425621-2026 - Състезателна процедура
Полша – Ортопедични имплантанти – DOSTAWA PROTE, IMPLANTÓW ORAZ INNYCH WYROBÓW ORTOPEDYCZNYCH Z PODZIAŁEM NA 10 ZADAŃ
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDOSTAWA PROTE, IMPLANTÓW ORAZ INNYCH WYROBÓW ORTOPEDYCZNYCH Z PODZIAŁEM NA 10 ZADAŃ
ОписаниеPRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA JEST DOSTAWA PROTEZ, IMPLANTÓW ORAZ INNYCH WYROBÓW ORTOPEDYCZNYCH Z PODZIAŁEM NA 10 ZADAŃ; 1) Rewizja biodra 2) Protezy biodra 3) Protezy barkowe 4) Endoproteza cementowa stawu kolanowego 5) Systemy rewizyjne stawu biodrowego 6) Endoproteza pierwotna i rewizyjna kolana 7) Złamania około-protezowe 8) Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków śródręcza przedostopia 9) Implanty kolano rewizyjne związane 10) System pulsacyjnego płukania Pulsed - Lavage
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33183100 Ортопедични имплантанти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеREWIZJA BIODRA
ОписаниеREWIZJA BIODRA
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje opcji
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPROTEZA BIODRA
ОписаниеPROTEZA BIODRA
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPROTEZY BARKOWE
ОписаниеPROTEZY BARKOWE
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеENDOPROTEZA CEMENTOWA STAWU KOLANOWEGO
ОписаниеENDOPROTEZA CEMENTOWA STAWU KOLANOWEGO
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
ОписаниеSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеENDOPROTEZA PIERWOTNA I REWIZYJNA KOLANA
ОписаниеENDOPROTEZA PIERWOTNA I REWIZYJNA KOLANA
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
ОписаниеZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеIMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA ZŁAMAŃ W OBRĘBIE KOŚCI PALICZKÓW ŚRÓDRĘCZA PRZEDSTOPIA
ОписаниеIMPLANTY DO ZAOPATRYWANIA ZŁAMAŃ W OBRĘBIE KOŚCI PALICZKÓW ŚRÓDRĘCZA PRZEDSTOPIA
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
ОписаниеIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеSYSTEM PULSACYJNEGO PŁUKANIA PULSED - LAVAGE
ОписаниеSYSTEM PULSACYJNEGO PŁUKANIA PULSED - LAVAGE
425621-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
5. Část
ČástLOT-0001
NázevREWIZJA BIODRA
PopisREWIZJA BIODRA
Možnosti
ČástLOT-0002
NázevPROTEZA BIODRA
PopisPROTEZA BIODRA
ČástLOT-0003
NázevPROTEZY BARKOWE
PopisPROTEZY BARKOWE
ČástLOT-0004
ČástLOT-0005
NázevSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
PopisSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
ČástLOT-0006
ČástLOT-0007
NázevZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
PopisZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
ČástLOT-0008
ČástLOT-0009
NázevIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
PopisIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
ČástLOT-0010
425621-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33183100 Ortopædiske implantater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelREWIZJA BIODRA
BeskrivelseREWIZJA BIODRA
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający nie przewiduje opcji
DelkontraktLOT-0002
TitelPROTEZA BIODRA
BeskrivelsePROTEZA BIODRA
DelkontraktLOT-0003
TitelPROTEZY BARKOWE
BeskrivelsePROTEZY BARKOWE
DelkontraktLOT-0004
DelkontraktLOT-0005
TitelSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
DelkontraktLOT-0006
DelkontraktLOT-0007
TitelZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
BeskrivelseZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
DelkontraktLOT-0008
DelkontraktLOT-0009
TitelIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
DelkontraktLOT-0010
425621-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungREWIZJA BIODRA
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
BeschreibungPROTEZA BIODRA
LosLOT-0003
BeschreibungPROTEZY BARKOWE
LosLOT-0004
LosLOT-0005
LosLOT-0006
LosLOT-0007
BeschreibungZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
LosLOT-0008
LosLOT-0009
LosLOT-0010
425621-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςREWIZJA BIODRA
ΠεριγραφήREWIZJA BIODRA
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνZamawiający nie przewiduje opcji
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςPROTEZA BIODRA
ΠεριγραφήPROTEZA BIODRA
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςPROTEZY BARKOWE
ΠεριγραφήPROTEZY BARKOWE
ΠαρτίδαLOT-0004
ΠαρτίδαLOT-0005
ΠαρτίδαLOT-0006
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
ΠεριγραφήZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
ΠαρτίδαLOT-0008
ΠαρτίδαLOT-0009
ΠαρτίδαLOT-0010
425621-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloREWIZJA BIODRA
DescripciónREWIZJA BIODRA
Opciones
Descripción de las opcionesZamawiający nie przewiduje opcji
LoteLOT-0002
TítuloPROTEZA BIODRA
DescripciónPROTEZA BIODRA
LoteLOT-0003
