See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Huur kerstverlichting (Incl. leveren, monteren, demonteren, stockeren, onderhouden en directe herstelling tijdens de gebruiksperiode)
Описание: Vermits de stad Lokeren niet zelf over kerstverlichting beschikt, wordt de kerstverlichting uitbesteed als vervolg op de vorige gunning, met de bedoeling om over een nieuwe periode van drie jaar de kerstverlichting te huren. Met de verhuurder van de materialen wordt een overeenkomst afgesloten voor 3 jaar (kerstperiode 2026, kerstperiode 2027 en kerstperiode 2028). Een dergelijke huurovereenkomst houdt in dat de leverancier de kerstverlichting zelf ophangt, afbreekt, stockeert en onderhoudt. Hij staat ook in voor directe interventie bij storing of uitval tijdens de gebruiksperiode. Het gebruik van hoogtewerkers of ander aangepast materieel dient in de aangeboden prijs inbegrepen te zijn. Het aansluiten van de kerstverlichting op het elektriciteitsnet d.m.v. schakelklokken dient eveneens in de prijs te zijn inbegrepen. De inschrijver op dit bestek zorgt ook voor de nodige verlengkabels teneinde de verlichting aan te sluiten op het dichtstbij gelegen aansluitpunt van de stad Lokeren. De elektrische keuringen zijn ten laste van de inschrijver op dit bestek. Het opdrachtgevend bestuur behoudt zich het recht voor, in functie van het beschikbare budget, niet alle percelen toe te wijzen. De percelen die zullen besteld worden, zullen allen aan één en dezelfde inschrijver gegund worden. De inschrijver op dit bestek moet zelf een gedetailleerde inventaris (meetstaat) opmaken per perceel. Voor elk item in het perceel wordt een prijs opgegeven. Afhankelijk van het totale budget behoudt het bestuur zich ook het recht om in de opgegeven inventaris (meetstaat) posten te schrappen en dit zonder recht op schadevergoedingen. Het maximumbudget per kerstperiode bedraagt € 100.000,00 (incl. 21% btw).
Вътрешен идентификатор: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 31522000 Декоративни лампи за коледни елхи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Markt(plein), Groentemarkt en begin Durmelaan
Описание: Markt(plein), Groentemarkt en begin Durmelaan
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 1_1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Roomstraat en Vrijheidsplein
Описание: Roomstraat en Vrijheidsplein
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 2_2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Perceel 3 (Schoolstraat)
Описание: Perceel 3 (Schoolstraat)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 3_3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Perceel 4 (Kerkplein)
Описание: Perceel 4 (Kerkplein)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 4_4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Perceel 5 (Grote Kaai)
Описание: Perceel 5 (Grote Kaai)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 5_5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Perceel 6 (begin van de Poststraat)
Описание: Perceel 6 (begin van de Poststraat)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 6_6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Описание: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 7_7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Perceel 8 (Stationsstraat, begin van Pr. Joséphine Charlottepark en plein tussen de bruggen)
Описание: Perceel 8 (Stationsstraat, begin van Pr. Joséphine Charlottepark en plein tussen de bruggen)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 8_8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Perceel 9 (Stationsplein)
Описание: Perceel 9 (Stationsplein)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 9_9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Описание: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 10_10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Perceel 11 3-D items te plaatsen naar keuze
Описание: Perceel 11 3-D items te plaatsen naar keuze
Вътрешен идентификатор: 26/eu30 11_11
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31522000 Svítidla pro vánoční stromky
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 26/eu30 1_1
Část: LOT-0002
Název: Roomstraat en Vrijheidsplein
Popis: Roomstraat en Vrijheidsplein
Interní identifikátor: 26/eu30 2_2
Část: LOT-0003
Název: Perceel 3 (Schoolstraat)
Popis: Perceel 3 (Schoolstraat)
Interní identifikátor: 26/eu30 3_3
Část: LOT-0004
Název: Perceel 4 (Kerkplein)
Popis: Perceel 4 (Kerkplein)
Interní identifikátor: 26/eu30 4_4
Část: LOT-0005
Název: Perceel 5 (Grote Kaai)
Popis: Perceel 5 (Grote Kaai)
Interní identifikátor: 26/eu30 5_5
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 26/eu30 6_6
Část: LOT-0007
Název: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Popis: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Interní identifikátor: 26/eu30 7_7
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: 26/eu30 8_8
Část: LOT-0009
Název: Perceel 9 (Stationsplein)
Popis: Perceel 9 (Stationsplein)
Interní identifikátor: 26/eu30 9_9
Část: LOT-0010
Název: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Popis: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Interní identifikátor: 26/eu30 10_10
