425615-2026 - Състезателна процедура
Полша – Мрежово оборудване – Modernizacja rdzenia sieci LAN – wymiana urządzeń firewall dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie’
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеModernizacja rdzenia sieci LAN – wymiana urządzeń firewall dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie’
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja rdzenia sieci LAN – wymiana urządzeń firewall dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie, który obejmuje dostawę dwóch urządzeń firewall pracujących w klastrze wraz z instalacją i wdrożeniem.
Вътрешен идентификаторNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 32420000 Мрежово оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеModernizacja rdzenia sieci LAN – wymiana urządzeń firewall dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja rdzenia sieci LAN – wymiana urządzeń firewall dla Narodowego Funduszu Zdrowia Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego z siedzibą w Rzeszowie, który obejmuje dostawę dwóch urządzeń firewall pracujących w klastrze wraz z instalacją i wdrożeniem
425615-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 32420000 Netudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
425615-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
425615-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
425615-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
LotLOT-0001
425615-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32420000 Verkkolaitteisto
5. Osa
OsaLOT-0001
425615-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
5. Grupa
GrupaLOT-0001
425615-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 32420000 Apparecchiature di rete
5. Lotto
LottoLOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32420000 Tīkla iekārtas
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Rzeszowski (PL823)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 2 Mēneši
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32420000 Netwerkuitrusting
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Rzeszowski (PL823)
Land: Polen
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
425615-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32420000 Sieťové zariadenia
5. Časť
ČasťLOT-0001
425615-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32420000 Oprema za omrežje
5. Sklop
SklopLOT-0001
425615-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareNFZ09-WAG-ZP.251.3.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001