2. Процедура
Процедура
Заглавие: GRADNJA ENOTE DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR - DUPLEK (PRI KATERI SE UPOŠTEVAJO OKOLJSKI VIDIKI) – PO SKLOPIH
Описание: GRADNJA ENOTE DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR - DUPLEK – PO SKLOPIH« v obsegu naslednjih sklopov SKLOP 1: IZVEDBA GRADBENIH, OBRTNIŠKIH, STROJNO IN ELEKTRO INŠTALACIJSKIH DEL (GOI DEL) VKLJUČNO Z ZUNANJO UREDITVIJO SKLOP 2: DOBAVA IN MONTAŽA TEHNOLOŠKE OPREME KUHINJE SKLOP 3: DOBAVA IN MONTAŽA NOTRANJE OPREME
Вътрешен идентификатор: JN-74081
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 39200000 Обзавеждане, 39220000 Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: IZVEDBA GOI DEL Z ZUNANJO UREDITVIJO
Описание: IZVEDBA GRADBENIH, OBRTNIŠKIH, STROJNO IN ELEKTRO INŠTALACIJSKIH DEL (GOI DEL)
Вътрешен идентификатор: 493423
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: DOBAVA IN VGRADNJA TEHNOLOŠKE OPREME KUHINJE
Описание: DOBAVA IN VGRADNJA TEHNOLOŠKE OPREME KUHINJE
Вътрешен идентификатор: 493424
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39220000 Кухненско оборудване, домакински принадлежности и предмети за домашна употреба, и принадлежности за ресторантьорство
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: DOBAVA IN VGRADNJA NOTRANJE OPREME
Описание: DOBAVA IN VGRADNJA NOTRANJE OPREME
Вътрешен идентификатор: 493425
Основна класификация (cpv): 39200000 Обзавеждане
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74081
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 39200000 Boligudstyr, 39220000 Køkkenudstyr, husholdningsartikler og cateringvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 493423
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 493424
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39220000 Køkkenudstyr, husholdningsartikler og cateringvarer
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 493425
Primær klassifikation (cpv): 39200000 Boligudstyr
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74081
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 493423
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 493424
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 493425
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74081
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39200000 Επιπλώσεις, 39220000 Εξοπλισμός κουζίνας, είδη οικιακής χρήσης και αναλώσιμα τροφοδοσίας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493423
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493424
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39220000 Εξοπλισμός κουζίνας, είδη οικιακής χρήσης και αναλώσιμα τροφοδοσίας
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493425
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39200000 Επιπλώσεις
425736-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras - Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoJN-74081
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 39200000 Complementos de mobiliario, 39220000 Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno493423
LoteLOT-0002
Identificador interno493424
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 39220000 Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering
LoteLOT-0003
Identificador interno493425
Clasificación principal (cpv): 39200000 Complementos de mobiliario
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74081
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 39200000 Sisustus, 39220000 Köögitarbed, majapidamis- ja kodukaubad ning toitlustustarbed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 493423
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 493424
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39220000 Köögitarbed, majapidamis- ja kodukaubad ning toitlustustarbed
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 493425
Peamine liigitus (cpv): 39200000 Sisustus
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74081
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 39200000 Sisustaminen, 39220000 Keittiölaitteet, talous- ja kodin tavarat ja ateriointivälineet
Sisäinen tunniste: 493423
Sisäinen tunniste: 493424
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39220000 Keittiölaitteet, talous- ja kodin tavarat ja ateriointivälineet
Sisäinen tunniste: 493425
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39200000 Sisustaminen
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74081
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 39200000 Aménagements, 39220000 Équipement de cuisine, articles de maison, articles ménagers et fournitures de restauration
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 493423
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 493424
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39220000 Équipement de cuisine, articles de maison, articles ménagers et fournitures de restauration
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 493425
Nomenclature principale (cpv): 39200000 Aménagements
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74081
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 39200000 Lakberendezési cikkek, 39220000 Konyhai felszerelés, háztartási cikkek és élelmezési kellékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 493423
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 493424
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39220000 Konyhai felszerelés, háztartási cikkek és élelmezési kellékek
Rész: LOT-0003
Cím: DOBAVA IN VGRADNJA NOTRANJE OPREME
Belső azonosító: 493425
Fő osztályozás (cpv): 39200000 Lakberendezési cikkek
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74081
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39200000 Arredamento, 39220000 Attrezzature per cucina, articoli domestici e per la casa e forniture per ristorazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 493423
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 493424
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39220000 Attrezzature per cucina, articoli domestici e per la casa e forniture per ristorazione
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 493425
Classificazione principale (cpv): 39200000 Arredamento
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74081
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39200000 Dekoratyviniai patalpų objektai, 39220000 Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 493423
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 493424
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39220000 Virtuvės įrenginiai, namų apyvokos ir pagaminto valgio tiekimo reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 493425
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39200000 Dekoratyviniai patalpų objektai
See the notice on TED website
Iekšējais identifikators: JN-74081
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 39200000 Mēbelējums, 39220000 Virtuves aprīkojums, mājas piederumi un mājsaimniecības priekšmeti un ēdināšanas inventārs
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 493423
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 493424
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39220000 Virtuves aprīkojums, mājas piederumi un mājsaimniecības priekšmeti un ēdināšanas inventārs
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 493425
Galvenā klasifikācija (cpv): 39200000 Mēbelējums
425736-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Werken - Leveringen
Interne identificatiecodeJN-74081
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 39200000 Meubilering, 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode493423
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode493424
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
PerceelLOT-0003
TitelDOBAVA IN VGRADNJA NOTRANJE OPREME
Interne identificatiecode493425
Belangrijkste classificatie (cpv): 39200000 Meubilering
Wewnętrzny identyfikator: JN-74081
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39200000 Wyposażenie domowe, 39220000 Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 493423
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 493424
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39220000 Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 493425
Główna klasyfikacja (cpv): 39200000 Wyposażenie domowe
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-74081
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 39200000 Fornecimentos, 39220000 Equipamento de cozinha, artigos domésticos e refeições fornecidas (catering)
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 493423
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 493424
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39220000 Equipamento de cozinha, artigos domésticos e refeições fornecidas (catering)
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 493425
Classificação principal (cpv): 39200000 Fornecimentos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74081
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 39200000 Accesorii de mobilier, 39220000 Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Identificator intern: 493423
Identificator intern: 493424
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39220000 Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Identificator intern: 493425
Clasificarea principală (cpv): 39200000 Accesorii de mobilier
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-74081
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39200000 Zariadenie interiéru, 39220000 Kuchynské zariadenie, domáce potreby a potreby pre domáce hospodárstvo a dodávky pre stravovacie zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 493423
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 493424
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39220000 Kuchynské zariadenie, domáce potreby a potreby pre domáce hospodárstvo a dodávky pre stravovacie zariadenia
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 493425
Hlavná klasifikácia (cpv): 39200000 Zariadenie interiéru
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74081
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 39200000 Notranja oprema, 39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 493423
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 493424
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39220000 Kuhinjska oprema, predmeti za gospodinjstvo in potrebščine za pripravo in dostavo hrane
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 493425
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39200000 Notranja oprema