2. Процедура
Процедура
Заглавие: Achizitia, transportul, livrarea și manipularea (descărcarea) a 74 ( șaptezecișipatru) complete cabine de pază.
Описание: Contract de achiziție, transport, livrare și manipulare (descărcare) a 74 (șaptezecișipatru) cpl. cabină de pază, după cum urmează: • U.M. 01961 Otopeni = 12 cpl. • U.M. 01924 București = 3 cpl. • U.M. 01867 Mihai Bravu = 7 cpl. • U.M. 01802 Moara Vlăsiei = 2 cpl. • U.M. 01991Târgșor = 4 cpl. • U.M. 01910 Vernești = 4 cpl. • U.M. 01803 Călărași = 11 cpl. • U.M. 01801 Bacău = 8 cpl. • U.M. 01824 Cluj = 6 cpl. • U.M. 01969 Câmpia Turzii = 4 cpl. • U.M. 01930E Giarmata = 2 cpl. • U.M. 01912 Borcea = 7 cpl • U.M. 01782 Bucșani = 2 cpl. • U.M. 02208 Ghimpați = 2 cpl. VALOARE TOTALĂ ESTIMATĂ – 825.618,00 lei fără T.V.A., termen de livrare: maxim 60 de zile de la data semnării contractului. Deoarece depunerea ofertelor se va face prin mijloace electronice, în condițiile Legii 98/2016, în baza art.74 alin (1) și (4), cu modificările și completările ulterioare, perioada pentru depunerea ofertelor va fi redusă cu 5 zile, respectiv la 30 de zile între data transmiterii anunțului de participare spre publicare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și data-limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet, la orice solicitare de clarificări sau informații suplimentare în termenul prevazut la art. 161 din Legea 98/2016, cu modifică- rile și completările ulterioare, respectiv cu 12 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Număr zile până la care operatorii economici pot solicita clarificari este de 15 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor, conform art. 160 din Legea 98/2016 și art. 103 din H.G. 395/2016, cu modificările și completările ulterioare. Clarificările necesare pentru evaluarea fiecarei solicitări de participare/oferte din cadrul cap. IV. 4.1 ,,Modul de prezentare a propunerii tehnice” și cap. IV. 4.2 – ,,Modul de prezentare a propunerii financiare” din prezenta fișă de date, conform art. 134, alin.(1) din HG 395/2016 se vor solicita în conformitate cu art. 134, alin. (3) din HG 395/2016, cu modificările și completările ulterioare. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitație.ro/pub).
Вътрешен идентификатор: 14783824-2026-B28
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44211110 Кабини
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 14783824-2026-B28
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44211110 Kabiny
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 14783824-2026-B28
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44211110 Kabiner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14783824-2026-B28
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44211110 Θάλαμοι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 14783824-2026-B28
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44211110 Cabins
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Teideal: Default lot
Aitheantóir inmheánach: 1
425703-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka14783824-2026-B28
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 44211110 Kabine
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 14783824-2026-B28
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44211110 Lakófülkék
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
425703-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius14783824-2026-B28
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44211110 Nameliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
PavadinimasDefault lot
Vidaus identifikatorius1
Iekšējais identifikators: 14783824-2026-B28
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44211110 Kabīnes
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: Default lot
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 14783824-2026-B28
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44211110 Kabini
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 14783824-2026-B28
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44211110 Baraki
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: Default lot
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 14783824-2026-B28
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44211110 Cabinas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 14783824-2026-B28
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44211110 Cabine
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44211110 Kabine
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Naslov: Default lot
Notranji identifikator: 1
425703-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare14783824-2026-B28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44211110 Stugor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDefault lot
Intern identifierare1