2. Процедура
Процедура
Заглавие: Servicio de mantenimiento de los aparatos elevadores del Complejo Ministerial Cuzco, Paseo de la Castellana 160- 162, Madrid
Описание: Servicio de mantenimiento de los aparatos elevadores del Complejo Ministerial Cuzco, Paseo de la Castellana 160- 162, Madrid
Вътрешен идентификатор: J26.027.01
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50750000 Услуги по ремонт и поддържане на асансьори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: J26.027.01
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: J26.027.01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50750000 Servicios de mantenimiento de ascensores
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: J26.027.01
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50750000 Liftihooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: J26.027.01
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50750000 Hissien huoltopalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: J26.027.01
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50750000 Services d'entretien d'ascenseurs
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: J26.027.01
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: J26.027.01
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50750000 Usluge održavanja dizala
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: J26.027.01
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50750000 Felvonó-karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: J26.027.01
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50750000 Liftų priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: J26.027.01
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50750000 Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50750000 Serviços de manutenção de elevadores
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: J26.027.01
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50750000 Opravy a údržba výťahov
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: J26.027.01
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50750000 Storitve vzdrževanja dvigal
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: J26.027.01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000