2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nová expozice Muzea MHD ve Střešovicích
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení expozice a jeho instalace v nové výstavní hale silničních vozidel. Vybavení bude vhodně a didakticky doplňovat vystavená vozidla a poutavou formou seznámí návštěvníky s historií MHD v Praze.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 39154000 Оборудване за изложби
Допълнителна класификация (cpv): 30231300 Дисплеи, 32321100 Филмови и видеоустройства, 32321200 Аудиовизуална екипировка, 38652100 Прожекционни апарати, 38652120 Видеопроектори, 39290000 Различни видове обзавеждане, 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: Nová expozice Muzea MHD ve Střešovicích
Допълнителна класификация (cpv): 32321200 Аудиовизуална екипировка, 30231300 Дисплеи, 32321100 Филмови и видеоустройства, 38652100 Прожекционни апарати, 38652120 Видеопроектори, 39290000 Различни видове обзавеждане, 39150000 Различни видове мебелировка и оборудване
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění smlouvy, pokud smlouva bude ukončena některým z dále uvedených způsobů: 1) odstoupením zadavatele od smlouvy či její výpovědí pro porušení či porušování práv a povinností druhé smluvní strany z důvodů vymezených ve smlouvě či v právních předpisech, 2) odstoupením od smlouvy nebo její výpovědí z důvodů dle § 223 ZZVZ, 3) zánikem dodavatele bez právního nástupce, 4) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, pokud zbývající dodavatelé nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 39154000 Udstillingsudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 30231300 Dataskærme, 32321100 Film- og videoudstyr, 32321200 Av-udstyr, 38652100 Projektorer, 38652120 Videoprojektionsapparater, 39290000 Diverse udstyr, 39150000 Diverse møbler og udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 32321200 Av-udstyr, 30231300 Dataskærme, 32321100 Film- og videoudstyr, 38652100 Projektorer, 38652120 Videoprojektionsapparater, 39290000 Diverse udstyr, 39150000 Diverse møbler og udstyr
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 32321100 Film- und Videoausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 38652100 Vorführgeräte, 38652120 Videoprojektoren, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 30231300 Bildschirme, 32321100 Film- und Videoausrüstung, 38652100 Vorführgeräte, 38652120 Videoprojektoren, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39154000 Εξοπλισμός εκθέσεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 32321100 Εξοπλισμός κινηματογραφικών ταινιών και βίντεο, 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 38652100 Μηχανές προβολής, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 39290000 Διάφορα είδη επίπλωσης, 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32321200 Οπτικοακουστικός εξοπλισμός, 30231300 Οθόνες απεικόνισης, 32321100 Εξοπλισμός κινηματογραφικών ταινιών και βίντεο, 38652100 Μηχανές προβολής, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 39290000 Διάφορα είδη επίπλωσης, 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 39154000 Näitusetarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30231300 Kuvarid, 32321100 Filmiseadmed, 32321200 Audiovisuaalsed seadmed, 38652100 Projektorid, 38652120 Videoprojektorid, 39290000 Mitmesugune sisustus, 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 32321200 Audiovisuaalsed seadmed, 30231300 Kuvarid, 32321100 Filmiseadmed, 38652100 Projektorid, 38652120 Videoprojektorid, 39290000 Mitmesugune sisustus, 39150000 Mitmesugune mööbel ja sisseseade
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39154000 Näyttelyvarusteet
Lisäluokitus (cpv): 30231300 Näyttimet, 32321100 Elokuva- ja videolaitteet, 32321200 Av-laitteet, 38652100 Projektorit, 38652120 Videoprojektorit, 39290000 Erilaiset sisustustavarat, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
Lisäluokitus (cpv): 32321200 Av-laitteet, 30231300 Näyttimet, 32321100 Elokuva- ja videolaitteet, 38652100 Projektorit, 38652120 Videoprojektorit, 39290000 Erilaiset sisustustavarat, 39150000 Erilaiset kalusteet ja laitteet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 39154000 Équipements d'exposition
Nomenclature complémentaire (cpv): 30231300 Écrans de visualisation, 32321100 Appareils pour films et vidéo, 32321200 Équipement audiovisuel, 38652100 Appareils de projection, 38652120 Vidéoprojecteurs, 39290000 Aménagements divers, 39150000 Mobilier et équipements divers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 32321200 Équipement audiovisuel, 30231300 Écrans de visualisation, 32321100 Appareils pour films et vidéo, 38652100 Appareils de projection, 38652120 Vidéoprojecteurs, 39290000 Aménagements divers, 39150000 Mobilier et équipements divers