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: 26/eu30 11_11
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 31522000 Elektriske guirlander til juletræer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 26/eu30 1_1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Roomstraat en Vrijheidsplein
Beskrivelse: Roomstraat en Vrijheidsplein
Intern ID: 26/eu30 2_2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Schoolstraat)
Beskrivelse: Perceel 3 (Schoolstraat)
Intern ID: 26/eu30 3_3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (Kerkplein)
Beskrivelse: Perceel 4 (Kerkplein)
Intern ID: 26/eu30 4_4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Perceel 5 (Grote Kaai)
Beskrivelse: Perceel 5 (Grote Kaai)
Intern ID: 26/eu30 5_5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 26/eu30 6_6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Intern ID: 26/eu30 7_7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 26/eu30 8_8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Perceel 9 (Stationsplein)
Beskrivelse: Perceel 9 (Stationsplein)
Intern ID: 26/eu30 9_9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Beskrivelse: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Intern ID: 26/eu30 10_10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 26/eu30 11_11
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 26/eu30 1_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 26/eu30 2_2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Perceel 3 (Schoolstraat)
Interne Kennung: 26/eu30 3_3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Perceel 4 (Kerkplein)
Interne Kennung: 26/eu30 4_4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Perceel 5 (Grote Kaai)
Interne Kennung: 26/eu30 5_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 26/eu30 6_6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 26/eu30 7_7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 26/eu30 8_8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Perceel 9 (Stationsplein)
Interne Kennung: 26/eu30 9_9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Interne Kennung: 26/eu30 10_10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 26/eu30 11_11
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31522000 Φωτιστικά για χριστουγεννιάτικα δένδρα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 1_1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Roomstraat en Vrijheidsplein
Περιγραφή: Roomstraat en Vrijheidsplein
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 2_2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Perceel 3 (Schoolstraat)
Περιγραφή: Perceel 3 (Schoolstraat)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 3_3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Perceel 4 (Kerkplein)
Περιγραφή: Perceel 4 (Kerkplein)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 4_4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Perceel 5 (Grote Kaai)
Περιγραφή: Perceel 5 (Grote Kaai)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 5_5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 6_6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 7_7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 8_8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Perceel 9 (Stationsplein)
Περιγραφή: Perceel 9 (Stationsplein)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 9_9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Περιγραφή: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 10_10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26/eu30 11_11
Internal identifier: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31522000 Christmas tree lights
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 26/eu30 1_1
Lot: LOT-0002
Title: Roomstraat en Vrijheidsplein
Internal identifier: 26/eu30 2_2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 (Schoolstraat)
Description: Perceel 3 (Schoolstraat)
Internal identifier: 26/eu30 3_3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 (Kerkplein)
Description: Perceel 4 (Kerkplein)
Internal identifier: 26/eu30 4_4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 (Grote Kaai)
Description: Perceel 5 (Grote Kaai)
Internal identifier: 26/eu30 5_5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 26/eu30 6_6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Internal identifier: 26/eu30 7_7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 26/eu30 8_8
Lot: LOT-0009
Title: Perceel 9 (Stationsplein)
Description: Perceel 9 (Stationsplein)
Internal identifier: 26/eu30 9_9
Lot: LOT-0010
Title: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Description: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Internal identifier: 26/eu30 10_10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 26/eu30 11_11
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 31522000 Jõulukuuselambid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 26/eu30 1_1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Roomstraat en Vrijheidsplein
Kirjeldus: Roomstraat en Vrijheidsplein
Sisemine tunnus: 26/eu30 2_2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Perceel 3 (Schoolstraat)
