425847-2026 - Състезателна процедура
Полша – Медицинско оборудване – Dostawa sprzętu medycznego z podziałem na 4 zadania
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sprzętu medycznego z podziałem na 4 zadania
ОписаниеDostawa sprzętu medycznego z podziałem na 4 zadania
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок, 33141700 Ортопедични принадлежности, 33170000 Анестезия и реанимация
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеZadanie 1
ОписаниеAparat do znieczulania ogólnego
Допълнителна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок, 33170000 Анестезия и реанимация
Варианти
Описание на опциитеNie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеZadanie 2
ОписаниеZestaw wiertarek ortopedycznych
Допълнителна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок, 33141700 Ортопедични принадлежности
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеZadanie 3
ОписаниеZestaw laparoskopowy
Допълнителна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеZadanie 4
ОписаниеSystem wizualizacji przytarczyc
425847-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály, 33141700 Ortopedické doplňky, 33170000 Anestézie a resuscitace
5. Část
ČástLOT-0001
NázevZadanie 1
PopisAparat do znieczulania ogólnego
Další klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály, 33170000 Anestézie a resuscitace
Možnosti
Popis možnostíNie dotyczy
ČástLOT-0002
NázevZadanie 2
PopisZestaw wiertarek ortopedycznych
Další klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály, 33141700 Ortopedické doplňky
ČástLOT-0003
NázevZadanie 3
PopisZestaw laparoskopowy
Další klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály
ČástLOT-0004
NázevZadanie 4
PopisSystem wizualizacji przytarczyc
425847-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer, 33141700 Ortopædiske artikler, 33170000 Anæstesi og genoplivning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelZadanie 1
BeskrivelseAparat do znieczulania ogólnego
Supplerende klassifikation (cpv): 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer, 33170000 Anæstesi og genoplivning
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerNie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
TitelZadanie 2
BeskrivelseZestaw wiertarek ortopedycznych
Supplerende klassifikation (cpv): 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer, 33141700 Ortopædiske artikler
DelkontraktLOT-0003
TitelZadanie 3
BeskrivelseZestaw laparoskopowy
Supplerende klassifikation (cpv): 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer
DelkontraktLOT-0004
TitelZadanie 4
BeskrivelseSystem wizualizacji przytarczyc
425847-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33141700 Orthopaedic supplies, 33170000 Anaesthesia and resuscitation
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZadanie 1
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33170000 Anaesthesia and resuscitation
Options
Description of the optionsNie dotyczy
LotLOT-0002
TitleZadanie 2
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments, 33141700 Orthopaedic supplies
LotLOT-0003
TitleZadanie 3
DescriptionZestaw laparoskopowy
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
LotLOT-0004
TitleZadanie 4
425847-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano, 33141700 Material ortopédico, 33170000 Anestesia y reanimación
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloZadanie 1
Clasificación adicional (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano, 33170000 Anestesia y reanimación
Opciones
Descripción de las opcionesNie dotyczy
LoteLOT-0002
TítuloZadanie 2
Clasificación adicional (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano, 33141700 Material ortopédico
LoteLOT-0003
TítuloZadanie 3
DescripciónZestaw laparoskopowy
Clasificación adicional (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano
LoteLOT-0004
TítuloZadanie 4
425847-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid, 33141700 Ortopeedilised tarvikud, 33170000 Narkoos ja taaselustus
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriZadanie 1
Täiendav liigitus (cpv): 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid, 33170000 Narkoos ja taaselustus
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusNie dotyczy
OsaLOT-0002
PealkiriZadanie 2
Täiendav liigitus (cpv): 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid, 33141700 Ortopeedilised tarvikud
OsaLOT-0003
PealkiriZadanie 3
KirjeldusZestaw laparoskopowy
Täiendav liigitus (cpv): 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid
OsaLOT-0004
PealkiriZadanie 4
425847-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire, 33141700 Fournitures orthopédiques, 33170000 Anesthésie et réanimation
TitreZadanie 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire, 33170000 Anesthésie et réanimation
Description des optionsNie dotyczy
TitreZadanie 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire, 33141700 Fournitures orthopédiques
TitreZadanie 3
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire
TitreZadanie 4
425847-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealZadanie 1
Cur síosAparat do znieczulania ogólnego
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
LuchtógLOT-0002
TeidealZadanie 2
Cur síosZestaw wiertarek ortopedycznych
LuchtógLOT-0003
TeidealZadanie 3
Cur síosZestaw laparoskopowy
LuchtógLOT-0004
TeidealZadanie 4
Cur síosSystem wizualizacji przytarczyc
425847-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale, 33141700 Ortopedske potrepštine, 33170000 Anestezija i reanimacija
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovZadanie 1
OpisAparat do znieczulania ogólnego
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale, 33170000 Anestezija i reanimacija
Opcije
Opis opcijaNie dotyczy
GrupaLOT-0002
NaslovZadanie 2
OpisZestaw wiertarek ortopedycznych
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale, 33141700 Ortopedske potrepštine
GrupaLOT-0003
NaslovZadanie 3
