425718-2026 - Състезателна процедура
Полша – Записващи и четящи устройства – Dostawa macierzy blokowo-plikowej, przełączników, biblioteki taśmowej, napędu LTO oraz rozszerzenie przestrzeni dyskowej wraz z wdrożeniem i udzieleniem gwarancji
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa macierzy blokowo-plikowej, przełączników, biblioteki taśmowej, napędu LTO oraz rozszerzenie przestrzeni dyskowej wraz z wdrożeniem i udzieleniem gwarancji
ОписаниеPrzedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Dostawę oraz wdrożenie do wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji na terenie miasta Lublin, następujących urządzeń oraz oprogramowania, tworzących spójny system informatyczny: a) macierzy blokowo-plikowej – 1 sztuki; b) dodatkowej przestrzeni dyskowej w postaci 3 sztuk półek dyskowych z dyskami oraz licencjami, do posiadanego przez Zamawiającego urządzenia Dell Data Domain 6410; c) przełączników Fibre Channel z licencjami – 2 szt.; d) dodatkowej przestrzeni dyskowej w postaci 2 sztuk (po 1 sztuce do każdej macierzy) półek dyskowych z dyskami oraz licencjami do posiadanych przez Zamawiającego dwóch macierzy dyskowych NetApp FAS2720; e) biblioteki taśmowej – 1 szt.; f napędu do obecnie posiadanej biblioteki taśmowej Quantum i3 – 1 szt. zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 SWZ. 2. Udzielenie Zamawiającemu 60-miesięcznej gwarancji na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być realizowane zgodnie z warunkami Umowy, której wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ, będący integralną częścią niniejszej dokumentacji. Zapisy zawarte w Umowie traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia. 4. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazany jest znak towar, patent pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje dostawy lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (w szczególności nazwa handlowa formy, towaru lub produktu), Zamawiający – w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji przetargowej parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących pośrednio lub bezpośrednio towar bądź produkt – dopuszcza rozwiązania równoważne zgodnie z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w ww. dokumentacji, a każde takie odniesienie opatruje odniesieniem „lub równoważny”. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdujących się w dokumentacji. 5. W przypadku opisania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, a każde takie odniesienie opatruje „lub równoważne”.
Вътрешен идентификаторOKAiZP.261.27.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30233000 Записващи и четящи устройства
Допълнителна класификация (cpv): 32420000 Мрежово оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Количество10 броя
425718-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorOKAiZP.261.27.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30233000 Archivovací a čtecí zařízení
Další klasifikace (cpv): 32420000 Síťová zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
Množství10 kusy
425718-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungOKAiZP.261.27.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Menge10 Stück
425718-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόOKAiZP.261.27.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30233000 Μονάδες αποθήκευσης και ανάγνωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32420000 Εξοπλισμός δικτύου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Ποσότητα10 τεμάχια
425718-2026 - Licitación
Polonia – Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura – Dostawa macierzy blokowo-plikowej, przełączników, biblioteki taśmowej, napędu LTO oraz rozszerzenie przestrzeni dyskowej wraz z wdrożeniem i udzieleniem gwarancji
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoOKAiZP.261.27.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30233000 Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura
Clasificación adicional (cpv): 32420000 Equipo de red
5. Lote
LoteLOT-0001
Cantidad10 piezas
425718-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusOKAiZP.261.27.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 32420000 Võrguseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Kogus10 tükki
425718-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachOKAiZP.261.27.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Aicmiú breise (cpv): 32420000 Network equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Cainníocht10 píosa
425718-2026 - Nadmetanje
Poljska – Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija – Dostawa macierzy blokowo-plikowej, przełączników, biblioteki taśmowej, napędu LTO oraz rozszerzenie przestrzeni dyskowej wraz z wdrożeniem i udzieleniem gwarancji
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaOKAiZP.261.27.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30233000 Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija
Dodatna klasifikacija (cpv): 32420000 Mrežna oprema
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Količina10 komadi
425718-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internOKAiZP.261.27.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30233000 Mezzi ta' ħżin u qari ta' midja
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32420000 Apparat tan-network
5. Lott
LottLOT-0001
Kwantità10 bċejjeċ
425718-2026 - Concurso
Polónia – Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais – Dostawa macierzy blokowo-plikowej, przełączników, biblioteki taśmowej, napędu LTO oraz rozszerzenie przestrzeni dyskowej wraz z wdrożeniem i udzieleniem gwarancji
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30233000 Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais
Classificação adicional (cpv): 32420000 Equipamento de rede
Quantidade10 artigos
425718-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internOKAiZP.261.27.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30233000 Dispozitive de stocare şi citire
Clasificare suplimentară (cpv): 32420000 Echipament de reţea
5. Lot
LotLOT-0001
Cantitate10 unități