LOT-0054
Los: LOT-0055
Los: LOT-0056
Los: LOT-0057
Los: LOT-0058
Los: LOT-0059
Los: LOT-0060
Los: LOT-0061
Los: LOT-0062
Los: LOT-0063
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64 Naprawy: Aparat EEG
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: NLZ.2026.271.47
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Lot: LOT-0033
Lot: LOT-0034
Lot: LOT-0035
Lot: LOT-0036
Lot: LOT-0037
Lot: LOT-0038
Lot: LOT-0039
Lot: LOT-0040
Lot: LOT-0041
Lot: LOT-0042
Lot: LOT-0043
Lot: LOT-0044
Lot: LOT-0045
Lot: LOT-0046
Lot: LOT-0047
Lot: LOT-0048
Lot: LOT-0049
Lot: LOT-0050
Lot: LOT-0051
Lot: LOT-0052
Lot: LOT-0053
Lot: LOT-0054
Lot: LOT-0055
Lot: LOT-0056
Lot: LOT-0057
Lot: LOT-0058
Lot: LOT-0059
Lot: LOT-0060
Lot: LOT-0061
Lot: LOT-0062
Lot: LOT-0063
Lot: LOT-0064
Title: Część nr 64 Naprawy: Aparat EEG
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: NLZ.2026.271.47
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Grupa: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
Grupa: LOT-0020
Grupa: LOT-0021
Grupa: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Grupa: LOT-0025
Grupa: LOT-0026
Grupa: LOT-0027
Grupa: LOT-0028
Grupa: LOT-0029
Grupa: LOT-0030
Grupa: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Grupa: LOT-0033
Grupa: LOT-0034
Grupa: LOT-0035
Grupa: LOT-0036
Grupa: LOT-0037
Grupa: LOT-0038
Grupa: LOT-0039
Grupa: LOT-0040
Grupa: LOT-0041
Grupa: LOT-0042
Grupa: LOT-0043
Grupa: LOT-0044
Grupa: LOT-0045
Grupa: LOT-0046
Grupa: LOT-0047
Grupa: LOT-0048
Grupa: LOT-0049
Grupa: LOT-0050
Grupa: LOT-0051
Grupa: LOT-0052
Grupa: LOT-0053
Grupa: LOT-0054
Grupa: LOT-0055
Grupa: LOT-0056
Grupa: LOT-0057
Grupa: LOT-0058
Grupa: LOT-0059
Grupa: LOT-0060
Grupa: LOT-0061
Grupa: LOT-0062
Grupa: LOT-0063
Grupa: LOT-0064
Naslov: Część nr 64 Naprawy: Aparat EEG
425580-2026 - Gara
Polonia – Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoNLZ.2026.271.47
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
LottoLOT-0007
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
LottoLOT-0010
LottoLOT-0011
LottoLOT-0012
LottoLOT-0013
LottoLOT-0014
LottoLOT-0015
LottoLOT-0016
LottoLOT-0017
LottoLOT-0018
LottoLOT-0019
LottoLOT-0020
LottoLOT-0021
LottoLOT-0022
LottoLOT-0023
LottoLOT-0024
LottoLOT-0025
LottoLOT-0026
LottoLOT-0027
LottoLOT-0028
LottoLOT-0029
LottoLOT-0030
LottoLOT-0031
LottoLOT-0032
LottoLOT-0033
LottoLOT-0034
LottoLOT-0035
LottoLOT-0036
LottoLOT-0037
LottoLOT-0038
LottoLOT-0039
LottoLOT-0040
LottoLOT-0041
LottoLOT-0042
LottoLOT-0043
LottoLOT-0044
LottoLOT-0045
LottoLOT-0046
LottoLOT-0047
LottoLOT-0048
LottoLOT-0049
LottoLOT-0050
LottoLOT-0051
LottoLOT-0052
LottoLOT-0053
LottoLOT-0054
LottoLOT-0055
LottoLOT-0056
LottoLOT-0057
LottoLOT-0058
LottoLOT-0059
LottoLOT-0060
LottoLOT-0061
LottoLOT-0062
LottoLOT-0063
LottoLOT-0064
TitoloCzęść nr 64 Naprawy: Aparat EEG
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NLZ.2026.271.47
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pirkimo dalis: LOT-0057
Pirkimo dalis: LOT-0058
Pirkimo dalis: LOT-0059
Pirkimo dalis: LOT-0060
Pirkimo dalis: LOT-0061
Pirkimo dalis: LOT-0062
Pirkimo dalis: LOT-0063
Pirkimo dalis: LOT-0064
Pavadinimas: Część nr 64 Naprawy: Aparat EEG
425580-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internNLZ.2026.271.47
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
LottLOT-0008
LottLOT-0009
LottLOT-0010
LottLOT-0011
LottLOT-0012
LottLOT-0013
LottLOT-0014
LottLOT-0015
LottLOT-0016
LottLOT-0017
LottLOT-0018
LottLOT-0019
LottLOT-0020
LottLOT-0021
LottLOT-0022
LottLOT-0023
LottLOT-0024
LottLOT-0025
LottLOT-0026
LottLOT-0027
LottLOT-0028
LottLOT-0029
LottLOT-0030
LottLOT-0031
LottLOT-0032
LottLOT-0033
LottLOT-0034
LottLOT-0035
LottLOT-0036
LottLOT-0037
LottLOT-0038
LottLOT-0039
LottLOT-0040
LottLOT-0041
LottLOT-0042
LottLOT-0043
LottLOT-0044
LottLOT-0045
LottLOT-0046
LottLOT-0047
LottLOT-0048
LottLOT-0049
LottLOT-0050
LottLOT-0051
LottLOT-0052
LottLOT-0053
LottLOT-0054
LottLOT-0055
LottLOT-0056
LottLOT-0057
LottLOT-0058
LottLOT-0059
LottLOT-0060
LottLOT-0061
LottLOT-0062
LottLOT-0063
LottLOT-0064
TitluCzęść nr 64 Naprawy: Aparat EEG
425580-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorNLZ.2026.271.47
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
Część zamówieniaLOT-0005
Część zamówieniaLOT-0006
Część zamówieniaLOT-0007
Część zamówieniaLOT-0008
Część zamówieniaLOT-0009
Część zamówieniaLOT-0010
Część zamówieniaLOT-0011
Część zamówieniaLOT-0012
Część zamówieniaLOT-0013
Część zamówieniaLOT-0014
Część zamówieniaLOT-0015
Część zamówieniaLOT-0016
Część zamówieniaLOT-0017
Część zamówieniaLOT-0018
Część zamówieniaLOT-0019
Część zamówieniaLOT-0020
Część zamówieniaLOT-0021
Część zamówieniaLOT-0022
Część zamówieniaLOT-0023
Część zamówieniaLOT-0024
Część zamówieniaLOT-0025
Część zamówieniaLOT-0026
Część zamówieniaLOT-0027
Część zamówieniaLOT-0028
Część zamówieniaLOT-0029
Część zamówieniaLOT-0030
Część zamówieniaLOT-0031
Część zamówieniaLOT-0032
Część zamówieniaLOT-0033
Część zamówieniaLOT-0034
Część zamówieniaLOT-0035
Część zamówieniaLOT-0036
Część zamówieniaLOT-0037
Część zamówieniaLOT-0038
Część zamówieniaLOT-0039
Część zamówieniaLOT-0040
Część zamówieniaLOT-0041
Część zamówieniaLOT-0042