OpisZestaw laparoskopowy
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale
GrupaLOT-0004
NaslovZadanie 4
OpisSystem wizualizacji przytarczyc
425847-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162000 Apparecchi e strumenti per sala operatoria, 33141700 Materiale ortopedico, 33170000 Anestesia e rianimazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloZadanie 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162000 Apparecchi e strumenti per sala operatoria, 33170000 Anestesia e rianimazione
Opzioni
Descrizione delle opzioniNie dotyczy
LottoLOT-0002
TitoloZadanie 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162000 Apparecchi e strumenti per sala operatoria, 33141700 Materiale ortopedico
LottoLOT-0003
TitoloZadanie 3
DescrizioneZestaw laparoskopowy
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162000 Apparecchi e strumenti per sala operatoria
LottoLOT-0004
TitoloZadanie 4
425847-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai, 33141700 Ortopedinės medžiagos, 33170000 Anestezija ir reanimacija
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasZadanie 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai, 33170000 Anestezija ir reanimacija
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasNie dotyczy
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasZadanie 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai, 33141700 Ortopedinės medžiagos
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasZadanie 3
AprašymasZestaw laparoskopowy
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasZadanie 4
425847-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti, 33141700 Ortopēdijas materiāli, 33170000 Anestēzija un reanimācija
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsZadanie 1
AprakstsAparat do znieczulania ogólnego
Papildu klasifikācija (cpv): 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti, 33170000 Anestēzija un reanimācija
Iespējas
Opciju aprakstsNie dotyczy
DaļaLOT-0002
NosaukumsZadanie 2
AprakstsZestaw wiertarek ortopedycznych
Papildu klasifikācija (cpv): 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti, 33141700 Ortopēdijas materiāli
DaļaLOT-0003
NosaukumsZadanie 3
AprakstsZestaw laparoskopowy
Papildu klasifikācija (cpv): 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti
DaļaLOT-0004
NosaukumsZadanie 4
AprakstsSystem wizualizacji przytarczyc
425847-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK, 33141700 Orthopedische benodigdheden, 33170000 Anesthesie en recovery
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK, 33170000 Anesthesie en recovery
Opties
Beschrijving van de optiesNie dotyczy
PerceelLOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK, 33141700 Orthopedische benodigdheden
PerceelLOT-0003
BeschrijvingZestaw laparoskopowy
Aanvullende classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
PerceelLOT-0004
425847-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych, 33141700 Wyroby ortopedyczne, 33170000 Aparatura do anestezji i resuscytacji
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułZadanie 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych, 33170000 Aparatura do anestezji i resuscytacji
Opcje
Opis opcjiNie dotyczy
Część zamówieniaLOT-0002
TytułZadanie 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych, 33141700 Wyroby ortopedyczne
Część zamówieniaLOT-0003
TytułZadanie 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Część zamówieniaLOT-0004
TytułZadanie 4
425847-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios, 33141700 Material ortopédico, 33170000 Anestesia e reanimação
Classificação adicional (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios, 33170000 Anestesia e reanimação
Opções
Descrição das opçõesNie dotyczy
Classificação adicional (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios, 33141700 Material ortopédico
DescriçãoZestaw laparoskopowy
Classificação adicional (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios
425847-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator, 33141700 Accesorii ortopedice, 33170000 Anestezie şi reanimare
TitluZadanie 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator, 33170000 Anestezie şi reanimare
Opțiuni
Descrierea opțiunilorNie dotyczy
TitluZadanie 2
Clasificare suplimentară (cpv): 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator, 33141700 Accesorii ortopedice
TitluZadanie 3
DescriereZestaw laparoskopowy
Clasificare suplimentară (cpv): 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator
TitluZadanie 4
425847-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály, 33141700 Ortopedické pomôcky, 33170000 Anestézia a resuscitácia
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovZadanie 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály, 33170000 Anestézia a resuscitácia
ČasťLOT-0002
NázovZadanie 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály, 33141700 Ortopedické pomôcky
ČasťLOT-0003
NázovZadanie 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály
ČasťLOT-0004
NázovZadanie 4
425847-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane, 33141700 Ortopedske priprave, 33170000 Anestezija in reanimacija
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane, 33170000 Anestezija in reanimacija
Opis možnostiNie dotyczy
SklopLOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane, 33141700 Ortopedske priprave
SklopLOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane
SklopLOT-0004
425847-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33141700 Ortopediska artiklar, 33170000 Anestesi och återupplivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33170000 Anestesi och återupplivning
Optioner
Beskrivning av alternativenNie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33141700 Ortopediska artiklar
Del (anbudsområde)LOT-0003
BeskrivningZestaw laparoskopowy
Ytterligare klassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar
Del (anbudsområde)LOT-0004