Kirjeldus: Perceel 3 (Schoolstraat)
Sisemine tunnus: 26/eu30 3_3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Perceel 4 (Kerkplein)
Kirjeldus: Perceel 4 (Kerkplein)
Sisemine tunnus: 26/eu30 4_4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Perceel 5 (Grote Kaai)
Kirjeldus: Perceel 5 (Grote Kaai)
Sisemine tunnus: 26/eu30 5_5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 26/eu30 6_6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 26/eu30 7_7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 26/eu30 8_8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Perceel 9 (Stationsplein)
Kirjeldus: Perceel 9 (Stationsplein)
Sisemine tunnus: 26/eu30 9_9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Kirjeldus: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Sisemine tunnus: 26/eu30 10_10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 26/eu30 11_11
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 31522000 Joulukuusen valaisinsarjat
Sisäinen tunniste: 26/eu30 1_1
Kuvaus: Roomstraat en Vrijheidsplein
Sisäinen tunniste: 26/eu30 2_2
Ilmoituksen nimi: Perceel 3 (Schoolstraat)
Kuvaus: Perceel 3 (Schoolstraat)
Sisäinen tunniste: 26/eu30 3_3
Ilmoituksen nimi: Perceel 4 (Kerkplein)
Kuvaus: Perceel 4 (Kerkplein)
Sisäinen tunniste: 26/eu30 4_4
Ilmoituksen nimi: Perceel 5 (Grote Kaai)
Kuvaus: Perceel 5 (Grote Kaai)
Sisäinen tunniste: 26/eu30 5_5
Sisäinen tunniste: 26/eu30 6_6
Kuvaus: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Sisäinen tunniste: 26/eu30 7_7
Sisäinen tunniste: 26/eu30 8_8
Ilmoituksen nimi: Perceel 9 (Stationsplein)
Kuvaus: Perceel 9 (Stationsplein)
Sisäinen tunniste: 26/eu30 9_9
Ilmoituksen nimi: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Kuvaus: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Sisäinen tunniste: 26/eu30 10_10
Sisäinen tunniste: 26/eu30 11_11
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31522000 Lampes décoratives pour arbres de Noël
Identifiant interne: 26/eu30 1_1
Titre: Roomstraat en Vrijheidsplein
Identifiant interne: 26/eu30 2_2
Titre: Perceel 3 (Schoolstraat)
Identifiant interne: 26/eu30 3_3
Titre: Perceel 4 (Kerkplein)
Identifiant interne: 26/eu30 4_4
Titre: Perceel 5 (Grote Kaai)
Identifiant interne: 26/eu30 5_5
Identifiant interne: 26/eu30 6_6
Titre: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Identifiant interne: 26/eu30 7_7
Identifiant interne: 26/eu30 8_8
Titre: Perceel 9 (Stationsplein)
Identifiant interne: 26/eu30 9_9
Titre: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Identifiant interne: 26/eu30 10_10
Identifiant interne: 26/eu30 11_11
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP00A-21858/6143/26/eu30
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 1_1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Roomstraat en Vrijheidsplein
Cur síos: Roomstraat en Vrijheidsplein
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 2_2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Perceel 3 (Schoolstraat)
Cur síos: Perceel 3 (Schoolstraat)
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 3_3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Perceel 4 (Kerkplein)
Cur síos: Perceel 4 (Kerkplein)
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 4_4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Perceel 5 (Grote Kaai)
Cur síos: Perceel 5 (Grote Kaai)
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 5_5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 6_6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 7_7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 8_8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Perceel 9 (Stationsplein)
Cur síos: Perceel 9 (Stationsplein)
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 9_9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Cur síos: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 10_10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 26/eu30 11_11
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31522000 Svjetla za novogodišnje/božićno drvce
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 1_1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Roomstraat en Vrijheidsplein
Opis: Roomstraat en Vrijheidsplein
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 2_2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Perceel 3 (Schoolstraat)
Opis: Perceel 3 (Schoolstraat)
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 3_3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Perceel 4 (Kerkplein)
Opis: Perceel 4 (Kerkplein)
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 4_4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Perceel 5 (Grote Kaai)
Opis: Perceel 5 (Grote Kaai)
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 5_5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 6_6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Opis: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 7_7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 8_8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Perceel 9 (Stationsplein)
Opis: Perceel 9 (Stationsplein)
