See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Описание: Predmet nabave je operacijski mikroskop za neurokirurgiju najviše klase za potrebe Klinike za neurokirurgije Kliničkog bolničkog centra Osijek, uključujući isporuku opreme, instalaciju i puštanje u punu funkciju rada opreme, funkcionalno testiranje uređaja, edukaciju liječnika i medicinskog osoblja o načinu rukovanja i radu s opremom u trajanju od najmanje 1 (jednog) dana, redovno održavanje i servisiranje opreme tijekom jamstvenog perioda u trajanju od minimalno 2 (dvije) godine. Operacijski mikroskop mora biti nov, nekorišten i proizveden sukladno važećim europskim normama i MDR regulativi.
Вътрешен идентификатор: VV-26/36
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38510000 Микроскопи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Intern ID: VV-26/36
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38510000 Mikroskoper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VV-26/36
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VV-26/36
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38510000 Μικροσκόπια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Identificador interno: VV-26/36
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38510000 Microscopios
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Sisemine tunnus: VV-26/36
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38510000 Mikroskoobid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Sisäinen tunniste: VV-26/36
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38510000 Mikroskoopit
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Aitheantóir inmheánach: VV-26/36
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38510000 Microscopes
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Interna identifikacijska oznaka: VV-26/36
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38510000 Mikroskopi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Belső azonosító: VV-26/36
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38510000 Mikroszkópok
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Identificativo interno: VV-26/36
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38510000 Microscopi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VV-26/36
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38510000 Mikroskopai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Nosaukums: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Iekšējais identifikators: VV-26/36
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Identifikatur intern: VV-26/36
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38510000 Mikroskopji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Tytuł: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Wewnętrzny identyfikator: VV-26/36
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38510000 Mikroskopy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38510000 Microscópios
2. Postup
Postup
Názov: MIKROSKOP ZA NEUROKIRURGIJU
Interný identifikátor: VV-26/36
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Účel
Druh zmluvy: Tovary
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VV-26/36
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38510000 Mikroskopi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VV-26/36
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000