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Aicmiú breise (cpv): 30231300 Display screens, 32321100 Film equipment, 32321200 Audio-visual equipment, 38652100 Projectors, 38652120 Video projectors, 39290000 Miscellaneous furnishing, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 32321200 Audio-visual equipment, 30231300 Display screens, 32321100 Film equipment, 38652100 Projectors, 38652120 Video projectors, 39290000 Miscellaneous furnishing, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 39154000 Kiállítási bútor
További osztályozás (cpv): 30231300 Kijelző képernyők, 32321100 Filmfelvevő berendezések, 32321200 Audiovizuális berendezések, 38652100 Vetítőgépek, 38652120 Videovetítő gépek, 39290000 Különféle bútorzat, 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 32321200 Audiovizuális berendezések, 30231300 Kijelző képernyők, 32321100 Filmfelvevő berendezések, 38652100 Vetítőgépek, 38652120 Videovetítő gépek, 39290000 Különféle bútorzat, 39150000 Különféle bútorok és felszerelések
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 39154000 Attrezzature per esposizioni
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30231300 Schermi di visualizzazione, 32321100 Apparecchiature video e cinematografiche, 32321200 Apparecchiature audiovisive, 38652100 Proiettori, 38652120 Videoproiettori, 39290000 Arredamento vario, 39150000 Arredi ed attrezzature varie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32321200 Apparecchiature audiovisive, 30231300 Schermi di visualizzazione, 32321100 Apparecchiature video e cinematografiche, 38652100 Proiettori, 38652120 Videoproiettori, 39290000 Arredamento vario, 39150000 Arredi ed attrezzature varie
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 39154000 Izstāžu iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 30231300 Displeja ekrāni, 32321100 Filmu iekārtas, 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 38652100 Projektori, 38652120 Videoprojektori, 39290000 Dažādi mēbelējuma priekšmeti, 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 32321200 Audiovizuālās iekārtas, 30231300 Displeja ekrāni, 32321100 Filmu iekārtas, 38652100 Projektori, 38652120 Videoprojektori, 39290000 Dažādi mēbelējuma priekšmeti, 39150000 Dažādas mēbeles un iekārtas
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39154000 Apparat ta' l-esibizzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30231300 Display screens, 32321100 Appart tal-pellikola, 32321200 Apparat awdjo-viżiv, 38652100 Projetturi, 38652120 Projetturi tal-vidjow, 39290000 Aċċessorji ta' l-għamara varji, 39150000 Għamara u apparat diversi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 32321200 Apparat awdjo-viżiv, 30231300 Display screens, 32321100 Appart tal-pellikola, 38652100 Projetturi, 38652120 Projetturi tal-vidjow, 39290000 Aċċessorji ta' l-għamara varji, 39150000 Għamara u apparat diversi
Għażliet:
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 39154000 Sprzęt wystawowy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30231300 Monitory ekranowe, 32321100 Sprzęt filmowy, 32321200 Urządzenia audiowizualne, 38652100 Projektory, 38652120 Projektory wideo, 39290000 Wyposażenie różne, 39150000 Różne meble i wyposażenie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 32321200 Urządzenia audiowizualne, 30231300 Monitory ekranowe, 32321100 Sprzęt filmowy, 38652100 Projektory, 38652120 Projektory wideo, 39290000 Wyposażenie różne, 39150000 Różne meble i wyposażenie
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 39154000 Echipament de expoziţie
Clasificare suplimentară (cpv): 30231300 Ecrane de afişare, 32321100 Aparatură video şi cinematografică, 32321200 Echipament audiovizual, 38652100 Aparate de proiecţie, 38652120 Videoproiectoare, 39290000 Diverse accesorii de mobilier, 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Clasificare suplimentară (cpv): 32321200 Echipament audiovizual, 30231300 Ecrane de afişare, 32321100 Aparatură video şi cinematografică, 38652100 Aparate de proiecţie, 38652120 Videoproiectoare, 39290000 Diverse accesorii de mobilier, 39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39154000 Oprema za razstave
Dodatna klasifikacija (cpv): 30231300 Zasloni (za prikaz), 32321100 Filmska oprema, 32321200 Avdiovizualna oprema, 38652100 Projektorji, 38652120 Video projektorji, 39290000 Razna notranja oprema, 39150000 Razno pohištvo in oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 32321200 Avdiovizualna oprema, 30231300 Zasloni (za prikaz), 32321100 Filmska oprema, 38652100 Projektorji, 38652120 Video projektorji, 39290000 Razna notranja oprema, 39150000 Razno pohištvo in oprema
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 39154000 Utställningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar, 32321100 Film- och videoutrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning, 38652100 Projektorer, 38652120 Videoprojektorer, 39290000 Diverse inredning, 39150000 Diverse möbler och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning, 30231300 Bildskärmar, 32321100 Film- och videoutrustning, 38652100 Projektorer, 38652120 Videoprojektorer, 39290000 Diverse inredning, 39150000 Diverse möbler och utrustning
Optioner: