Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти, 72267000 Услуги по поддържане и ремонт на софтуер
Място на изпълнение
Държава: Полша
На всяко място в дадена държава
Подновяване
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Supplerende klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester, 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
Udførelsessted
Land: Polen
Hvor som helst i det pågældende land
Fornyelse
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά, 72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Πολωνία
Οπουδήποτε στη συγκεκριμένη χώρα
Γενικές πληροφορίες
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Aicmiú breise (cpv): 72260000 Software-related services, 72267000 Software maintenance and repair services
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
Ní fhorchoimeádtar an rannpháirtíocht.
Ní mór ainmneacha agus cáilíochtaí gairmiúla na mball foirne a thabhairt a shanntar chun an conradh a chomhlíonadh: Ní theastaítear
425596-2026 - Verseny
Lengyelország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Zawarcie umów ramowych na świadczenie usług programistycznych
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímZawarcie umów ramowych na świadczenie usług programistycznych
Leírás1. Przedmiotem zamówienia są usługi programistyczno-wdrożeniowe. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), sporządzonej w postępowaniu, opublikowanej na platformie zakupowej dostępnej pod adresem https://pkpintercity.eb2b.com.pl. Warunki wykonania zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Belső azonosító26/WNP-036496/ITiUP
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
További osztályozás (cpv): 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások, 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72000000 Servizi informatici: consulenza, sviluppo di software, Internet e supporto
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72260000 Servizi connessi al software, 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software
Luogo di esecuzione
Paese: Polonia
Ovunque nel paese in questione
Informazioni generali
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
Classificação adicional (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software, 72267000 Serviços de manutenção e reparação de software
Local de execução
País: Polónia
Em qualquer lugar do país em causa
Informações gerais
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom, 72267000 Služby na údržbu a opravu softvéru
Miesto plnenia
Krajina: Poľsko
Kdekoľvek v danej krajine
Obnovenie
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster, 72267000 Underhåll och reparation av programvara
Leveransplats
Var som helst i det aktuella landet
Förlängning