TítuloPROTEZY BARKOWE
DescripciónPROTEZY BARKOWE
LoteLOT-0004
LoteLOT-0005
LoteLOT-0006
LoteLOT-0007
TítuloZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
DescripciónZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
LoteLOT-0008
LoteLOT-0009
LoteLOT-0010
425621-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183100 Ortopediset implantit
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiREWIZJA BIODRA
KuvausREWIZJA BIODRA
Optiot
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiPROTEZA BIODRA
KuvausPROTEZA BIODRA
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiPROTEZY BARKOWE
KuvausPROTEZY BARKOWE
OsaLOT-0004
OsaLOT-0005
OsaLOT-0006
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
KuvausZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
OsaLOT-0008
OsaLOT-0009
OsaLOT-0010
425621-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33183100 Implants orthopédiques
5. Lot
LotLOT-0001
TitreREWIZJA BIODRA
DescriptionREWIZJA BIODRA
Options
Description des optionsZamawiający nie przewiduje opcji
LotLOT-0002
TitrePROTEZA BIODRA
DescriptionPROTEZA BIODRA
LotLOT-0003
TitrePROTEZY BARKOWE
DescriptionPROTEZY BARKOWE
LotLOT-0004
LotLOT-0005
TitreSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
LotLOT-0006
LotLOT-0007
TitreZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
DescriptionZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
LotLOT-0008
LotLOT-0009
TitreIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
LotLOT-0010
425621-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealREWIZJA BIODRA
Cur síosREWIZJA BIODRA
Roghanna
Cur síos ar na roghannaZamawiający nie przewiduje opcji
LuchtógLOT-0002
TeidealPROTEZA BIODRA
Cur síosPROTEZA BIODRA
LuchtógLOT-0003
TeidealPROTEZY BARKOWE
Cur síosPROTEZY BARKOWE
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
LuchtógLOT-0007
TeidealZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
Cur síosZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
LuchtógLOT-0008
LuchtógLOT-0009
LuchtógLOT-0010
425621-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloREWIZJA BIODRA
DescrizioneREWIZJA BIODRA
Opzioni
Descrizione delle opzioniZamawiający nie przewiduje opcji
LottoLOT-0002
TitoloPROTEZA BIODRA
DescrizionePROTEZA BIODRA
LottoLOT-0003
TitoloPROTEZY BARKOWE
DescrizionePROTEZY BARKOWE
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
LottoLOT-0007
TitoloZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
DescrizioneZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
LottoLOT-0008
LottoLOT-0009
LottoLOT-0010
425621-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
BeschrijvingREWIZJA BIODRA
Opties
Beschrijving van de optiesZamawiający nie przewiduje opcji
PerceelLOT-0002
BeschrijvingPROTEZA BIODRA
PerceelLOT-0003
BeschrijvingPROTEZY BARKOWE
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
PerceelLOT-0006
PerceelLOT-0007
BeschrijvingZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
PerceelLOT-0008
PerceelLOT-0009
PerceelLOT-0010
425621-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
DescriçãoREWIZJA BIODRA
Opções
DescriçãoPROTEZA BIODRA
DescriçãoPROTEZY BARKOWE
DescriçãoZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
425621-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice
TitluREWIZJA BIODRA
DescriereREWIZJA BIODRA
Opțiuni
TitluPROTEZA BIODRA
DescrierePROTEZA BIODRA
TitluPROTEZY BARKOWE
DescrierePROTEZY BARKOWE
TitluSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
TitluZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
DescriereZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
TitluIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
425621-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33183100 Ortopedski vsadki
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovREWIZJA BIODRA
OpisREWIZJA BIODRA
SklopLOT-0002
NaslovPROTEZA BIODRA
OpisPROTEZA BIODRA
SklopLOT-0003
NaslovPROTEZY BARKOWE
OpisPROTEZY BARKOWE
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
OpisSYSTEMY REWIZYJNE STAWU BIODROWEGO
SklopLOT-0006
SklopLOT-0007
NaslovZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
OpisZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
SklopLOT-0008
SklopLOT-0009
OpisIMPLANTY KOLANO REWIZYJNE ZWIĄZANE
SklopLOT-0010
425621-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33183100 Ortopediska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningREWIZJA BIODRA
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie przewiduje opcji
Del (anbudsområde)LOT-0002
BeskrivningPROTEZA BIODRA
Del (anbudsområde)LOT-0003
BeskrivningPROTEZY BARKOWE
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006
Del (anbudsområde)LOT-0007
BeskrivningZŁAMANIA OKOLO-PROTEZOWE
Del (anbudsområde)LOT-0008
Del (anbudsområde)LOT-0009
Del (anbudsområde)LOT-0010