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 9_9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Opis: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 10_10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 26/eu30 11_11
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 31522000 Karácsonyfaégők
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 26/eu30 1_1
Rész: LOT-0002
Cím: Roomstraat en Vrijheidsplein
Leírás: Roomstraat en Vrijheidsplein
Belső azonosító: 26/eu30 2_2
Rész: LOT-0003
Cím: Perceel 3 (Schoolstraat)
Leírás: Perceel 3 (Schoolstraat)
Belső azonosító: 26/eu30 3_3
Rész: LOT-0004
Cím: Perceel 4 (Kerkplein)
Leírás: Perceel 4 (Kerkplein)
Belső azonosító: 26/eu30 4_4
Rész: LOT-0005
Cím: Perceel 5 (Grote Kaai)
Leírás: Perceel 5 (Grote Kaai)
Belső azonosító: 26/eu30 5_5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 26/eu30 6_6
Rész: LOT-0007
Cím: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Leírás: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Belső azonosító: 26/eu30 7_7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 26/eu30 8_8
Rész: LOT-0009
Cím: Perceel 9 (Stationsplein)
Leírás: Perceel 9 (Stationsplein)
Belső azonosító: 26/eu30 9_9
Rész: LOT-0010
Cím: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Leírás: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Belső azonosító: 26/eu30 10_10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 26/eu30 11_11
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31522000 Ghirlande luminose per alberi di Natale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 26/eu30 1_1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Roomstraat en Vrijheidsplein
Identificativo interno: 26/eu30 2_2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Perceel 3 (Schoolstraat)
Descrizione: Perceel 3 (Schoolstraat)
Identificativo interno: 26/eu30 3_3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Perceel 4 (Kerkplein)
Descrizione: Perceel 4 (Kerkplein)
Identificativo interno: 26/eu30 4_4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Perceel 5 (Grote Kaai)
Descrizione: Perceel 5 (Grote Kaai)
Identificativo interno: 26/eu30 5_5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 26/eu30 6_6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Identificativo interno: 26/eu30 7_7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 26/eu30 8_8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Perceel 9 (Stationsplein)
Descrizione: Perceel 9 (Stationsplein)
Identificativo interno: 26/eu30 9_9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Descrizione: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Identificativo interno: 26/eu30 10_10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 26/eu30 11_11
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 31522000 Kalėdinės eglių girliandos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 1_1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Aprašymas: Roomstraat en Vrijheidsplein
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 2_2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Perceel 3 (Schoolstraat)
Aprašymas: Perceel 3 (Schoolstraat)
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 3_3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Perceel 4 (Kerkplein)
Aprašymas: Perceel 4 (Kerkplein)
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 4_4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Perceel 5 (Grote Kaai)
Aprašymas: Perceel 5 (Grote Kaai)
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 5_5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 6_6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 7_7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 8_8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Perceel 9 (Stationsplein)
Aprašymas: Perceel 9 (Stationsplein)
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 9_9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Aprašymas: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 10_10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 26/eu30 11_11
Iekšējais identifikators: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31522000 Eglīšu lampiņas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 26/eu30 1_1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Roomstraat en Vrijheidsplein
Apraksts: Roomstraat en Vrijheidsplein
Iekšējais identifikators: 26/eu30 2_2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Perceel 3 (Schoolstraat)
Apraksts: Perceel 3 (Schoolstraat)
Iekšējais identifikators: 26/eu30 3_3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Perceel 4 (Kerkplein)
Apraksts: Perceel 4 (Kerkplein)
Iekšējais identifikators: 26/eu30 4_4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Perceel 5 (Grote Kaai)
Apraksts: Perceel 5 (Grote Kaai)
Iekšējais identifikators: 26/eu30 5_5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 26/eu30 6_6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 26/eu30 7_7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 26/eu30 8_8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Perceel 9 (Stationsplein)
Apraksts: Perceel 9 (Stationsplein)
