See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Autobusu un mikroautobusu Iveco, Volvo, VW Crafter remonta pakalpojumi
Описание: Autobusu un mikroautobusu Iveco, Volvo, VW Crafter remonta pakalpojumi
Вътрешен идентификатор: VALIC2026/021/TN-P-AK
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50113100 Услуги по ремонт на автобуси
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VALIC2026/021/TN-P-AK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50113100 Opravy autobusů
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VALIC2026/021/TN-P-AK
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50113100 Reparation af busser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VALIC2026/021/TN-P-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50113100 Reparatur von Bussen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VALIC2026/021/TN-P-AK
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50113100 Υπηρεσίες επισκευής λεωφορείων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: VALIC2026/021/TN-P-AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50113100 Bus repair services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VALIC2026/021/TN-P-AK
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50113100 Servicios de reparación de autobuses
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VALIC2026/021/TN-P-AK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50113100 Autobusside remonditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VALIC2026/021/TN-P-AK
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50113100 Services de réparation d'autobus
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VALIC2026/021/TN-P-AK
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VALIC2026/021/TN-P-AK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50113100 Usluge popravaka autobusa
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50113100 Servizi di riparazione di autobus
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VALIC2026/021/TN-P-AK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50113100 Autobusų remonto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VALIC2026/021/TN-P-AK
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50113100 Servizzi ta’ tiswija tal-karozzi tal-linja
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: VALIC2026/021/TN-P-AK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50113100 Reparatie van bussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50113100 Servicii de reparare a autobuzelor
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50113100 Oprava autobusov
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VALIC2026/021/TN-P-AK
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50113100 Storitve popravila avtobusov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000