2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zawarcie umów ramowych na dostawę transformatorów dwuuzwojeniowych 110/15kV AC dla podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa.
Описание: Dostawa obejmuje transformatory energetyczne dwuuzwojeniowe 110/15kV AC (Moc 6,3-40 MVA) oraz opracowanie projektu fabrycznego urządzenia. Zakres zamówienia obejmuje usługę dostawy i rozładunku we wskazane przez Zamawiającego miejsce na terenie budowy wraz z niezbędną logistyką i wymaganymi pozwoleniami na transport.
Вътрешен идентификатор: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31170000 Трансформатори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zawarcie umów ramowych na dostawę transformatorów dwuuzwojeniowych 110/15kV AC dla podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa
Описание: Zawarcie umów ramowych na dostawę transformatorów dwuuzwojeniowych 110/15kV AC dla podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31170000 Transformátory
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31170000 Μετασχηματιστές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31170000 Transformers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31170000 Trafod
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31170000 Transformatori
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31170000 Trasformatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31170000 Transformatoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31170000 Trasformaturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
425665-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodePOST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31170000 Transformatoare
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31170000 Transformatorji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POST/HZ/EO/HZL/00166/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001