Iekšējais identifikators: 26/eu30 9_9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Apraksts: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Iekšējais identifikators: 26/eu30 10_10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 26/eu30 11_11
Interne identificatiecode: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31522000 Kerstboomverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 26/eu30 1_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 26/eu30 2_2
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: Perceel 3 (Schoolstraat)
Interne identificatiecode: 26/eu30 3_3
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: Perceel 4 (Kerkplein)
Interne identificatiecode: 26/eu30 4_4
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: Perceel 5 (Grote Kaai)
Interne identificatiecode: 26/eu30 5_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 26/eu30 6_6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 26/eu30 7_7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 26/eu30 8_8
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: Perceel 9 (Stationsplein)
Interne identificatiecode: 26/eu30 9_9
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Interne identificatiecode: 26/eu30 10_10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 26/eu30 11_11
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31522000 Ghirlande luminoase pentru pomul de Crăciun
Identificator intern: 26/eu30 1_1
Titlu: Roomstraat en Vrijheidsplein
Descriere: Roomstraat en Vrijheidsplein
Identificator intern: 26/eu30 2_2
Titlu: Perceel 3 (Schoolstraat)
Descriere: Perceel 3 (Schoolstraat)
Identificator intern: 26/eu30 3_3
Titlu: Perceel 4 (Kerkplein)
Descriere: Perceel 4 (Kerkplein)
Identificator intern: 26/eu30 4_4
Titlu: Perceel 5 (Grote Kaai)
Descriere: Perceel 5 (Grote Kaai)
Identificator intern: 26/eu30 5_5
Identificator intern: 26/eu30 6_6
Titlu: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Identificator intern: 26/eu30 7_7
Identificator intern: 26/eu30 8_8
Titlu: Perceel 9 (Stationsplein)
Descriere: Perceel 9 (Stationsplein)
Identificator intern: 26/eu30 9_9
Titlu: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Descriere: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Identificator intern: 26/eu30 10_10
Identificator intern: 26/eu30 11_11
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31522000 Svetlá na vianočný stromček
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 26/eu30 1_1
Časť: LOT-0002
Názov: Roomstraat en Vrijheidsplein
Interný identifikátor: 26/eu30 2_2
Časť: LOT-0003
Názov: Perceel 3 (Schoolstraat)
Interný identifikátor: 26/eu30 3_3
Časť: LOT-0004
Názov: Perceel 4 (Kerkplein)
Interný identifikátor: 26/eu30 4_4
Časť: LOT-0005
Názov: Perceel 5 (Grote Kaai)
Interný identifikátor: 26/eu30 5_5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 26/eu30 6_6
Časť: LOT-0007
Názov: Perceel 7 (Kerkstraat en Zand)
Interný identifikátor: 26/eu30 7_7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 26/eu30 8_8
Časť: LOT-0009
Názov: Perceel 9 (Stationsplein)
Interný identifikátor: 26/eu30 9_9
Časť: LOT-0010
Názov: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Interný identifikátor: 26/eu30 10_10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 26/eu30 11_11
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31522000 Lučke za razsvetljavo novoletnih jelk
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 26/eu30 1_1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 26/eu30 2_2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 26/eu30 3_3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 26/eu30 4_4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 26/eu30 5_5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 26/eu30 6_6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 26/eu30 7_7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 26/eu30 8_8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 26/eu30 9_9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 26/eu30 10_10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 26/eu30 11_11
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP00A-21858/6143/26/eu30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31522000 Julgransbelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 26/eu30 1_1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 26/eu30 2_2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Perceel 3 (Schoolstraat)
Intern identifierare: 26/eu30 3_3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: Perceel 4 (Kerkplein)
Intern identifierare: 26/eu30 4_4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: Perceel 5 (Grote Kaai)
Intern identifierare: 26/eu30 5_5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 26/eu30 6_6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 26/eu30 7_7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 26/eu30 8_8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: Perceel 9 (Stationsplein)
Intern identifierare: 26/eu30 9_9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: Perceel 10 (Oude Vismijn)
Intern identifierare: 26/eu30 10_10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 26/eu30 11_11