Część zamówieniaLOT-0043
Część zamówieniaLOT-0044
Część zamówieniaLOT-0045
Część zamówieniaLOT-0046
Część zamówieniaLOT-0047
Część zamówieniaLOT-0048
Część zamówieniaLOT-0049
Część zamówieniaLOT-0050
Część zamówieniaLOT-0051
Część zamówieniaLOT-0052
Część zamówieniaLOT-0053
Część zamówieniaLOT-0054
Część zamówieniaLOT-0055
Część zamówieniaLOT-0056
Część zamówieniaLOT-0057
Część zamówieniaLOT-0058
Część zamówieniaLOT-0059
Część zamówieniaLOT-0060
Część zamówieniaLOT-0061
Część zamówieniaLOT-0062
Część zamówieniaLOT-0063
Część zamówieniaLOT-0064
TytułCzęść nr 64 Naprawy: Aparat EEG
425580-2026 - Súťaž
Poľsko – Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení – Serwis techniczny aparatury i sprzętu medycznego.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátorNLZ.2026.271.47
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50400000 Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
ČasťLOT-0004
ČasťLOT-0005
ČasťLOT-0006
ČasťLOT-0007
ČasťLOT-0008
ČasťLOT-0009
ČasťLOT-0010
ČasťLOT-0011
ČasťLOT-0012
ČasťLOT-0013
ČasťLOT-0014
ČasťLOT-0015
ČasťLOT-0016
ČasťLOT-0017
ČasťLOT-0018
ČasťLOT-0019
ČasťLOT-0020
ČasťLOT-0021
ČasťLOT-0022
ČasťLOT-0023
ČasťLOT-0024
ČasťLOT-0025
ČasťLOT-0026
ČasťLOT-0027
ČasťLOT-0028
ČasťLOT-0029
ČasťLOT-0030
ČasťLOT-0031
ČasťLOT-0032
ČasťLOT-0033
ČasťLOT-0034
ČasťLOT-0035
ČasťLOT-0036
ČasťLOT-0037
ČasťLOT-0038
ČasťLOT-0039
ČasťLOT-0040
ČasťLOT-0041
ČasťLOT-0042
ČasťLOT-0043
ČasťLOT-0044
ČasťLOT-0045
ČasťLOT-0046
ČasťLOT-0047
ČasťLOT-0048
ČasťLOT-0049
ČasťLOT-0050
ČasťLOT-0051
ČasťLOT-0052
ČasťLOT-0053
ČasťLOT-0054
ČasťLOT-0055
ČasťLOT-0056
ČasťLOT-0057
ČasťLOT-0058
ČasťLOT-0059
ČasťLOT-0060
ČasťLOT-0061
ČasťLOT-0062
ČasťLOT-0063
ČasťLOT-0064
NázovCzęść nr 64 Naprawy: Aparat EEG
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: NLZ.2026.271.47
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
Sklop: LOT-0020
Sklop: LOT-0021
Sklop: LOT-0022
Sklop: LOT-0023
Sklop: LOT-0024
Sklop: LOT-0025
Sklop: LOT-0026
Sklop: LOT-0027
Sklop: LOT-0028
Sklop: LOT-0029
Sklop: LOT-0030
Sklop: LOT-0031
Sklop: LOT-0032
Sklop: LOT-0033
Sklop: LOT-0034
Sklop: LOT-0035
Sklop: LOT-0036
Sklop: LOT-0037
Sklop: LOT-0038
Sklop: LOT-0039
Sklop: LOT-0040
Sklop: LOT-0041
Sklop: LOT-0042
Sklop: LOT-0043
Sklop: LOT-0044
Sklop: LOT-0045
Sklop: LOT-0046
Sklop: LOT-0047
Sklop: LOT-0048
Sklop: LOT-0049
Sklop: LOT-0050
Sklop: LOT-0051
Sklop: LOT-0052
Sklop: LOT-0053
Sklop: LOT-0054
Sklop: LOT-0055
Sklop: LOT-0056
Sklop: LOT-0057
Sklop: LOT-0058
Sklop: LOT-0059
Sklop: LOT-0060
Sklop: LOT-0061
Sklop: LOT-0062
Sklop: LOT-0063
Sklop: LOT-0064